• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - RPzpl

Strony: [1] 2 3 ... 23
1
Jeśli prezydent "się targuje" - tzn źe jakaś niezaleźność jest
Niezależność on już dawno stracił, jest bo jest, i jest długopisem pis=u do podpisywania tego co oni chcą i nic więcej. Najgorsze jest chyba to ze dr. prawa łamie prawo o konstytucje.

2
Wszelkie zmiany to nic innego jak targ miedzy "prezydentem-długopisem" a Jarosławem.  Warunkiem podpisania ustaw o sądownictwie było, wymiana Macierewicza i Waszczykowskiego i Szyszki, długopis podpisał, wiec nastąpiła zmiana. Czy to coś zmieni w polityce rządu, wątpię, kosmetyka, Jarosław ma swoje plany, a Morawiecki jest tylko wykonawca jego pomysłów tak jak była broszka"

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 08, 2018, 18:48:49  »
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.
  Pani Aniu, czy to jest mój post, zaznaczyłem pani wypowiedz w temacie wyborów i obietnic. No tak,  zgadza sie ze to pani w  wyborach do zarządu obiecał załatwić ten temat, inni kandydaci nie wspominali o tym.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 08, 2018, 14:34:23  »
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.
Jak pewnie mozna zauważyć to nie ja odgrzałem temat paczek, ja tylko zabrałem głos. No wiesz nie muszę z nikogo robić idiotę, co niektórzy sami robią z siebie, ty jesteś jawnym tego przykładem.

5
Sprawy bieżące / Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« dnia: Styczeń 07, 2018, 13:36:32  »
Ta fuszerka tylko pokazuje ze ktoś w gminie jest nie kompetentny i nie powinien zajmować stanowisko które zajmuje. Nie jest to pierwsza przyjęta fuszerka. 

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 07, 2018, 13:30:39  »
Dzisiejszy posiłek ,wędlina z Szczecina,a ani słowa po polsku.Kuracia Śunka.
Dyrekcja doszła do wniosku ze przy okazji posiłku nauczy pracowników jeżyków obcych, dwa w jednym.

 
Temat paczek przewija się tylko  przed wyborami, to rodzaj kiełbasy wyborczej tyle tylko, że obiecują zmianę, a zostaje jak jest - niestety.
Wiesz to jest jak z wyborami do parlamentu, obiecują złoty góry, a jak zostaną wybrani, mają obietnicy głęboko w.... a naiwni wyborcy dają sie nabrać na te mrzonki, od taka nasz naiwność. Posiłki zostaną zmienione oczywiście teoretycznie i w obietnicach przy następnych wyborach do rady i zarządu. 

7
Polityka krajowa / Odp: Strzelnica w każdej gminie.
« dnia: Styczeń 07, 2018, 13:20:38  »
Po co budować strzelnicę, wystarczy sie zapisać do koła łowieckiego, kupić sobie strzelbę i możesz strzelać gdzie chcesz, a osoby które będą ci przeszkadzać podlegają karze do 5 tys zł, ostanie uchwalone prawo łowieckie przegłosowane przez wszystkich posłów i podpisane przez dudusiadługopisa

8
No widzisz p. Grzegorzu, miedzy nami jest ta różnica ze ja opieram sie na tym co widzę (real), a pan na tym co panu napiszą i powiedzą. Jak idzie zauważyć wszystkie inwestycje w Policach nie sa wykonane w terminie, ktoś jest chyba nie kompetentny w gminie, albo ......... ?

9
Wykonawca właśnie przystępuje do remontu drugiej zatoki
Kłamiesz pan, byłem dzis w tym miejscu i sie nie robi nic, kompletnie nic.

10
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Grudzień 28, 2017, 18:24:50  »

11
No tu akurat muszę sie zgodzić z przedmówca, jakiekolwiek inwestycje sa wykonywane zawsze nie mieszczą sie w czasie, zawsze jest termin przesunięty. Co do przyczyn przesunięcia no to głupie tłumaczenie, inwestor dokładnie wiedział gdzie wchodzi i na jaki teren.

12
Sprawy bieżące / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudzień 26, 2017, 16:55:49  »
A łazienka to co?
Jasne ze wszyscy maj na full, ale płacimy 60 % opłat.do których jest miedzy innymi zaliczona łazienka.
grzanie nie ma sensu
No chyba nikt nie grzeje przy tych temperaturach jakie panują na dworze.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 23, 2017, 16:35:33  »
Gdyby nie zakłady to prawdopodobnie Police byłyby , zapiździałą dziurą a większość pracował by na zachodzie, albo bezrobotnymi.

14
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Grudzień 22, 2017, 14:34:08  »
Pana Stacha z PO
Woli wyjaśnienia, jego sprawa zajmuje sie prokuratura od 4 lat, i jakos nie moze go posadzić, a zauważmy ze Zbysiu rządzi prokuraturą od 2 lat. Co do koguta, to dokładnie został rzucony na pożarcie, tak jak jego synusia i innych powiązanych z ta sprawą, za możne dowody. A tak na marginesie, to tak strasznie atakujesz komunę, a co ty wiesz o komunie, jak przypuszczam nic, jedynie to co ci powiedzą twoi idole z pis. A wracając do "guru" to wiesz trochę dziwne, ojciec akowiec, synusie wielcy solidarnościowcy, a żyło im sie dobrze, ojciec i matka pracowali na UW i wyjeżdżali za granicę, a  Jaruś nawet w stanie wojennym nie był internowany, a ci według pis "agencji"  internowani i siedzieli w wiezieniach.

15
Sprawy bieżące / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudzień 21, 2017, 12:06:48  »
Wcale sie nie dziwie tym emerytom, jak widać większość żyją (wegetują), na emeryturach według starego portfela,  czyli mają max 1k zł emerytury. Proponuje co niektórym młodym,  przeżyć za te pieniądze, normalny miesiąc, ciekawe gdzie byście walczyli o coś tańszego. Jak ktoś tu pisał, większość młodych uda sie do dziadków i rodziców, i to oni musza ograniczać koszty i walczyć o karpia, w promocyjnej cenie.

Strony: [1] 2 3 ... 23