• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - RPzpl

Strony: [1] 2 3 ... 33
1
Polityka krajowa / Odp: Wybory parlamentarne 2019
« dnia: Wrzesień 22, 2019, 18:46:38  »
Dlaczego nie zapytał p. Witt o błazenadę ze sklejony kadłubem taśmą. A tu dla tych, co tak bardzo uważają ze za PiS jest super  i zyje nam sie lepiej i dostanie.


 

Post Merge: Wrzesień 22, 2019, 20:17:06

2
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Wrzesień 22, 2019, 18:42:09  »O to, jak zmieniał się kościół i kto co i kiedy wprowadzał ..........

A tu jak bardzo pomagał Polsce.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 18, 2019, 20:39:14  »
No przecież już było wyjaśnione, jakie zdanie ma na ten temat zarząd. Zarząd ma inny termin jubileuszu i inny maj ZZ, tylko ze kasę daje zarząd, nie związki. Dlatego żadnych pieniędzy nie będzie jak wiele rzeczy.

4
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 21:46:36  »
Tego już chyba się nie da komentować. ale jak PiS następną kadencje nie będzie rządził no to rzeka kasy obecnie płynąca wyschnie. :'(

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 21:39:54  »
No nie powinienem sobie kupić biurko, szafkę odzieżową, krzesło a  może jeszcze części do instalacji, które ulegną awarii. Czy ty czytasz to co piszesz, czy piszesz aby pisać, a na pewno nie czytasz ze zrozumieniem, wiem ze to dla niektórych nie osiągalne, ale zaczął się rok szkolny może weś korepetycje u dobrego polonisty. Na koniec przeczytaj to poniżej, dalszych komentarzy na twoje posty nie bedzie

6
Sprawy bieżące / Odp: Przerwa w dostawie ciepłej wody SM CHEMIK
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 11:53:15  »
Na wzrost tej opłaty miał oczywiście wpływ podwyżka pary przez ZCH Police, trochę dziwne, ale każdy powód  dobry.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 03, 2019, 08:44:47  »
Policzek, powiem ci tak, ja mam tak ze jak cos mi sie nie podoba mówię to, a nie włażę w dupę tak jak ty, hemoroidów nie mam, ale dziękuje za troskę o moją dupę . Nowe krzesło by się przydało, ale to już obowiązek firmy, a nie mój. Po części właśnie przez takich dupowłazom jest na wytwórniach jest jak jest.

8
Sprawy bieżące / Odp: Przerwa w dostawie ciepłej wody SM CHEMIK
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 18:38:19  »
to do czego jest PEC, chyba tylko do brania kasy i to dużej za nic. teraz oni powinni ludziom dostarczyć CW

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 17:49:43  »
Szczerze ja nie wierzę, w jakąkolwiek zmianę na korzyść pracownika. Co do oceniana pracowników obecne to porażka totalna, ni jak ma sie do realiów zakładów, ale o tym już pisaliśmy. W nową ocenę tez nie wierzę.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 15:35:59  »
Premia tez dział,  tylko po staremu a miała po nowemu.

11
Polityka lokalna / Odp: I po co to komu?
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 14:40:14  »
Co do twojego tematu to kamienie powstały dlatego aby upamiętnić Lecha Kaczyńskiego i innego powodu nie było. Solidarność i gmina wiedział ze policzanie nie wyrażą zgody na postawienie pomnika tak jak to było w szczecinie wiec wymyślili uhonorowywanie kamieniami wielkich polaków. Tylko zadajmy sobie pytanie, dlaczego nie ma kamienia  T. Mazowieckiego, J. Kuronia, T. Kościuszki, M. Jurczyk i innych.  Rozumie sens powstania cos takiego jakby byli honorowani ludzie co wnieśli cos i zrobili dla Polic, obecni uhonorowywani, no to tylko jeden  może spełnia te warunki, reszta chyba nawet nie mieli wiedzy gdzie Police w ogóle lezą. Na koniec mam pytanie, czy Lech Wałęsa tez będzie miał tu swój kamień ? Wątpię

Post Merge: Wrzesień 02, 2019, 18:08:57
Właśnie oglądałem na wirtualnych Policach zdjęcia z uroczystości pod pomnikiem solidarności, no jak widać tłumów tam nie ma, są ci sami co na wszelkich uroczystościach w parku solidarności. Czyli jak pisaliśmy wszystko powstało dla garstki wyznawców pewnej grupy solidrosciowców, czyli działaczy.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 14:25:34  »
Jak pisałem w poprzednim poście nawet nie marzymy o fotelach, marzą nam się zwykle wygodne krzesła, których pył sorry, ale nie zniszczy. Jedno co można zauważyć to tylko to ze załatwienie najprostszych rzeczy w naszym zakładzie, nastręcza dużo problemów i trwa wieki, np; temat premii kwartalnej, pakiet stomatologiczny, w jakiej fazie załatwiania jesteśmy ?

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 09:09:59  »
Tak jest prawidłowo.Wracając do foteli- powstało zarządzenie w sprawie ujednolicenia zakupów m.in.  foteli. Są zakupowane w miarę zapotrzebowań.
ja też myślałem ze tak powinno byc, ale tak nie jest. no i pięknie będzie jednolicie i ślicznie w biurach, brawo Wy. A co z ujednoliceniem i wyposażeniem, chociaż w krzesła na sterówkach, nie śmiemy marzyc o fotelach.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 01, 2019, 13:04:00  »
Może Pan konkretniej? Z jakim „załatwieniem”? O co Panu chodzi?

No na przykład sprawy remontu łazienek, miało być przeznaczone 1,5 mln, i miało być szybko wyremontowane, a jak jest każdy widzi. Stan krytyczny,  aparatowi kupują sami zawory do baterii, a remontów, ani widu, ani słuchu. Krzesła na sterowniach to juz brak słów, nawet nie wiem jak to nazwać, bo wszelkie określenie tego nie oddadzą stanu. No ale w biurach nowe fotele i nowe meble

A co z pakietem stomatologicznym, dalej w opracowaniu, a jeszcze trochę i będą następne wybory .


Hehe przed wyborami taaa wtedy jest spotakań i przytakiwań fulll. Po  hmmmm... jeden palec wystarczy żeby wskazać jedną jedyną osobę, która po wyborach zajdzie pogadać do pracowników. Oczywiście jest to An_na. Co do podwyżek...
nie ma różnicy wszyscy się spotykali wszyscy obiecali i wszyscy po wyborach zniknęli, i ci przegrani i ci wygrani, bez wyjątku. no jedynie trzeba odac honor ze p. Ania tu sie odzywa, ale posty sa odmienne od tych przed wyborami. Co do podwyżek, to było, jest i będzie patologią w  tym zakładzie, i nikt tego nie zmieni.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 31, 2019, 18:48:21  »
Wiele rzeczy nie ma w tym zakładzie, no nie są, jak sa wybory, po wyborach już nie mam i są problemy z załatwieniem.

Strony: [1] 2 3 ... 33