• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - RPzpl

Strony: [1] 2 3 ... 29
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Dzisiaj o 00:32:54 »
Ja w temacie,co kwartalnej oceny pracownika. Jak pisaliśmy wcześniej niektóre punkty nie jak się mają do stanowisk. Czy coś się robi aby to urealnić.

2
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:02:09  »
No a no z gryfa, ale tez lubi dobrze zarabiać, a i premia się przyda, i to nie jakieś grosze

3
Sprawy bieżące / Odp: Likwidacja punktu MEDIKI przy ul. Wyszyńskiego
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 10:57:49  »
nowi radni Gminy na czele z Nowym Burmistrzem Sławomirem Dmochowskim. 
A to już wiadomo kto wygrał wybory, skoro już wiesz kto zostanie burmistrzem to może podaj skład rady gminy i powiatu. Nie będzie trzeba organizować wyborów i zaoszczędzi się kasę.

4
Polityka krajowa / Odp: Słowa Premiera o budowie dróg.
« dnia: Wrzesień 18, 2018, 17:10:53  »
To że PiS ma ludzi za idiotów to pokazał tuż po wyborach. Tylko że wielu głosowało na nich bo obiecali żywa gotówkę, 500+. Krzyczeli że po i PSL kradli i osadzali swoich w spółkach, tylko że takie roszady i w takiej skali co pis, to żadna partia nie przeprowadziła, teraz mają problemy z po obsadzaniu  na listach wyborczych. Większość z ich członków woli intratne stołki w spółkach, np . Drzazga, Tokarczuk i inni.
, ,

5
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 18, 2018, 17:01:34  »
Dominik właśnie dlaczego jak nie gryfXXI, to PiS, przecież w naszym regionie startują inne koalicję.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 18, 2018, 16:58:30  »
Dziekuje

7
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 17, 2018, 21:00:04  »
No wiesz, co do głosowania na pis, no nie takie głupie, bo jak posłuchać Morawieckiego, to dopiero jak nastał pis jeździmy po porządnych drogach, wcześnie jak można wywnioskować jeździliśmy po polnych, a przez rzeki przeprawialiśmy się wpław. Zastanawia mnie tylko czy pis już jest w komunie czy już ja przegonił, bo Morawiecki jest już lepszy od Edwarda Gierka, u którego była wysoko propaganda sukcesu, ale nie gadał już takich banialuków jak ten. Co do wielkich polityków psu w naszym regionie, kojarzonych z pomnikiem, to nawet nie starują w wyborach, no bo dostali intratę stołki w spółkach w wysokimi apanażami i szkoda im to tracić. No jak wygra pis wybory to nareszcie nam porobią drogi asfaltowe w Policach, bo te są jakieś jakby nie asfaltowe  ;D ;D ;D . A co do kamienia z tablicą Lecha Wałęsy no to bym nie liczył na takowy, wiesz on "niczym sie nie zapisał w naszej polskiej historii", tak jak Morawiecki, Geremek, Kuroń i inni, zeby nie powiedziec ze sa to wrogowie pisu i solidarności.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/słuchając-morawieckiego-człowiek-ma-wrażenie-że-premier-przyleciał-z-odległej-planety/ar-BBNt3aA?ocid=spartandhp

Poprawiłem link
~Ważniak

8
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 17, 2018, 11:30:13  »
Cytat: DominikDolnoślązak w Wrzesień 15, 2018, 00:19:59
A  ja w wyborach do Gminy bede głosował na Gryf XXI.
Mam cichą nadzieję że nie będzie wiele podobnych osób.
Powiem ci tak, raczej większość społeczeństwa nie spełni sowich nadziei. Diakun i Gryf XXI zwyciężą i to znacznie, ja mam tylko nadzieje ze Król nie przejdzie, jakoś gościa nie trawie.

9
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 15, 2018, 00:42:33  »
Ja tylko czekam który z kandydatów pierwszy wypali z przeprawa przez świętą, czyli dyżurna kiełbasą wyborczą. No zeszłych wyborach jeden obiecał i tylko obiecał, a w tych nie startuje woli posadę w zarządzie.

10
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 15, 2018, 00:16:55  »
Tradycyjnie wygra gryf, a burmistrzem Diakun. Więcej jak pewne.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 14, 2018, 13:37:54  »
Nie ma „będziemy”.
Napisałem "będziemy" , ponieważ praktycznie cała brygada dostała do podpisania pismo o szkoleniu i oświadczenie ze "jak się nie zaliczy,  to będzie trzeba samemu zapłacić". Mistrzostwo polega na tym, ze do dziś nie wiadomo kiedy ma być to szkolenie, ale pisemka dali już do podpisania.
 

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 13, 2018, 18:13:27  »
Czyli? bedziemy szkoleni, i będziemy musieli zaliczyć egzamin? Czy nie ? Rozumie gdy się coś zmienia na danym stanowisku, ale u mnie od dekady wszystko po staremu,  jak  i u wielu kolegow, dlatego trochę nas to zdziwiło.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 13, 2018, 10:32:41  »
Chwiałbym poruszyć tu jeszcze jeden temat , chodzi mi mi szklenie tak zwane "energetyczny". Miało być tylko raz, a jak sie okazuje to powrócono znowu do cyklicznego zaliczania tego szkolenia. Czy nie jest to nabijanie komuś kasy, bo jak wiadomo, komuś trzeba będzie za to zapłacić, na dodatek podpisuje każdy pracownik ze jak nie zaliczy, sam zapłaci za szkolenie.  :o 

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 12, 2018, 20:18:14  »
Nie pisze w artykule że kupiła to grupa azoty Tarnów, jest użyte sformułowanie grupa azoty. No a my chyba jesteśmy w tej grupie, więc ?. No dajmy się z tym spokój, ale premia i nagroda z zysków, są zagrożone ? ::)


15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 12, 2018, 19:53:22  »
Przeczytałem cały artykuł i nigdzie nie jest napisane że to kupiła grupa azoty z Tarnowa, z tego co mi się zdaje a może się mylę , my też jesteśmy w grupie azoty. Czytając artykuł można dojść do prostego wniosku że to kupiła cała grupa azoty, czyli my też.  ::)

Strony: [1] 2 3 ... 29