• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - RPzpl

Strony: [1] 2 3 ... 32
1
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Marzec 21, 2019, 18:52:48  »
Ja miałem problem z internetem w pomieszczeniu gdzie ruter wifu, przy 100 miałem 70 max, a w drugim pomieszczeniu, potrafiło go nie być. Mam najnowszy ruter. Vectra się chwali że.ma światłowody położone, tylko że one są na kładce w mieszkaniach koncentryczny.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 18, 2019, 12:46:48  »
Pani Aniu, KP sobie, a życie sobie. Większość z nas zna KP. Pani KP,  a ja życie. A to, co pani pisze proszę zaproponowac pracownikowi bieli tytanowej z czesci czarnej dokładnie z młynowni, albo z części białej z pakowni.  :D  widze ze dalsza dyskusja nie ma sensu.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 17, 2019, 09:26:10  »
No nie tylko ja mam takiego pecha, tych kilku innych pracowników co tego samego dnia zaczynali badania, tez mieli pecha. Może robiliście wcześniej, ja nie wiem, od kiedy weszło rejestrowanie do okulisty i laryngologa, aż tak  nie wnikałem w to, ale istnieje taka opcia ze moze weszło to od 1 maraca. Dobra widze ze nie ma sensu dalsza dyskusja, bo jeszcze trochę i zostanę tu zlinczowany, następne badania zrobić tak jak pisze pani Ania, czyli tylko na rankach, zobaczymy co na to powie mistrz.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 16, 2019, 14:20:07  »
Co zdążyłem zauważyć to ty, jesteś super, i wszystko idzie ci gładko i idealnie. Za poszedłem środę, do okulisty i laryngologa, pani mnie zarejestrował na 21, no i pani dr, na 27. skończyło się  ze do lekarzy specjalistów, robiący badania okresowe wchodzili bez rejestracji. tu do pani Ani, tak rozumie, tylko ze jak jestem zarejestrowany do okulisty i laryngologa miedzy 8  rano a 10, a ja  mam na II zmianę do pracy, wiec jak rozwiązać mam ten problem ze mam badani zrobić w godzinach pracy.  tu pokazuje jak to jest pogmatwane z tymi zmianowcami, a jak bym chciał zrobic jak pani mówi to musiał bym badanie robić jakies 1;5 miesiąca, bo wie pani mam tylko 6 ranek  w miesiącu i często się trafia ze akurat wypadaj w dni ustawowo wolne. Pani rejestracji przekazała ze rejestrowanie okresowców, weszło dlatego, że specjaliści przyjmują tylko 15 pacjentów i nie mięcej. i tu chyba szef mediki nic nie zrobi. Moim postem chciałem tylko pokazać, że jest utrudnienie dla pracowników zmianowych, no z wyjątkiem Benny2002.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 15, 2019, 17:06:20  »
Badania trwają 2dni łącznie z zakonczeniem ich
no i tu jesteś w błędzie kiedyś trwały 2 dni, teraz nie masz szans, właśnie rozpocząłem je, i tez liczyłem ze załatwię to w dwa dni. Tylko ze teraz do lekarzy  masz wyznaczony termin z numerkiem, pierwszego dnia załatwiłem rentgen, ekg, morfologia, lekarzy juz nie bo dopiero za tydzień, chciałem jeszcze ustawić lekarz medycyny pracy, ale nie ma szans w tych dniu. Wiec nie wychodzi dwa dni, tylko trzy.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 15, 2019, 02:20:43  »
No pracownicy zmianowi robią na wolnym, nie mają tak dobrze jak pracownicy jedno zmianowi. No to teraz wydłuży ci się o jeden dzień robienie badan. Rejestracja, lekarze i pani doktor medycyny pracy.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 14, 2019, 15:09:50  »
Co do ZZ to wiesz oni maj i tak 100% premii, wiec nie muszą tego rozumieć i tak będą mieć swoje.  ja z innej beczki, jak wiadomo pracownik zmianowy po zrobieniu badan okresowych, miał skasowane jedna "R" w danym okresie rozliczeniowym. Jeszcze rok temu, aby wykonać badania, wystarczyło poświęcić na to, dwa dni. Pierwszego zarejestrować się i porobić badania, laryngolog, laboratorium, prześwietlanie, okulista. Drugi dzień to wizyta u pani doktór, teraz trzeba poświęcić minimum 3 dni , a to z prostego powodu ze w dniu rejestracji nie wykonasz badan lekarski, na badania lekarskie jest wyznaczany termin, co powoduje wydłużenie badań, a co idzie za tym starte wolnego. Pracownicy zmianowi mają to dobrze ze maj w środku tygodnia wolne, ale pracownicy z ranki, będą musieli brać wolne czy dostaną dodatkowe dni na załatwienie badań.  moja propzycja jest tak aby pracownikom zmianowym z powodu wydłuzenia badan, nie z ich winy kasować za badania 2 "R". Oczywiście zaraz usłyszę ze badnai okresowe to obowiązek pracownika, wiec proszę nie piście takich bzdetów. Wiadomo ze zkald odchodzi od "R" wiec jest to tez sposób na odciążenie pracowników. Tu czekam na opnie pani Ani, co ona o tym myśli.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 12, 2019, 12:12:01  »
( 4 % uzależnione od wyniku- regulaminowa, 5% niezależne od wyniku jako część uznaniow
a miało być 5/5, a już jest 4/5,  cos jakoś maleje te premia, co zmiany to coraz mniej,

9
najlepszym kabaret to nasz jest na wiejskiej, najlepsza grupa kabaretowa to rząd a najlepszym kabareciarzem to premier.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 21, 2019, 10:40:29  »
krp,,, piszesz pierdoły a te twoje wyliczenia o kant... rozbić, piszesz dużo, aby tylko postów nabić. Co do posiłków jestem tego pewny ze nie wrócą i na pewno nie będzie jakichś kantyn, bo zakład nie będzie brał se kłopotów na głowę i generował koszty. Najlepsze jest to ze najwięcej do powiedzenia mają ci co ich temat nie dotyczy. W kwestii podwyższenia kwoty, to ktos tu dobrze napisał, ta kwota starcza, ale dlaczego nie możemy mieć więcej, inflacja tez idzie do góry.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 12, 2019, 16:21:09  »
Postawmy sprawę jasno, w tym przypadku będą patologie jak w poprzednim systemie premii kwartalnej. Co do uznaniowej części to wiadomo ze beda dostawać swoi i nikt nic z tym nie zrobi, zawsze było kolesiostwo w tym zakładzie. Podział premii jest prosty do rozwiązania i dziwi mnie ze ZZ nie wpadły na nie, mimo ze są "tacy inteligentni". Co do podziału premii wystraszyło zapisać ze aby pracownik nie otrzymał 10% musiałby co przeskrobać, być na zwolnieniu lub urlopie. Jeżeli pracownik przepracował cały miesiąc dostaje całe 10% no chyba ze nabroił to nie dostaje 5%, będąc powiedzmy na 6 dniach wolnego czy chorobowego odlicz mu sie powiedzmy 1/3  z 5% uznaniowej. Pieniądze na wyróżnieniem tych super pracujących i kolesiów, miałby właśnie z tego źródła. Po zabraniu pracownikowi, który przepracował cały miesiąc mistrz musiał by poinformowac pracownika oraz kierownika co było powodem, oczywiście nie na zasadzie "ze nie spełniał moich oczekiwań". takie mam zadanie w tym temacie i uważam ze to by wyeliminowało patologię kolesiostwa i układów, proste rozwiązania zawsze są najlepsze.

12
Polityka krajowa / Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« dnia: Luty 10, 2019, 09:55:13  »
kto Ci powiedział, że rozwiązanie konkordatu musi trwać tyle lat?
no chyba nie myślisz ze na pierwszym spotkaniu KK od razu wyrazi zgodę na wszystkie ustepstwa, jak byś nie znał kościoła.  Po drugie dupol gdzie ty żyjesz spojrz jak wzystko u nas trwa, no chyba ze pisowi jest cos potrzebne to w 4h.

13
Polityka krajowa / Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« dnia: Luty 08, 2019, 20:54:15  »
Kasa ze sponsoringu kk. Są różne wyliczenia, ale średnio nas Polaków ta przyjemność kosztuje 15 miliardów zł rocznie.

No przyjmijmy ze tyle nas to kosztuje, ale po pierwsze, aby to odzyskać, trzeba zmienić konkordat, a to trzeba uzgadnac z watykanem daje na to ze w cigu 2/3 lat się dogadają. No to musztarda po obiedzie, a na spełnienie tego wszystkiego to trzeba im jakieś 35/40 mld, czyli jeszcze trochę im brakuje. szczerze program nie do realizacji, wogóle to Biedroń przegonił w obietnicach pis.

14
Polityka krajowa / Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« dnia: Luty 07, 2019, 18:16:24  »
14 % to nie tak dużo, kukis15  na star miał 20 % a jak dobrze kojarzę 22%, co do programu, no to pobożny zbiór życzeń. Pierwsze pytanie z skąd na to wszystko kasa, jakoś nie potrafią konkretnie powiedzieć jakieś mgliste tłumaczenia, zero konkretów. 

15
Jak słucham tu co niektórych to nasuwa sie wniosek ze sppk powinno wysłać przed autobusem pługopisakarkę. To ze śnieg zaskakuje nas zawsze w zimie to normalka, no bo  w styczniu śnieg to dziw natury, ale tylko chyba dla tych, co mają odśnieżać.

Strony: [1] 2 3 ... 32