• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dapol

Strony: [1] 2 3 ... 104
1
Nie nazwałbym tego problemem. Prędzej dyskomfortem.

2
Dlaczego obniżenie? Zawsze przy sprzedaży mieszkania, parking pod blokiem będzie plusem.

3
Problem wziął się z tego, że infrastruktura miasta nie rozwijała się z duchem czasu. Kiedyś te parkingi w zupełności wystarczały. W momencie kiedy samochodów zaczęło przybywać nikt nie zmieniał istniejącego stanu rzeczy. Niestety, ale moim zdaniem spółdzielnie powinny polikwidować przydomowe ogródki, nie patrzeć się na zgodę garstki spółdzielców i robić parkingi pod balkonami. Innego wyjścia nie ma.
A sumie jest - parkować pół km od domu

4
Co jest w tym dziwnego, że każdy chce zaparkować jak najbliżej domu?

5
Sprawy bieżące / Odp: Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic=SKM
« dnia: Marzec 21, 2018, 11:05:27  »
Ja czasami słyszę płynące statki po Odrze.
Dla mnie osobiście, bardziej uciążliwe przy zasypianiu niż odgłosy miasta jest wqrwiające bzyczenie komarów. :)

6
Sprawy bieżące / Odp: Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic=SKM
« dnia: Marzec 15, 2018, 09:47:34  »
Jak to? To te sprawy jeszcze nie są ustalone??? Qwa śmiech na sali. Panowie, robicie wielki projekt, który sam w sobie kosztuje sporo kasy i nie macie w nim zawartych tak istotnych "szczegółów"???.
Masakra!!!

7
Sprawy bieżące / Odp: Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic=SKM
« dnia: Marzec 14, 2018, 15:59:34  »
Jaki będzie przybliżony czas kursu z pod mok'u na Niebuszewo?

8
Sprawy bieżące / Odp: Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic=SKM
« dnia: Marzec 13, 2018, 12:59:42  »
Kurde, jakie to typowe. Jeszcze nic nie działa, nawet pierwszej cegły nie postawili, ale już "specjaliści"  wiedzą, że to będzie porażka. XD

"Nie znam się to się wypowiem" tak bardzo silne w naszym narodzie.
A co to już własnej opini nie można wyrazić???
Moim zdaniem to również pomysł z dupy.

Całe szczęście, że Ty się znasz i widzisz to wszystko przez różowe okulary. A jak chcesz eksperymentować na żywym organiźmie to wydał 750 mln ze swoich i sobie obserwuj czy to wypali.

9
Teraz już wiem że te chrzciny to był błąd. Wiem, że wielu z was może tego niezrozumieć, jeszcze inni powiedzą, że krzywdze dziecko. ja na szczęście jestem wolny od jakiejkolwiek religii. Żyje zgodnie ze sobą, nie krzywdze nikogo, staram się nikomu nie zawadzac. I mam ogromny ubaw jak widzę ludzi, którzy za księdza dadzą się pokroić. I  mam tu namyśli i tą konkretną sytuację (bo to bardzo ciekawe jak próbujecie mi pokazać, że źle odoczytałem sytuację - a nawet was przy tym nie było), jak i sytuacje pokazywane w tv, gdzie nie raz udowodniono molestowanie dzieci przez księdza, a cała wiocha go broni.
Co do wypowiedzi p. Tokarczyka - większej bzdury już dawno nie słyszałem - nie będąc członkiem kościoła, nie mogę się wypowiadać w jego temacie i mówić co widzę. To jest dopiero absurd. Rozumiem przez to, że również nie mogę się wypowiadać na temat jedynie słusznej partii do której należy Szanowny radny, bo w jej szeregi również nie zamierzam przystąpić.
Miłej niedzieli życzę.

10
Nie interesuje mnie sens prawny, czy obyczajowy. Czy Ty naprawdę nie widzisz nic niestosownego w tym, ze o takiej możliwości poinformował dopiero odpłatnie? Ja rozumiem że niewiedza kosztuje, ale chyba w tym przypadku powinno być inaczej.

11
Żadnych słów Ci nie przypisuje. Napisałem "jeżeli" , a to chyba robi różnice.
Natomiast, jeżeli prawdą jest, że ten sakrament jest nie ważny, to wychodzi na to, że zostałem przez księdza wprowadzony w błąd, a mówiąc dosadniej - okłamany

12
Jeżeli uważasz, że zachowanie księdza, który widział jak mojej żonie zależy, nie poinformował jej o możliwości skorzystania z opcji świadka chrztu, a zrobił to dopiero po otrzymaniu koperty, jest w porządku, to nie mamy o czym rozmawiać.
Sakrament ten na moje jest ważny, wszelkie papiery w kosciele zostały podpisane. I szczerze Ci powiem, ze niewielebym się zmartwił (na szczęście żona już też) gdyby okazało się, że jest inaczej.
Zamiast komuni mamy w planach wyjazd z córką do Disneyland'u.
Córka urośnie, wydorośleje i jak tylko ŚWIADOMIE podejmie decyzję o przystąpieniu do jakiejkolwiek wiary, to zrobi to na co będzie miała ochotę.

13
Dam Ci przykład z mojego życia. Żona uparła się aby ochrzcić nasze dziecko, u nas w kosciele na wyszynskiego kilka lat temu. Na ojca chrzestnego wybrała swojego kuzyna. Kuzyn żyje w nieformalnym związku z kobietą, mają swoje dziecko. Oczywiście dostała plik kartek, aby potwierdzić na nich pieczątką spowiedź. No i przyszły ojciec chrzestny idzie do spowiedzi, mówi grzechy a na koniec (zgodnie z prawdą i sumieniem) mówi że nie żałuję że żyje w nieformalnym związku i że z tego związku ma dziecko. Z rozgrzeszenia lipa. Ksiądz do żony że musi szukać nowego ojca chrzestnego. Żona bardzo chciała żeby to on, a nie nikt inny był tym ojcem i męczy mi głowę kilka dni. W końcu już tego nie mogłem słuchać, kasa w kopertę i do księdza. I mu tłumacze, że żona nie chce nikogo innego, że tylko on. A ksiądz w zaparte, że bez rozgrzeszenia nie da rady. Koperta na stół - i jest nagle cudowne rozwiązanie - ojcem chrzestnym nie może być, ale może być świadkiem chrztu.


14
Kim jest Franciszek, żeby mówić polskim księżom jak mają postępować?
Przetrzyj szlak i powiedz jak Ci poszło.
"Czwartego dnia Bóg stworzył słońce, księżyc i gwiazdy".
Skąd wiedział, że minęły już trzy dni?? A tak, zapomniałem że jest wszechwiedzący.

15
Trudne tematy / Odp: Coś o Trzebieży
« dnia: Marzec 07, 2018, 07:09:32  »
A co tam wszyscy narąbani chodzą?

Strony: [1] 2 3 ... 104