Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - magdalenaa

Strony: [1] 2
1
Zwierzęta / Odp: Zaginione zwierzaki
« dnia: Stycznia 04, 2016, 23:18:16  »
Witam, a może to york?

2
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 19, 2015, 23:43:03  »
tajemnicą nie jest, że pół szkoły słyszało opowieści o pewnej pani że odporna jest na stres bo w sklepie za lada pracowała i o jej wykształceniu również, a pani była dyr. tak zachwalała nową pracownice i nie miała obaw ze jej dane personalne połowie szkoły przekazuje.
magdalenooo, wypadasz z roli. Miałaś grać zatroskanego rodzica, a nie pracownicę Białej.
A czy zatroskany rodzic, nie może być zatroskany o szkołę i pracowników? Jedno drugiego nie wyklucza przecież:-)))

3
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 19, 2015, 23:11:57  »
'Ależ  Pani była szybsza od Magazynu Polickiego! Zresztą Pani wiedza jest obszerniejsza niż  zawarta w tym artykule.'

'Drogi Panie swoja odpowiedz kopiowałam z MAgazynu Polickiego jesli Pan bedzie uprzejmy dobrze sie przyjrzec :D '

W świetle tego co napisała czarna_301 tajemnicą nie jest, że pół szkoły słyszało opowieści o pewnej pani że odporna jest na stres bo w sklepie za lada pracowała i o jej wykształceniu również, a pani była dyr. tak zachwalała nową pracownice i nie miała obaw ze jej dane personalne połowie szkoły przekazuje.

4
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 19, 2015, 22:50:42  »
Pani Joaano skąd ma Pani tak szczegółowe informację na temat CV, doświadczenia, wykształcenia? Czy jest Pani świadoma tego iż  część tych informacji jest tajna przez co można podejrzewać  iż weszła Pani w posiadanie tych informacji nielegalnie?
A skad pan wie kim jestem wszedł pan nielegalnie w posiadanie moich danych na tym forum ? ;)
Proszę zapytać osobę, która ujawniła te wszystkie dane p. Kłysowi. Też jestem ciekawa kto to:-)

5
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 18, 2015, 23:54:59  »
Przed chwilą opublikowaliśmy na stronie: http://www.magpol.cba.pl/
listę 9 zmian personalnych.
Ciekawi mnie bardzo jaka to osoba posiada tak szczegółowe informacje dotyczące wykształcenia tylu osób, u jednej z wymienionych osób to nawet cały, albo jego część z zakresu obowiązków, zastanawiające....

Post Merge: Stycznia 18, 2015, 23:57:59
Dobre.troche sie autor minal z prawda:)
Trochę ? :D
Mnie się ten kawałek najbardziej podobał :D

"Dotychczasowe stanowisko: specjalista (stanowisko utworzone zgodnie z projektem dot. hali widowiskowo-sportowej). Sporządza projekty umów, zarządzeń, prowadzi ewidencję wydarzeń odbywających się w hali widowiskowo-sportowej (w szczególności spotkań polsko-niemieckich) oraz współdziała z kierownikiem obiektów sportowych w zakresie promocji i prowadzenia kalendarza imprez i uroczystości odbywających się w obiektach sportowych. Może przejąć wakat na hali lub basenie. Może przejąć promocję SMS."

Pewnie padła z wycieńczenia :D
Wygląda na to, że ten pan chyba bardzo lubi tą panią, tak ją reklamuje....

6
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 18, 2015, 22:32:54  »
A miało podobno nie być czystek.
http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/21-z-magistra-na-portiera
No takich bzdur to dawno nie czytałam, proponowałabym zmienić informatorów, bo Ci pana okłamują, a pan im wierzy :P  Jakie 9 osób, pytam? Jeżeli chodzi o portiernie to chyba chodzi o 4 osoby, bo więcej się chyba nie zmieści. Jacy magistrzy? Może nie jest panu znana definicja magistra, nie wiem.Co do osób pozostałych to słyszałam, że dalej pracują, ale może się mylę co? I tak nijak mi nie wychodzi 9.

7
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 18, 2015, 09:51:53  »
Ah... Czekam, aż w końcu upadnie z hukiem mit o rzekomej przedsiębiorczości Pani Chmielewskiej. Czekam również, aż jej zwolennicy, zwłaszcza nauczyciele, popukają się w głowy i zapytają sami siebie, jak mogli być tak głupi...
Jakiej przedsiębiorczości? Przedsiębiorczość to jest za swoje, nie za publiczne.
A jeśli chodzi o tytuł "Kobieta przedsiębiorcza", to się go kupuje za smsy. Jedyny warunek to bycie kobietą. A i to nie na pewno, bo np. rok wcześniej plebiscyt wygrała "pani doktor", która badała i wystawiała zaświadczenia lekarskie, choć nigdy medycyny nie skończyła. Fakt, to akurat można nazwać swoistą przedsiębiorczością ;)

Cóż z pana za człowiek?! szuka pan wszędzie dziury w całym, jak się nie uda w jednym miejscu to szuka pan w drugim. Pisze pan byle co, byle pisać, byle dowalić często  niesłusznie. Wszędzie pan szuka podstępu. Ale chyba o to panu chodzi. Czy pan się nie męczy w swoim towarzystwie?, bo mi się wydaje, że niewielu mogłoby w nim wytrzymać.....


8
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 17, 2015, 11:40:05  »
Piszcie co chcecie, od tego forum jest. Każdy ma prawo, więc pewnie i ja :)  Napisałam jak było na zebraniach i co rodzice i nauczyciele mówili bo chciałam sie podzielić spostrzeżeniami, a że co poniektórym to się nie podoba to już ich problem :P widać po komentarzach ::) Ludzie dajcie sobie na luzz, napisałam, bo chciałam aby na tym forum powiało dobrym wiatrem, ale niestety, niektórym forumowiczom mam wrażenie, że chodzi tylko o to aby dowalać innym, nie mając przy tym żadnych konkretnych argumentów a za to wiele satysfakcji. To według mnie nazywa się niepotrzebne bicie piany. Dajcie w końcu spokój białej szkole, dajcie pracować nauczycielom, dajcie się uczyć uczniom. Niedługo matura, więc spokój maturzystom by jak najbardziej się przydał. A tak na marginesie to w Nowym Roku życzę wszystkim więcej dystansu do siebie. Róbmy swoje....

9
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 16, 2015, 22:08:29  »
Dzisiaj odbyły się spotkania rodziców z nauczycielami, na których można było porozmawiać nie tylko o swoich dzieciach, ale również o sytuacji w szkole,bezpieczeństwie naszych dzieci czy też atmosferze i nastrojach nauczycieli. :P  Słychać było, że Pani po Bożena Pawełkiewicz robi wiele aby wszystko zaczęło sprawnie działać. Już można zauważyć dużo lepszą (spokojniejszą) atmosferę w szkole. Pani dyrektor przywraca obsługę w szkole i na portierni dzięki temu nasze dzieci będą czuły się bardziej bezpiecznie a my będziemy spokojniejsi. Będzie więcej pań na sprzątaniu więc nie będzie trzeba (w końcu!) biegać na drugi koniec szkoły w poszukiwaniu pani sprzątającej, bo coś tam się stało i jest potrzebna na drugim końcu szkoły. :) Podobno też będzie większa obsługa na kuchni :)  A co się z tym wiąże to pewnie i wolne etaty się znajdą aby obsadzić te stanowiska :D .Mają być też dodatkowe godzinki dla maturzystów ;D  Mam nadzieję, że to zapowiedź dobrego, bo tak naprawdę mamy już dosyć tych zawirowań w szkole, co odbijało się na naszych dzieciach. Tak na koniec dodam, że jedno zdanie powtarzało się dzisiaj bardzo często:" Dobro ucznia jest dla nas najważniejsze", mam nadzieje, że teraz to już tak będzie.... :)

10
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Stycznia 03, 2015, 03:56:51  »
Wydaje się że mobbingu na Golisowicz nie było, bo była na słynnym rocznym urlopie na podratowanie zdrowia z Dyrektorską pensją.
Coś tu nie gra w tym okresie Golisowicz w ogóle nie było w szkole (nie uczyła), a mobbing to nękanie przez co najmniej 6 miesięcy.

W jaki sposób odda uczniom odszkodowanIE
Przepraszam najmocniej Pana, cóż Pan może wiedzieć o stosowanym mobbingu na Pani Chmielweskiej pytam? Czy zna Pan całą sytuację??? Wydaje mi się, że nie!!!Czy Pan wie co działo sie przed urlopem Pani Chmielewskiej??? Litości!!!Niech Pan najpierw zapozna sie ze sprawą a później wypowiada. Podpowiem...sprawa o mobbing Pani Chmielewskiej nie dotyczy ostatniego 2014 roku...

11
Polityka lokalna / Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« dnia: Października 26, 2014, 18:55:27  »
Osiągnięcia pani Agaty Markowicz-Narękiewicz to najlepsza manipulacja faktami jaka tylko istnieje na polickim podwórku. Cytując :''W ramach zajęć pozalekcyjnych nauczyciele prowadząc zajęcia z uczniami wykorzystują także salę do squasha, a także ściankę wspinaczkową.'' Patrząc na bip starostwa powiatowego  i pismo z 16 października bieżącego roku pana Starosty, ktoś tu się z prawdą rozmija w odpowiedziach na skargi. Pan Starosta wyraźnie odpisuje innemu radnemu, że sala do squasha jest nie czynna. Więc to są między innymi osiągnięcia pani Dyrektor Wykidajło? Celowe wprowadzanie w błąd opinii publicznej?

12
Polityka lokalna / Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« dnia: Października 26, 2014, 18:34:23  »
wikidajło co z tymi osiągnięciami pani dyrektor?

13
Polityka lokalna / Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« dnia: Października 25, 2014, 16:22:11  »
Nie będę się z Panem wykłócać  co dla kogo jest priorytetem, nie o o w tej sprawie chodzi. A zdanie rodziców jest mi bardzo dobrze znane.
Jedno mogę stwierdzić: niestety uczniowie nie są priorytetem dla pani dyrektor. Wystarczy spytać o zdanie właśnie tych rodziców, którym między innymi jestem i ja.

14
Polityka lokalna / Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« dnia: Października 25, 2014, 12:54:04  »
To jest dla Pana osiągnięcie pani dyrektor? hmmmm ciekawe, bardzo ciekawe...
W takim razie niewiele ta Pani osiągnęła :P

15
Polityka lokalna / Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« dnia: Października 25, 2014, 12:20:27  »
Panie dapol, napisze krótko: jedna jaskółka wiosny nie czyni...Proszę się bliżej przyjrzeć tematowi szkoły "białej" i kadrze zarządzającej. Jeżeli już Pan się przyjrzy to bardzo proszę o opisanie osiągnięć nowej pani dyrektor. Sama jestem ich ciekawa.

Strony: [1] 2