Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tusia

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 17, 2017, 20:48:19  »
Sporo tych pytań a tak na prawdę w każdy pierwszy poniedziałek mc jesteśmy dostępni dla państwa i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Jeśli nie dysponuje się czasem można do nas napisać . Jeśli istnieje taka potrzeba możemy się spotkać osobiście wieczorem. Nic się nie zmieniło w nas jesteśmy otwarci . Zawsze lepiej się rozmawia twarzą w twarz i wiedząc z kim się rozmawia Państwo wiecie kim jesteśmy i jakimi nickami się posługujemy my już nie. Czy to jest uczciwe wg państwa bo w mojej ocenie nie bardzo. Nie mniej jednak pozdrawiam i zapraszam do kontaktu najlepiej osobistego Marta Gręda😊

Post Merge: [time]Listopad 17, 2017, 20:53:23 [/time]
A i jeśli chodzi o moje rozliczenie to również byłam policzona z ryczaltu nie ma to w tej chwili dla mnie większego znaczenia gdyż grzałem ile chciałam i mało tego pierwszy raz nie bałam się tego robić 😊😊To jest to co najbardziej mnie cieszy i wiem ze sporo ludzi również .

Post Merge: Listopada 17, 2017, 20:55:10
I jeśli ktoś z państwa myśli że spoczelismy już na laurach to jest w wielkim błędzie.

2
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Maja 09, 2017, 15:54:15  »
Kolego Sensey to prawda zostaliśmy wybrani lecz stara Rada nas zaskarżyła więc wybory muszą być przeprowadzone ponownie. Jeśli chodzi o plac zabaw to jest to wpólny projekt miasta rady osiedla oraz nasza i ma to służyć naszym dzieciom oraz dtarszym osobą.Na pewno każdy chętnie z tego skorzysta.Co do Iwonki i Andrzeja to złożyli mandaty a szczerze liczyłam na to że Walne przywróciło by ich do Rady.Jeśli tylko będę mogła w czymś pomóc chętnie odpowiem pozdrawiam Marta Gręda.

3
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Kwietnia 15, 2017, 20:43:52  »
Po co ma pytać pani Gręda odpowie uchwała którą mieszkańcy przyjęli z entuzjazmem czyli przejście z chorobliwego oszczędzania na metr kwadratowy została przez byłą RN zaskarżona co świadczy tylko o tym że mieszkańcy trzymali na stołkach ludzi którzy jedynie o co walczyli to o własną dupę!.A mało tego przez cały czas utrudnia nowej Radzie walkę o lepsze jutro dla mieszkańców .Cały czas nas szykanując.Walka starej Rady o koryto jest strasznie zacięta ciekawe dlaczego działając przez tyle lat nie zrobilili tyle dobrego co my przez kilka miesięcy.Ich ogromne Ryczałty,głowice i zgoda na bardzo niekorzystne umowy .Wyliczać jeszcze? Być może nowa rada nie jest idealna i często się spieramy ale bardzo nam zależy na lepszych zmianach i po mału je realizujemy a Wy czym mogliście pochwalić?Myślę że mieszkańcy wiedzą że My jesteśmy dla Nich -Życząc Spokojnych oraz Radosnych Świąt pozdrawiam Marta Gręda

4
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 14, 2017, 08:18:45  »
Dyżury są zawsze w pierwszy czwartek nowego  miesiąca od 15.30 do 17.00.Pozdrawiam Marta

5
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 08, 2017, 22:22:38  »
Widocznie mnie nie słuchali.☺

Post Merge: Stycznia 08, 2017, 22:30:58
Tak to jest jak ktoś wybiera sobie co chce usłyszeć jest to spowodowane jakimiś plotkami? bądz celowym działaniem mającym co nie których postawić w złym świetle takie mam wrażenie. Ci którzy mnie znają raczej wiedzą jakiego zdania jestem.Miałam nawet takie osoby w Radzie ale niestety stały się mało wygodne.Czekam kiedy będę następna .Pozdrawiam Marta

6
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 08, 2017, 20:29:57  »
No to teraz wiem zakusy Wojtka były takie żeby pozwolić ludziom na samowolny demontaż głowic i wtedy by było nie dobrze wyjaśnię jak się spotkamy. Dlatego Wojtek również wycofał się z tego i teraz czekamy na opinię prawną. Rozumiesz kolego i to była jedyna przyczyna.Uważam że w tym przypdku wykazałam się naszym wspólnym dobrem i interesem .Bo to nie my je zmieniliśmy i nie my narobiliśmy ludziom problemów.A niezgodne z prawem działanie na pewno znalazłoby się w sądzie chyba nie o to nam chodzi.?

7
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 08, 2017, 19:01:01  »
No to odpowiedziałam już . I zapewniam że czy w cztery oczy czy więcej nigdy nie zaprzeczam wypowiadanych słów, a mało tego zawsze ceniłam oraz cenię sobie zdanie innych nawet jeśli jest przeciwne moim poglądom.Ale jeszcze bardziej jak wiem z kim rozmawiam .Pozdrawiam

8
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 08, 2017, 18:28:41  »
Kolego Polak jak tak dobrze jesteś zorientowany to widocznie nie dokońca wysłuchałeś jeśli chcesz na ten temat porozmawiać to zapraszam na żywo ja w przeciwieństwie nie wstydzę się używać swoich danych.pozdrawiam Cię Marta

9
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 08, 2017, 16:19:37  »
Pierwsze słyszę że jestem przeciwna wymianie głowic sama zresztą zaopiniowałam o wydanie opinii prawnej oraz jakiegoś biegło ponieważ kwota będzie spora . Jestem jak najbardziej za tym dwoma rękoma.I zapewniam że mój punkt widzenia od początku jest taki sam i nikt go nie zmieni.

Post Merge: [time]Styczeń 08, 2017, 16:20:49 [/time]
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości lub potrzebuje pomocy to zawsze mogę po RN poświęcić swój czas jeśli istnieje taka potrzeba mogę podać termin.Pozdrawiam Marta Gręda.

10
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 18, 2016, 23:49:42  »
Trzymam kciuki za Iwonę oraz Andrzeja najpierw walczyli ze spółdzielnią a teraz z prezydium.Jeśli zaistnieje taka potrzeba będę Was również bronić i w sądzie.!

11
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 20, 2016, 16:40:31  »
Kolego Pajączek zapewniam że nie należę do ŻADNEGO!UGRUPOWANIA POLITYCZNEGO a tym bardziej do SLD . Szczerze- od dawna mnie nikt tak nie rozbawił dziękuję pozdrawiam Marta

12
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 20, 2016, 15:37:29  »
Witam uprzejmie.
Widzę, że forum dyskusyjne jest spore więc zwracam się do Państwa z pytaniem, czy nie chcieliby Państwo aby zwołane zostało spotkanie wraz z radnymi, którzy zostali przez Nas wybrani w celu wyjaśnienia obecnej sytuacji jaka zaistniała.
Mijają kolejne miesiące a tak naprawdę nic się nie zmieniło, podzielniki jak były tak są, podobnie z głowicami typu RAW 5116, które tylko nabijają kolejne cyferki na podzielnikach, "szanowny" Pan Szostak jak był Prezesem tak dalej nim jest i tak dalej i tak dalej ...... można siedzieć lamentować, wkurzać się albo zacząć działać.

Jestem jak najbardziej Za .
 Proszę kolegów z Forum co na ten temat uważają . Potrafiliśmy to robić kiedyś więc i teraz jesteśmy to winni naszym Mieszkańcom.
Zostaliśmy wybrani przez Ludzi i dla Ludzi .
 Pozdrawiam Marta Gręda
 

13
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 18, 2016, 14:38:14  »
Gdzie jest napisane, ze trzeba pracować w np. lodziarni by móc być członkiem RN SM Chemik? A "nasi"mecenasi opłacani przez SM, więc nas, członków spółdzielni także się nie popisali nie reagując na decyzje przewodniczącego - jest wina, jest kara! tu NIE DOPATRZYŁEM SIĘ WINY, więc Pani i Panowie mecenasi odpowiedzcie - dlaczego jest KARA?!

Bardzo Trafne spostrzeżenie kolego.
Nie zareagowali również na to że moi koledzy Iwona oraz Andrzej zostali wyłączeni również z głosowania nad porządkiem obrad co jest nie zgodne z literą prawa!. To jest kolejny błąd na którym zostali przeze mnie przyłapani. Dlatego ja osobiście nie liczę i nigdy nie będę liczyła się ze zdaniem tej kancelarii! Całe spotkanie RN budzi moje ogromne wątpliwości czy w dalszym ciągu  chcę brać w tym udział. Pozdrawiam Marta Gręda

Post Merge: Listopada 18, 2016, 14:42:09
A ja mam takie pytanie: co się stanie jeśli Sąd uzna uchwały zawieszające Pana Andrzeja I Panią Iwonę w prawach członków Rady za nieważne? A wiem że skierowane będą pozwy do Sądu w tych sprawach.

Jeśli sąd uzna że te uchwały dotyczące Andrzeja oraz Iwony  są nie ważne -to wszystkie od tej pory podejmowane uchwały stracą moc prawną. ( będą nie ważne)

14
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 17, 2016, 09:59:52  »
Więc te wnioski,  które pięciu muszkieterow składało od sierpnia ( tak stwierdzono na filmie z posiedzenia rady ) były od początku niezgodne z prawem.
Z drugiej strony niezłe parcie na stołek Pani Marto ...ale z calym szacunkiem chyba nie ma Pani odpowiednich kompetencji i wyksztalcenia aby pelnic taka funkcje , skoro nie rozumie Pani podstawowych spraw np. roznicy miedzy funkcja czlonka zarzadu a funkacja prezesa zarzadu .

Kolego Jupiter nigdy nie miałam parcia na ten stołek i  jak najbardziej zgadzam się z faktem że Prezes musi być wybrany w drodze konkursu i tak powinno być! nie wiem z skąd masz takie informacje domyślam się że od P. Wojtka lub od P. Bożeny .

Powiem tak ja osobiście nie wstydziłam się i nie wstydzę za moje działanie w tej radzie jeśli jesteś kolego taki ciekawy mogę się z Tobą spotkać osobiście i wtedy zadasz mi pytania jakie Cię niepokoją gdyż nie mam nic do ukrycia. Ja nie piszę tutaj pod nickiem tylko posługuję się swoim imieniem i nazwiskiem.

Więc piszę z do Was Wszystkich oraz do każdego z osobna jeśli chcecie mi osobiście w oczy zadać pytanie a nie atakować mnie pod nickami to jestem gotowa odpowiedzieć na każde pytanie,  na każdą moją decyzję oraz podniesioną rękę pod Uchwałami jakie podejmowaliśmy. Ja osobiście nie wstydzę się i tym bardziej jest mi przykro gdyż do tej pory poświęcałam swój wolny czas przez ostanie 4 lata. Pozdrawiam Marta Gręda

15
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 16, 2016, 20:15:51  »
Radzę obejrzeć filmik do końca. Tam zobaczymy na czym polega misterny plan byłych członków RN i Pana Wiktora, który Dudek nieświadomie zrealizował. Rada zgodnie ze statutem musi liczyć od 7 do 9 członków. Wojtek dwóch zawiesił, więc teraz wystarczy żeby jeden z pozostałych złożył rezygnację i nowa rada leci w kosmos i mamy kolejne Walne. Miny prezydium po uzyskaniu tej informacji wprost bezcenne. Brawo WY.

Tak końcówka jest najlepsza!  to dlatego tak zostaliśmy potraktowani matematyka brała górę w ich przypadku od początku . Myśleli że w swoje 4 osoby nawet teraz będą mieli władzę lecz się pomylili. A tu niestety grzejników P. Wojtek już sobie w całym domu nie wytnie bo o to mu w radzie  chodziło .
 Przykre ale
niestety prawdziwe.  Super że zaprosiłeś media- bo widać jak na prawdę byliśmy i jesteśmy przez Was  traktowani ( niestety nie będziemy marionetkami) które podnoszą rękę kiedy Ty sobie życzysz . A komentarz Pana Czesława o 4 krotnym wychodzeniu z rady to drwina .
 Natomiast Pan prezes na pewno się cieszy bo będzie królował na wieki. Stara Rada też już zaciera ręce " koledzy wracamy!" Od początku mówiłam że nie możemy ufać ani prawnikowi który tak na prawdę tylko czeka żeby nam "dobrze" doradzić .
 No to Wam doradził Gratuluję i jeszcze  mówi że o Uchwale przez Ciebie napisanej odnośnie usunięcia Andrzeja i Iwony nic nie wiedział jak na dokumentach z Rady i pod tą uchwałą jest jego pieczątka.
 Brawo Ty.

Strony: [1] 2 3 ... 7