Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Zenobiusz

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Sprawy bieżące / Odp: Koszenie trawy w mieście
« dnia: Lipiec 27, 2021, 17:40:06  »
Od roku się zastanawiam, czy jest sens koszenia trawy. Ostatnio pod moim blokiem trawę koszono przez dwa dni. Hałas był okropny, trudno funkcjonować w domu. Wypoczynek jest niemożliwy, okien nie można zamknąć, bo jest zbyt gorąco. A w czasie koszenia są jeszcze spaliny, ziemia szybciej wysycha, niszczone jest życie drobnych zwierząt w trawie. Uważam, że łąki są ładniejsze. Nie w każdym miejscu można zrobić łąkę, w wielu wręcz koniecznie trzeba kosić ze względów bezpieczeństwa, ale są takie miejsca w Policach, w których aż się prosi zrobienie łąki. Co o tym sądzicie? Kosić czy nie kosić?
nie kosić

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 26, 2017, 17:41:27  »
Od razu kłamca. Po prostu strzelił gafę, która radnemu nie powinna się przytrafić - powielał usłyszane plotki bez oficjalnego pisma.

Post Merge: [time]Lipiec 26, 2017, 14:39:03 [/time]

Powielanie usłyszanych kłamstw to też kłamstwo.

3
Trudne tematy / Odp: Protest przed Cyrkiem Zalewski
« dnia: Maj 12, 2017, 12:27:31  »
Nie wiem, organizatorzy protestu nie wrzucili żadnych zdjęć czy filmów prezentujących męczenie zwierząt czy coś.
wrzucili, wrzucili - masz link podany przecież - "dokumentacja o cyrku Zalewski", poza tym w internecie pełno informacji, filmów o warunkach w jakich żyją i o tresurze zwierząt w cyrkach

4
Trudne tematy / Protest przed Cyrkiem Zalewski
« dnia: Maj 12, 2017, 08:34:02  »
"14 maja organizujemy w Szczecinie protest przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach. Zapraszamy o godzinie 13:00 przy ul. 1 maja. Twoja obecność jest bardzo ważna!

 Tego dnia pokażemy treserom i dyrekcji cyrku Zalewski, że cyrk to nie miejsce dla zwierząt. Postaramy się, aby jak najwięcej osób zrezygnowało z kupna biletu oraz dowiedziało się o ogólnopolskiej kampanii CYRK BEZ ZWIERZĄT!

 Cyrk Zalewski w sezonie 2017 wykorzystuje w swoich spektaklach: wielbłądy, konie, psy i papugi

Dokumentacja o Cyrku Zalewski:
http://cyrkbezzwierzat.wordpress.com/2013/07/04/cyrk-zalewski/  "

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/118250858746400/


6
Trudne tematy / Odp: CZY W GMINIE PANUJE NEPOTYZM?
« dnia: Październik 16, 2016, 15:09:02  »
Z twojej wypowiedzi wynika, że członkowie rodzin nie mogą pracować w urzędach mimo, że mają doskonałe wykształcenie i doświadczenie. Twoja żona ma jeszcze lepsze. Rozumiem...
"dwaj synowie prawej rączki burmistrzów, słynnej pani KADROWEJ" mają doskonałe wykształcenie i doświadczenie? Na stanowiskach urzędniczych powinny być zatrudniane osoby o najlepszych kwalifikacjach wśród kandydatów na dane stanowisko (wykształceniu, doświadczeniu itd.) - jeśli żona pana Jerzego miała najlepsze kwalifikacje (w tym lepsze od synów "słynnej pani KADROWEJ") to ona powinna zostać zatrudniona, jeśli ktoś inny (obojętnie czy z rodziny urzędnika, czy nie) to ten ktoś inny. Inna sprawa - to bardzo wątpliwa potrzeba istnienia bardzo wielu stanowisk urzędniczych - wydaje się że ta strasznie rozbudowana biurokracja ma głównie i przede wszystkim na celu obsadzenie niepotrzebnych stołków opłacanych z pieniędzy podatników "swoimi" ludźmi - czyli rozkradzenie publicznych pieniędzy.


Post Merge: [time]Październik 16, 2016, 15:15:48 [/time]
Całe szczęście że gminny OSIR jest wolny od tego parszywego nepotyzmu
To chyba sarkazm.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 11:38:03  »
za robotę się weźcie, ci wszyscy co prosicie o jałmużnę w postaci posiłku, dać na kartę i temat załatwiony a ogólnie zabrać  ( jeden piwo kupi , jeden nie doje bo tacy  się zdarzają i im to życie ratuje  ) idź jeden i drugi do prywaciarza to pojesz , to jest praca a nie jakieś last minute czytam te wypowiedzi to chyba ludzie co nigdy nie popracowali piszą --- tylko brać , brać ---- komuna się skończył a, dupa w kroki jeden z drugim i nie narzekać może napiszecie że kolor ręcznika bo wolicie różowy . Masakra ... 
Problem w tym że te posiłki są finansowane z pieniędzy wypracowanych przez samych pracowników, więc mają prawo żądać odpowiedniego ich wydatkowania.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 08, 2016, 13:06:55  »
Gdyby finansowanie siatkówki było na normalnym, a nie patologicznym poziomie to by wszyscy pracownicy mogli po 5000 na rękę co rok dostać.
Po jaką cholerę w ogóle finansować siatkówkę? - sprzedaż nawozów sie od tego nie zwiększy.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 03, 2016, 11:40:39  »
Wczoraj była RN do późnych godzin, ciekawe cóż tam nowego ustalono  :D , zysk :) , czy strata >:(
a może pójdą na kompromis i bilans wyjdzie blisko zera? ;-)

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 31, 2016, 00:32:21  »
Fakt faktem rano sa zawsze ok.Swierzutkie.Ale na popoludniowa zmiane i nocna to juz tragedia.
Tu już nawet nie chodzi o świeżość. Te bułki nawet jak są świeże rano to są tragiczne - wypiekane chyba z mrożonych gotowców - chociaż tego typu pieczywo w marketach jest o wiele lepsze.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 31, 2016, 00:07:15  »
Paniu Aniu jak wyglada sprawa z posiłkami? Beda jakies zmiany?
Bułki są tragiczne - nie jadłem gorszego pieczywa (taniej to już chyba nie dało się ich zrobić).

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 02, 2016, 11:36:27  »
Nie wiem jak mam rozumieć Twoje 2 pierwsze zdania, możesz podać podstawy do tych insynuacji? Jak nie to nie pisz tak.
To było pytanie a nie insynuacja. Insynuacja to "niezgodne z prawdą przypisywanie lub wmawianie komuś pewnych postępków, myśli bądź intencji". Być może chodziło Ci tylko o poziom dyskusji a nie o temat dyskusji.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 02, 2016, 11:16:00  »
A nie możecie na PW wysłać sobie numery telefonów i umówić się na randkę? Znajdźcie sobie inne forum czy coś tam. To nie jest czat dla gimbazy. Podejżewam że wiele osób chciałoby się wypowiedzieć na tym forum, ale jak widzą jak się plujecie, to odechciewa się wogóle tu wchodzić.
A Ty co? jakiś uprzywilejowany dzięki znajomościom (układom) w Z.Ch.Police? Jeśli ktoś pisze o realnych problemach w Z.Ch. Police, typu - nieuczciwy podział wypracowanego zysku i awansowanie osób według kryterium znajomości, układów, lizusostwa (ogólnie według tego całego złodziejskiego gówna) a nie według kompetencji, pracowitości, zaangażowania w pracę i umiejętności to chwała mu za to i oby więcej prawdy na tym forum i gdziekolwiek indziej.
PS. podejrzewam a nie podejżewam

14
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Marzec 14, 2015, 14:08:21  »
W przeciwieństwie do ludzi dziki nie są agresywne, nikogo nie atakują (to spokojne zwierzaki) - po co ten strach?
Dzik, jak każde zwierzę, atakuje kiedy czuje się zagrożony.
Problem jest w tym, że przeciętny mieszczuch ma niewielkie pojęcie, co czuje zwierzę jak widzi zbliżającego się człowieka.
_
oj solar, solar - jakie Ty masz pojęcie o zwierzętach? - zwierzęta czujące zagrożenie ze strony człowieka przede wszystkim uciekają (nie licząc może jakichś wielkich drapieżników typu - lwy, tygrysy, niedźwiedzie). - poza tym piszesz o zagrożeniu ze strony ludzi - a wiec znowu problem jest w ludziach a nie zwierzętach; podobnie w przypadku podchodzenia dzików pod siedziby mieszkalne na skutek wyrzucania resztek pożywienia przed bloki. Wiele razy spotykałem na swojej drodze dziki (także z warchlakami) - i nigdy - powtarzam - nigdy nie okazywały żadnej agresji; z kolei w ludziach jest pełno agresji i przemocy - w pracy, domu, szkole - skierowanej do innych ludzi (agresja fizyczna, psychiczna, złodziejstwo, korupcja, nepotyzm) i bardzo chętnie kierowanej do tych najsłabszych istot - zwierząt, dzieci - a taki jeden/jedna  z drugim nie potrafią przeciwstawić się tym którzy faktycznie ich krzywdzą - np. szefowi, współmałżonkowi, politykowi, współpracownikowi, czy koledze, koleżance w szkole.
Hmmm - może by tak urządzić paśniki dla dzików wokół Polic - blisko miasta ale oczywiście z dala od domów.

15
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Marzec 14, 2015, 08:27:37  »
Mieszkam w mieście i oczekuje od instytucji na które płacę podatki poczucia bezpieczeństwa, w każdym aspekcie.
A ja słyszałam. Chociażby wypadki spowodowane przez dzika na drodze.
W przeciwieństwie do ludzi dziki nie są agresywne, nikogo nie atakują (to spokojne zwierzaki) - po co ten strach? Większość wypadków, stłuczek na drodze powodują ludzie - dziki wyjątkowo rzadko.

Strony: [1] 2 3 ... 5