Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kvaser

Strony: [1] 2 3
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 22, 2020, 23:40:14  »
Sasin powoła kolejnych partyjnych ziomali bo zegar zaczął im szybko tykać. Temu dadzą mu odprawę, odszkodowanie za zakaz pracy u konkurencji, itp. itd. więc parę milionów przytuli i jest ustawiony, swoich ustawił włącznie z d**ą. Na dole jak zwykle rzucą parę żołędzi i świnie się uciszą.

2
Od środy PEC nie jest w stanie usunąć awarii ciepłej wody na kilku ulicach. Najlepsze jest to ze nie wiedzą co się stało. Teraz nastał weekend więc poszli bawić się w najlepsze i pewnie wznowią poszukiwania w poniedziałek.

3
Sprawy bieżące / Odp: Łarpia rzeka czy ściek
« dnia: Sierpnia 12, 2020, 22:12:17  »
Śmierdząca rzeka będzie pasować idealnie do śmierdzącego powietrza z ZCHPolice. Taki mamy trend widocznie w "zielonej gminie".

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 27, 2019, 23:12:41  »
Aktualnie mamy wybór co kupować do jedzenia. Żywność "ekologiczna" i z własnych upraw oraz hodowli jest powszechnie dostępna.
Tak samo jest z konsumpcją wspomnianego mięsa. Powszechnie wiadomo że jego spożycie jest zdecydowanie za duże.
Niemniej jednak nakręcana powszechnie konsumpcja przez globalne koncerny robi ludziom skutecznie wodę z mózgów i brniemy wszyscy w katastrofalnym kierunku. Efektem tego wszystkiego jest również zakład ZCh Police produkujący owe wspomniane "azotyny" i inne "polepszacze/wspomagacze" przy produkcji żywności, które później sami spożywamy. Wspominanie o szeregu innych czynników dewastujących Ziemię przy produkcji takich nawozów jest i tak przez nikogo nie zauważalne: pylenie, smród, hałas, zanieczyszczenie wód i gleby, podwyższenie temperatury powietrza i wód w okolicy, itd. To wszystko wpływa bezpośrednio na nas okolicznych mieszkańców i wywołuje zwiększoną zachorowalność na raka, chorób dróg oddechowych, alergie. Nikt nie widzi w tym nic złego bo ZCh Police zabijają powoli, nie natychmiast, skutków i śladów nikt nie bada lub są utajniane. Wszelkie zmiany byłby kosztowne dla właściciela jakim jest Państwo.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 26, 2019, 19:54:02  »
Zaprzestanie spalania węgla brunatnego do 2035 r. lub redukcja emisji CO2 do zera - tego domaga się Fundacja ClientEarth Prawnicy dla Ziemi w pozwie cywilnym wobec właściciela Elektrowni Bełchatów.
I przyjdzie za chwilę czas na ZCH Police.

6
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Września 17, 2018, 23:06:19  »
PISS może indoktrynować pracowników z "Nowej Huty=ZCH" mieszkających w Policach pod kątem wyborów samorządowych. Jest ich sporo więc mogli by zaburzyć istniejący porządek tego swiatka tym bardziej że reforma sposobu myślenia i obskurantyzm wobec pracowników tego zakładu jest niezwykle skuteczny.

7
Tematy różne / Odp: Trans Net | kosze na plastiki | spółdzielnia m. Odra
« dnia: Września 17, 2018, 22:43:53  »
Sąsiedzi narobią syfu wokół śmietników i wszyscy zdziwieni że "Jaśnie Państwu" nie posprzątano na drugi dzień. Ogarnijcie się ludzie trochę za kilkanaście złotych miesięcznie niedługo będziecie chcieli żeby pustą puszkę po piwie z kanapy przed telewizorem Wam odbierali. Nie róbmy syfu wokół siebie i będzie cacy.

8
Tematy różne / Odp: Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic=SKM
« dnia: Marca 21, 2018, 11:20:37  »
Niezwykle ciche nocne pociągi towarowe oraz dzienne SKMki "mknące" do centrum Szczecina, ewentualnie podróż autobusem przez kojący las na węzeł Niebuszewo, potem obwodnica śródmiejska (czy jak ją tam zwał) mijająca nasze miasto za działkami i biegnąca dalej lasem które to pochłoną wydobywające się z niej spaliny i dźwięk tak aby mogła dotrzeć do ZCH Police wypuszczających bezszelestnie z kominów czyste i zdrowe powietrze wg mnie to niewątpliwie pozytywnie wpłynie na jakość życia w naszym mieście i po co te spory.

9
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marca 16, 2018, 09:23:43  »
Widać nie tylko na Dolnym Śląsku ale i u nas bawią się pseudo nacjonaliści. Pewnie na koniec był tort i swastyka z wafelków. Co ciekawe na tych samych obszarach równie aktywny był właśnie Werwolf którego członków wykarmiono hitlerowską propagandą i wykorzystywano do tego powieść Lons'a.

10
Tematy różne / Odp: Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic=SKM
« dnia: Marca 13, 2018, 23:49:14  »
To będzie rewolucja w transporcie miejskim ale może i ewolucja.

11
W Polsce nie ściga się za przestępstwa i wykroczenia przeciwko środowisku. Zobaczcie ile śmieci i nieczystości leży wokół nas. Śmieci pełno dookoła w lesie, na przystankach, poboczach dróg, skwerach. Nieczystości po zwierzętach hodowlanych rolnicy wylewają do rzek, strumieni, a na pola i łąki pomagają im firmy odbierające nieczystości z szamb i odstojników przemysłowych. Cały syf palony w mieszkaniach, starych samochodach i wszelakich zakładowych kominów idzie w niebo. Nikt tego nie kontroluje i nie ściga, bo nie ma kary za to.

12
Trudne tematy / Odp: wątek w sprawie wezwań do płacenia za śmieci
« dnia: Lutego 20, 2017, 15:46:48  »
Polska to jest piękny kraj gdzie nie ma szybkiej i egzekwowalnej kary za wykroczenia i przestępstwa dlatego jest to raj do robienia wałków. Takie niepłacenie za śmieci chyba nawet nie ma statusu wykroczenia więc gminy mogą pocałować w pompkę wszystkich cwaniaków.

13
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Lutego 20, 2017, 15:37:22  »
Jeśli to prawda to fajnie. Trochę ten syf się ogarnie wokół Kingi.

14
Wiadomo ze smog jest ważną sprawa, z którą sobie damy radę jako społeczeństwo bo jest medialnie rozdmuchana. Niemniej jednak przy skrytobójcy ZCH POLICE to jest ZIELONA KPINA jak ktoś wspomniał. Kwestia tego truciciela przekraczającego wszelkie normy skażenia powietrza, wody, gleby i hałasu jest zakamuflowana przez wszelkie ograny państwa, opcje polityczne i zwykłych ludzi, którzy za chwilę zaczną szczekać broniąc do ostatniej kropli krwi tej kanalii śmierdzącej i hałasującej codziennie. Tak że jest totalnym absurdem rozprawianie o sprawach smogu czy spalania śmieci w naszej okolicy.
WIOŚ przestał robić kontrole w Gminie Police w 2013 roku, a coroczne raporty są opracowywane na podstawie badań z innych obszarów województwa. Totalna obłuda pozwalająca spokojnie rozwijać się wszelkim gatunkom raka oraz niszcząca otaczającą nas przyrodę i mienie.

15
Polityka lokalna / Odp: Nieoczekiwana zmiana w powiecie___PILNE
« dnia: Kwietnia 03, 2015, 22:12:41  »
wesołe miasteczko już jest to Police

Strony: [1] 2 3