• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DEtonator

Strony: [1] 2 3 ... 250
1
Polityka lokalna / Odp: ORMO wiecznie żywe!
« dnia: Styczeń 17, 2020, 06:47:08  »
Co się dziwić, jak zabrała się za to osoba, która moim zdaniem, nigdy nie powinna pełnić publicznej funkcji w wolnej Polsce. Już nie chodzi o sam fakt, czy radny był zameldowany, czy nie. Chodzi o podejście do państwa polskiego jako instytucji, ten numer z pismem do policji przebija wszystko... Jeśli chodzi o kwestie prawne, to choć nie jestem prawnikiem, mam nadzieję, że w Sądzie ci "fachowcy" dostaną nauczkę, bo strasznie obrośli w pióra i już dawno oderwali się od rzeczywistości.

2
Polityka lokalna / Odp: ORMO wiecznie żywe!
« dnia: Styczeń 16, 2020, 11:08:16  »
Chodzi tu o to że pan radny podał inny adres zamieszkania, a zamieszkuje gdzie indziej.

Adres zamieszkania, czy zameldowania? Bo z podawanych informacji wynika, ze to nie jest jedno i to samo i prawnie jak najbardziej dopuszczalne i wyjasnione.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 16, 2020, 10:31:30  »
Nie przesadzajcie, w duzych firmach normalnym jest, ze takie negocjacje musza trwac, u nas np. dopiero w kwietniu/maju bedzie wiadomo ile wyniosa podwyzki w tym roku.

4
Polityka lokalna / Odp: ORMO wiecznie żywe!
« dnia: Styczeń 16, 2020, 10:27:05  »
Nie zastanawia Cię w tym wszystkim brak konkretnej, jednoznacznej odpowiedzi Olszewskiego? Rozumiem że pokrętne i wymiające odpowiedzi odnośnie miejsca zamieszkania w zupełności Ciebie satysfakcjonują. Tu nie widzisz mega kopromitacji i wstydu?

Nie, bo wobec takiej buty i arogancji ze strony tych panow postapilbym podobnie. Pozatym ten spor to poziom pisakownicy.

5
Polityka lokalna / Odp: ORMO wiecznie żywe!
« dnia: Styczeń 16, 2020, 07:47:16  »
Po co? Jak mozna z panstwowego organu zrobic sobie darmowe biuro detektywistyczne, bezczelnie, za pieniadze podatnika. Jak widac, panowie odplyneli totalnie zapominajac w jakiej epoce zyja. Mega kompromitacja i wstyd.

6
Polityka lokalna / ORMO wiecznie żywe!
« dnia: Styczeń 15, 2020, 22:14:45  »

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 08, 2020, 23:11:11  »
Kolejny miszcz poszanowania Polski, tak właśnie plujesz na siebie i swojego, mimo wszystko, demokratycznie wybranego prezydenta. Jak nie zmienicie tego burackiego podejścia, to w Polsce nigdy nie będzie dobrze...

8
Trudne tematy / Odp: kościół - ogólne dyskusje
« dnia: Styczeń 06, 2020, 10:09:38  »
Taka geneza dzisiejszego święta.

Więc dzisiaj dajesz do roboty, bo nie uznajesz tego święta.

9
Polityka krajowa / Odp: Polityczne życzenia na 2020
« dnia: Styczeń 04, 2020, 11:31:15  »
Nie wszyscy są tak wytrwali, sporo ludzi ma dosyć polityki, godzą się na tą patologię, stają się bierni. Zresztą w Policach jest podobnie, ludzie z "Gryfa" już dawno oderwali się od rzeczywistości i grają pod publikę, gdzie rolę obecnej TVP pełni policka kablówka. Niektórzy to zaczną niedługo Policzanom z lodówki wyskakiwać.

10
Polityka krajowa / Odp: Polityczne życzenia na 2020
« dnia: Styczeń 04, 2020, 11:22:11  »
I to jest najbardziej smutne, że uczciwych się tępi, albo sami rezygnują. Uczciwy jest niewygodny, nic na niego nie ma, nie można takiego zaszantażować. Jedni warci drugich, ważne, że jesteśmy przy korycie, nienawidzimy się, ale najważniejsze, że jesteśmy przy korycie i obecny system gwarantuje nam dożywotnie profity. Nie zdobędziemy mandatu? To nic, a może nawet lepiej, bo po układzie dostaniemy intratną posadę, żyjemy spokojnie trochę w cieniu, taka przyjemna polityczna emerytura... A ty zwykły obywatelu ciesz się z ochłapów, jakie spadają z naszego stołu.

11
Polityka krajowa / Odp: Polityczne życzenia na 2020
« dnia: Styczeń 04, 2020, 09:22:45  »
Szczerze bym chciał by w 2020 Pan Prezydent Duda demokratycznie przegrał wybory prezydenckie, a nowy Prezydent jak najszybciej rozwiązał parlament i rozpisał przyspieszone wybory.

I co to da? Jak do wyboru nie ma nikogo, kto tak naprawdę rządziłby dla dobra obywateli. 0d 30 lat ci sami ludzie, a rokujący następcy są odsuwani na bok, przebijają się tylko ci, co mają "gadane" i prą na szkło. PO nie myślała o najuboższych, PiS doi przedsiębiorców i dzieli między ludem po równo, jak za komuny, nie biorąc pod uwagę, że sporo ludzi żyje jak żyje tylko i wyłącznie na własne życzenie. Od 30 lat, poza nielicznymi wyjątkami, mamy parodię władzy i "elit". To był układ, a nie obalenie komunizmu. Zresztą popatrzcie na byłych komuchów, który z nich dziś klepie biedę? Żaden. Oczywiście wszyscy dorobili się uczciwą pracą...

12
Piotrowicz, były komuch, trzeba przyznać, że pięknie się na PiS ślizga. A Grodzkiemu i tak nic nie zrobią, bo gdyby nawet coś było, to już uległo przedawnieniu. Zwykłe bicie piany.

13
Bo to tak działa, jeżeli nie masz czystego sumienia, kiedyś gówno wypływa na wierzch, im cięższe, tym później. To dotyczy każdego, bez względu na opcję polityczną. U nas na każdego się coś znajdzie, dla mnie to jest przykre, że niby najważniejsze osoby w państwie, a ciągną się za nimi dziwne historie. Banda karierowiczów i tyle.

14
Tylko dziwne, że zgłasza się coraz więcej ludzi, którzy twierdzą, że dawali w łapę lekarzom pracującym w tamtym szpitalu. Grodzkiego osobiście nie spotkałem. Być może teraz jest w tym szpitalu ok, jednak wtedy to była katastrofa.

15
Do szpitala w Zdunowie trafiłem w czerwcu 2006 po wypadku motocyklowym. To była masakra, po przywiezieniu w karetce półprzytomny czułem się jak intruz, po godzinie, chciano mnie wypisać do domu, pomimo silnego bólu szyi, który nie pozwalał nawet na siedzenie, o stanięciu o własnych siłach na nogi i udaniu się do domu absolutnie nie było mowy. Po wykonanym zdjęciu RTG, które zostało wykonane niechlujnie, gdyż nie zauważono na nim ukruszenia kręgu szyjnego, który naciskał na rdzeń kręgowy, zdecydowano o zakończeniu leczenia (godzinę po wypadku !). Powiedziałem, że mam ich wszystkich gdzieś, nie dam się spławić i zostaję. Położyłem się i powiedziałem lekarzowi, że niech się "wali". Przez pierwsze godziny ból był nie do zniesienia. Do tego doszła w nocy prawie 40 stopniowa gorączka, którą nikt się nie zainteresował. To był moment, po którym podjąłem decyzję o wyjeździe z Polski. Wtedy rządził PiS... Dziś po latach jak widać służba zdrowia wygląda niewiele lepiej. Oni wszyscy potrafią tylko gadać, a to, że Grodzki mógł brać w "łapę" jest dla mnie jak najbardziej prawdopodobne. W tym szpitalu od lat panowała patologia. Podejrzewam, że gdybym wtedy złożył propozycję zapłaty, to mój czas spędzony po wypadku, wyglądałby zupełnie inaczej.

Strony: [1] 2 3 ... 250