• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DEtonator

Strony: [1] 2 3 ... 274
1
Motoryzacja / Odp: Coś dla fanów ekstremalnej jazdy:)
« dnia: Styczeń 10, 2019, 16:21:04  »

2
Jak myślicie, czy jest to zgodne z ogólnie przyjętymi normami przeciwpożarowymi i bhp? Przecież samozapłon fajerwerków nie jest wykluczony, a co jeśli w tym samym czasie na przejeździe podróżowałby skład z amoniakiem w relacji Police-Tarnów? Tragedia murowana.

Moim zdaniem bardzo cenna uwaga, wprawdzie prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest znikome, jednak takie zagrożenia należy redukować do zera. Tutaj ewidentnie ktoś nie pomyślał. Jak najbardzej można takie coś zgłosić odpowiednim służbom. 

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 11, 2018, 08:35:08  »
Tak zapytam, przy układzie zbiorowym warunki płacowe negocjują związki zawodowe, jednak z wyników negocjacji korzystają wyłącznie pozostali członkowie związków, którzy płacą składki. To, że prawa rozszerza się na wszystkich pracowników jest tylko i wyłącznie dobrą wolą pracodawcy. Jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić. Zazwyczaj jest tak, że ci, co nie należą do związków są najbardziej roszczeniowi.

6
Humor / Odp: Kroniki Gryflandii
« dnia: Grudzień 06, 2018, 12:23:25  »
Się Szanowny Autor nawet nie pochwalił: http://www.gryflandia.pl/2018/08/prawo-litery.html  :)

7
Ojciec dr Rydzyk to bardzo mądry człowiek i polityk.

Miejsce kapłana jest tylko i wyłącznie przy ołtarzu, wśród wiernych, czy zabłąkanych, a nie między pieniędzmi i politykami. Jako osoba wierząca mam żal do KK, że takie zachowania są tolerowane. Powiem więcej, całe to środowisko "Radia Maryja" przypomina mi sektę, której celem jest pomnażanie majątku przez pozyskiwanie politycznych wpływów. Teraz będą się pchać do eurokoryta bez pośredników pod szyldem wiary i wartości, z którymi większość tych obłudników nie ma nic wspólnego. Nie idzie to w dobrym kierunku, a na pewno takie działanie nie spowoduje powrotu wiernych do czynnego uczestnictwa w życiu KK. Tak czy siak będzie ciekawie. Przyznam, że romans PiSu z KK poszedł w kierunku, którego zupełnie się nie spodziewałem. Jak widać PiS nie docenił stopnia wyrachowania toruńskiego biznesmena w sutannie.

8
Dokładnie, ten pod arkadami najlepiej omijać szerokim łukiem.

9
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Listopad 22, 2018, 19:14:15  »
Czas nagrania od 6:20 do 9:15 min.Ciekawe jak się dziś czują Ci, którzy tego słuchali...

10
Właśnie, teraz jeszcze widzę, że na 5 GHz muszę wprowadzić inne hasło bo dziwnym trafem przy przelogowaniu na 2,4 GHz router domaga się hasła.

11
Też skorzystałem z tej pomocy, czasami głupieję, bo nie wiem na jakiej częstotliwości łączą się poszczególne urządzenia. :)

12
Nazwa sieci: Hejkum Kejkum (Olo ratuj!!!). Hehe, KrP, wygrales... :)

14
Sprawy bieżące / Odp: Polana za 8'emką
« dnia: Listopad 18, 2018, 09:29:23  »
Jakiś ogródek piwny też jest tam planowany? :P

15
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Listopad 17, 2018, 10:01:52  »
Zero szacunku w moich oczach, dla ludzi którzy za parę srebrników tak dają się ogrywać.
Moim zdanie wyciął bardzo brzydki numer tym, którzy na niego głosowali (min. Ja).

Wcale się nie dziwię, też byłbym rozczarowany. To fakt, tak się nie postępuje.

Strony: [1] 2 3 ... 274