• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DEtonator

Strony: [1] 2 3 ... 252
1
Dzięki temu masz na TVP ekstraklasa, MŚ, ME, nie tylko w piłce nożnej, Skoki itp. To wszystko kosztuje.

Do tego jeszcze Zenek i cale Disco Polo.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 17, 2020, 07:47:44  »
Zgodzę się z Tobą że powinno być jakieś wewnętrzne "forum " tylko wtedy zarządowi było by nie na rękę.  Jak to się mówiło głupim narodem się łatwiej rządzi? A no dlatego że muszę wierzyć w to co mi powie zarząd bo nie mam możliwości weryfikacji informacji.

Dlatego to bylby sprawdzian dla przedstawicieli pracownikow, ktorych zadaniem byloby czuwanie nad niezaleznoscia takiego forum.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 17, 2020, 06:49:06  »
Rzucają wzniosłe hasła, oskarżają ogólnie szanowane osoby o niecne działania, żonglują wiedzą i zadają pytania. Pogrubioną czcionką. Wciąż zadają pytania. Lawinowo.

W sumie się dziwię, że nikt z władz Grupy nie reaguje na to forum, które nie powinno być otwarte. To są rzeczy wewnętrzne i ich miejsce jest w intranecie. Może warto pomyśleć o jakimś wewnętrznym forum na bazie Yammera np.

4
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Luty 17, 2020, 06:43:34  »
Ja, Stary komuch z peło z moimi układami w partii - i wszystko poszło w pisdu.

Raczej byłym penitencjariuszem, częścią środowiska, która stanowiła lwią część wyborców PO.

5
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Luty 16, 2020, 14:08:37  »
Jak byś tyle stracił co oni, to też byś pewnie kwiczał przy każdej okazji.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 13, 2020, 09:14:25  »
No tak, i to najbardziej boli, cudzy sukces... Zobaczymy jak bedzie.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 13, 2020, 08:38:57  »
Jest stanowczo za wczesnie, by teraz szukac ojcow sukcesu, do ktorego jeszcze bardzo daleko.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 13, 2020, 08:28:43  »
Tylko odpowiem. Nie twierdze, ze wiem najlepiej, ale jestem w miejscu, w ktorym mozna zobaczyc znacznie wiecej, uwazam, ze Police stoja przed wielka szansa rozwoju na dlugie lata, ale jak widac nie wszystkim na tym zalezy.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 12, 2020, 23:38:56  »
Nawet nie wiecie, ile nie wiecie... Masakra... wiecie co? TAK!!! GÓWNO WIEM!!! dlatego się ewakuuje z tego wątku. Bezpowrotnie. Powodzenia życzę!!!

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 12, 2020, 22:56:53  »
Koncepcja budowy polimerów

Od koncepcji do wykonania jest baaardzo długa droga... Odcinać kupony będą dopiero ci, którzy zaksięgują tak zwane grube "czarne cyfry".

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 12, 2020, 20:46:50  »
Macie bardzo mądrego szefa, nowej inwestycji też można tylko pogratulować. To jest droga do prawdziwego sukcesu. W wywiadzie nie zostało zbyt wiele powiedziane, ale z kontekstu można wywnioskować, że ta bardzo poważna inwestycja oznacza dla wszystkich nowy wymiar i rozdział w rozwoju firmy, z którego tak na prawdę nie wszyscy zdają sobie sprawę. I to, moim zdaniem, stanowi największy problem, szczególnie mnie przeraża podejście samorządowców, którzy ewidentnie idą na konflikt. Poziom piaskownicy. Trzymam kciuki za to, by projekt zakończył się powodzeniem, bo od tego zależy przyszłość nie tylko Grupy, ale także w dużej mierze Polic jako miasta, czy gminy.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 12, 2020, 17:06:01  »

13
Komuchów to oni sami trzymają.

Dlatego właśnie jest tak jak jest, co nie znaczy, że system nie wymaga sporych zmian. Dla mnie ten stan rzeczy również trąci hipokryzją, ale poczekajmy i zobaczmy, na ile te zmiany będą korzystne dla zwykłych ludzi.

14
Zrozumiesz Detonatorze co się dzieje w kraju

Wierz mi, juz dawno zrozumialem, szczegolnie po tym, gdy zetknalem sie osobiscie z wymiarem sprawiedliwosci, a raczej niesprawiedliwosci. Jest teraz taki program "Kasta" sie nazywa, tam nikt niczego nie mogl wymyslec. Patologie pokazywane w tym programie, to codziennosc i szczerze powiem, ze gdybym osobiscie sie z nimi nie spotkal w Sadzie, to bym nie uwierzyl. Pamietaj o jednym, i nie bronie tutaj nikogo, nikt nie bedzie rzadzil wiecznie, bo nadal Polska jest demokratycznym krajem, byc moze w nastepnych wyborach wygra opozycja. Przyznac trzeba jednak, ze maja jaja ruszajac ten ostatni bastion komuchow i trzymam kciuki, by w koncu z tym w Polsce ktos zrobil porzadek, z korzyscia dla zwyklego obywatela.

15
DETONATOR - będziesz niedługo miał swoich pisowskich sędziów sądzących Polaków. Zobaczych wkrótce ich niezależne wyroki.

Pisowscy czy nie pisowscy, w poskim sadownictwie jest taki syf, ze chyba gorzej juz byc nie moze.

Strony: [1] 2 3 ... 252