Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bodzio

Strony: [1]
1
Trudne tematy / Wszechobecne w Policach "budki'
« dnia: Czerwiec 11, 2015, 11:15:20  »
Mam pytanie: czy nie rażą Was budki handlowe ustawiane niemal w każdym wolnym miejscu?
Nie podoba mi się to, bo  każda budka inna, wprowadzają chaos w przestrzeni miasta, często są one zaniedbane, byle jakie.
Rozumiem, że mała gastronomia, czy inny mały biznes musi gdzieś funkcjonować, bo nie każdego przedsiębiorcę stać na wynajęcie czegoś większego w budynku, ale to się robi plagą i niedługo będziemy cali " zabudkowani". Czy nie można jakoś tego okiełznać i uporządkować?
Na promocję i estetykę miasta wydaje się spore pieniądze, ale do widoku budek chyba się wszyscy przyzwyczaili i dopiero jak się przyjeżdża skądś do nas, to "budkomania" rzuca się w oczy. Wiem, że jest to problem większości polskich miast i miasteczek, ale może czas pomyśleć co z tym fantem zrobić.


Strony: [1]