Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - planeta

Strony: [1]
1
Edukacja / Sp1
« dnia: Kwietnia 12, 2018, 10:43:55  »
Prosze o opinie na temat SP1. Chciałam zapisać tam syna do klasy sportowej i dowiedziałam się w sekretariacie, ze szanse na jej utworzenie są niemal zerowe. Rok temu nabór także nie doszedł do skutku i w tym może byc to samo. Nie wiem z czego to wynika. Kiepska szkoła? Będę bardzo wdzięczna za oponie :)

2
Tematy różne / Budowa domu
« dnia: Października 19, 2016, 21:26:46  »
Planuje wybudować dom. Ostatnio w Policach powstało ich całkiem sporo- dlatego chciałam zapytac, czy mozecie polecić mi firmę budowlana, ktorej mozna zaufać, z ktorej jesteście zadowoleni. Jeszcze nie jestem pewna jaką metodą ma powstać, ale raczej skłaniam sie ku temu, by był to dom energooszczędny. Nie znam sie na tym- jedynie tyle co sama czytam w różnych poradnikach i na forach. Chętnie poznam opinie i doświadczenia osob juz obeznanych w temacie :)

3
Zwierzęta / Hodowla buldoga francuskiego
« dnia: Sierpnia 29, 2016, 21:16:02  »
Jestem zainteresowana kupnem buldoga francuskiego. Czy ktoś z mieszkańców Polic jest właścicielem owej rasy i moze mi polecić hodowle? Moze ktoś udzieli mi tez kilka cennych rad odnosnie tej rasy:)

4
Strefa kobiet / Styling
« dnia: Września 03, 2014, 12:04:51  »
Witam :)
Czy któraś z forumowiczek robiła sobie styling włosów? Jeśli tak, to gdzie i jaki był efekt?

5
Edukacja / SP 8
« dnia: Kwietnia 15, 2014, 15:42:13  »
Mam pytanie do rodziców obecnych pierwszaków:


Jak ocenianie poziom tej szkoły? Czy jesteście zadowoleni z organizacji zajęć? Ogólnego funkcjonowania tej szkoły? Czy Waszym zdaniem kadra nauczycielska jest dobrze przygotowana?


Pytam ponieważ od Września idzie tam również moje dziecko(6 lat), a dowiedziałam się, że ma być aż 19 klas pierwszych po 30 osób. Czy teraz tez jest tyle klas pierwszych?
 

6
Trudne tematy / Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« dnia: Sierpnia 26, 2012, 17:53:57  »
Witam
Parę dni temu na stronie  PUP pojawiło się ogłoszenie do pracy w biurze. Poszłam na drugi dzień do południa, żeby złożyć CV. I niestety bardzo się rozczarowałam podejściem pani, która zbierała te CV- stwierdziła, że już mają pare zgłoszeń i to wystarczy, żeby sobie kogoś wybrać:/ zapytałam więc co za różnica czy będzie np. 10 czy 11 osób skoro może ta 11 osoba będzie lepsza od pozostałych 10. Pani nawet nie spojrzała na moje CV, nie spytała o wykształcenie, nie zapytała czy mam doświadczenie zupełnie NIC. Odparła jedynie " nie, nie tam już sobie na pewno kogoś wybiorą". A przecież dla pracodawcy to chyba lepiej jeśli ma więcej opcji do wyboru. A to nie pierwsza taka sytuacja. Jakieś pół roku temu, również była oferta do pracy w biurze, poszłam do urzędu i inna pani powiedziała mi, że na takie ciekawsze oferty mam w ogóle nie zwracać uwagi, bo są "odgórnie ustawione".
Jestem bardzo zawiedziona działalnością  naszego PUP. Wydaje mi się, że te fajne oferty są załatwiane po znajomości.
Co można zrobić w takiej sytuacji? Czy są jakieś organy, gdzie mogę złożyć zażalenie?

7
Kulinaria / Barwnik spożywczy
« dnia: Maja 21, 2012, 17:10:17  »
Witam
Czy w Policach dostanę gdzieś barwniki spożywcze?

8
Strefa kobiet / Dodatki do sukienki
« dnia: Sierpnia 13, 2011, 11:14:38  »
Hej kobiety:)
Tak jak w temacie zastanawiam się nad dodatkami do sukienki, która jest w kolorze błękitnym (jasnym).
Nie chciałabym czarnych, srebrnych ani białych dodatków. Macie może jakieś ciekawe pomysły? Będę wdzięczna za doradzenie:)

Strony: [1]