Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sejno

Strony: [1]
1
Rozrywka i Kultura we własnym zakresie / Odp: Imprezy plenerowe
« dnia: Grudnia 21, 2022, 12:13:02  »
Tworzyles czy grales? Ejay to chyba bylo oprogramowanie do grania typu Serato, zgadza sie? Jezeli tak, to super :D Pod pioneera szybko bys sie nauczl :)

2
Rozrywka i Kultura we własnym zakresie / Imprezy plenerowe
« dnia: Grudnia 20, 2022, 19:20:56  »
Cześć! Czy ktoś z Was gra jako DJ i nie chciałby się podjąć razem ze mną stworzenia cyklicznych, małych plenerowych imprez? Raz wyskoczyłem ze znajomymi i było całkiem fajnie :D Idea, jaka mi przyświeca to stworzenie konkretnej marki, która zrzeszałaby pasjonatów muzyki elektronicznej. Sam jestem miłośnikiem takich gatunków jak deep & progressive house, trance (większość odmian) a czasami nawet i techno :D Gram cały czas amatorsko, ale myślę, że na skalę lokalną nie przeszkadza to znacznie w odbiorze :) Mam podstawowe nagłośnienie mobilne (bezprzewodowe) oraz niedrogie decki, które działają po podłączeniu do laptopa. Posta wrzucam całkowicie na spontanie, ale idee mam już od jakiegoś czasu. Żałuję, że w Policach (w mojej opinii) nie ma gdzie się pobawić przy dobrej (podkreślam - dobrej) elektronicznej muzyce. Fajnie byłoby to choć trochę zmienić.Pozdro!

Strony: [1]