Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Imprezy plenerowe  (Przeczytany 2303 razy)

Offline Sejno

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Imprezy plenerowe
« dnia: Grudnia 20, 2022, 19:20:56 »
Cześć! Czy ktoś z Was gra jako DJ i nie chciałby się podjąć razem ze mną stworzenia cyklicznych, małych plenerowych imprez? Raz wyskoczyłem ze znajomymi i było całkiem fajnie :D Idea, jaka mi przyświeca to stworzenie konkretnej marki, która zrzeszałaby pasjonatów muzyki elektronicznej. Sam jestem miłośnikiem takich gatunków jak deep & progressive house, trance (większość odmian) a czasami nawet i techno :D Gram cały czas amatorsko, ale myślę, że na skalę lokalną nie przeszkadza to znacznie w odbiorze :) Mam podstawowe nagłośnienie mobilne (bezprzewodowe) oraz niedrogie decki, które działają po podłączeniu do laptopa. Posta wrzucam całkowicie na spontanie, ale idee mam już od jakiegoś czasu. Żałuję, że w Policach (w mojej opinii) nie ma gdzie się pobawić przy dobrej (podkreślam - dobrej) elektronicznej muzyce. Fajnie byłoby to choć trochę zmienić.Pozdro!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Imprezy plenerowe
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2022, 20:59:20 »
Ja kiedyś tworzyłem sample w eJayu więc wiem co to bycie Dejotem.

Offline Sejno

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Imprezy plenerowe
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2022, 12:13:02 »
Tworzyles czy grales? Ejay to chyba bylo oprogramowanie do grania typu Serato, zgadza sie? Jezeli tak, to super :D Pod pioneera szybko bys sie nauczl :)