Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - briefpl

Strony: [1]
1
Kulinaria / Odp: Ostre papryki
« dnia: Czerwca 11, 2018, 17:34:09  »
W wielu marketach można kupić średnio-ostre papryczki chilli w niskiej cenie, około 100 gram za 3 zł. Ja jako amator ostrego jedzenia mam dość po zjedzeniu jednej papryczki chilli i chyba nigdy nie odważyłbym się na coś ostrzejszego. Mad dogi i inne sosy są chyba dla ludzi, które nie czują bólu.  ;D

2
Kulinaria / Odp: [Police] Pizzeria
« dnia: Czerwca 11, 2018, 17:27:24  »
Ja jadam w Pizzeri Corleone na Wyszyńskiego. Polecam pozycję "Parma" jak ktoś lubi rukolę. Przyjemny sos czosnkowy, trochę mało przypraw jak na taką dużą ilość składników. Nie jest mokra, nie jest zbyt mdła. Dość drogo, bo aż 45 zł za 50 cm, ale najedzą się nią spokojnie dwie osoby. Jutro będę się wybierał z partnerką na kolację, spróbujemy Kredowej i damy znać.

3
Trudne tematy / Odp: szkło w kuchni
« dnia: Czerwca 11, 2018, 17:11:00  »
Szkło jest bardziej praktyczne od płytek. No i ładniej się prezentuje, łatwiej wszystko dopasować. Fajnie też wygląda kamień. Niektórzy stosują stalową blachę. Nie wiem czy wziąłeś te opcje pod uwagę. Jeśli nie to polecam.

Strony: [1]