• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - natka

Strony: [1] 2 3 4
1
Sprawy bieżące / Odp: Karta zniżkowa do Lidla
« dnia: Październik 24, 2018, 20:47:32  »
Niestety, nie jestem w stanie wskazać powodu wydawania klientom tych kart rabatowych. Swoją dostałam od innej osoby. Na karcie tej są jednak inne informacje niż na tej z linka wcześniej podanego. Na froncie jest napis 5% lidl na  piątkę i termin ważności oraz informacja, że jest to karta rabatowa. Na odwrocie kod kreskowy, adres sklepu, w którym należy ją wykorzystać, info o 5% rabatu jak i skierowanie po informacje do sklepów lidl lub do zakładki z kontaktem na str. internetową lidla. Innych informacji na tej karcie nie ma. Pozdrawiam

2
Tematy różne / Odp: Zbędne ubrania
« dnia: Październik 13, 2018, 09:36:05  »
Lepiej nie dawać ubrań do pojemników, gdyż dość szybko napełniają się, a ubrania nie są odpowiednio często zabierane. Na mojej ulicy systematycznie, co kilka miesięcy fruwają rzeczy pozostawione przez mieszkańców. Aktualnie od 2 tygodni ubrania wiatr rozwiewa po ulicy. Lepiej zanieść dary do MOPR lub PCPR, aby się nie zmarnowały.

3
Sprawy bieżące / Odp: Karta zniżkowa do Lidla
« dnia: Październik 13, 2018, 09:16:06  »
Karty straciły ważność 7.10.18r.

4
Mieszkam w innej części Polic, u mnie problem jest podobny. Plastikowe pojemniki na śmieci nie są dostosowane do potrzeb. Ilość worków (jeżeli już są dostarczane, jest niewystarczająca - interwencje w tej kwestii nie przyniosły oczekiwanych skutków). Efektem są "latające" śmieci pod blokiem. 

5
Sprawy bieżące / Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« dnia: Styczeń 31, 2018, 11:39:36  »
Moja wypowiedź wynikała z obserwacji. Po prostu widziałam w Policach wozy tej firmy przy pracach w parkach. Nie mam wiedzy i nie jestem kompetentna, aby udzielić Panu odpowiedzi na zadane pytania, pozdrawiam  :)

6
Sprawy bieżące / Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« dnia: Styczeń 16, 2018, 17:36:48  »
Minionej jesieni Trans-net zajmował się drzewami w mieście.

7
Sprawy bieżące / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudzień 07, 2017, 17:00:51  »
Myślę, że na dniach wszystko się okaże, założę się, że właścicielom wszystkich sklepów będzie zależało na ich otwarciu jeszcze przed świętami :-)
Johnnie.winterfeld dziękuję za info o Pepco :-)

8
Sprawy bieżące / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudzień 07, 2017, 16:50:13  »
Z moich informacji wynika, że dość dużo przestrzeni zajmie chiński sklep (- to z plotek). I nic pewnego, ale kombinowanym myśleniem, podejrzewam, że może jednak Empik i Pepco.

9
Sprawy bieżące / Odp: Bawialnia Police, zajęcia dla maluchów.
« dnia: Listopad 30, 2017, 23:46:39  »
Po bardzo długich poszukiwaniach jakiejkolwiek oferty opiekuńczo-edukacyjnej dla dzieci w wieku 0-3 w Policach znalazłam tylko 1. Są to zajęcia muzyczne dla dzieci do 6 r.ż. - z tym, że nie spotkałam na nich nigdy dziecka powyżej 3 r.ż. Zajęcia te wymagają obecności rodzica, odbywają się w MOK-u i nazywają się SMOKUSIE. Swoją drogą, spotkałam wielu rodziców z problemem atrakcyjnego zagospodarowania czasu dla dzieci w wieku 0-3 r.ż. Police, to ogromna pustynia w tej kwestii. Słyszałam jeszcze, że warto zwiedzić ponderozę, ale tam też nie da się zostawić malca  :)

10
Strefa kobiet / Odp: Co na zwiększenie odporności dziecka?
« dnia: Listopad 05, 2017, 00:29:46  »
Ze swojej strony dodałabym dziką różę, czarną porzeczkę, agrest, czarny bez, lipę, pigwę, sok z sosny, kaszę jaglaną (proso), jęczmienną i gryczaną, brokuły, warzywa cebulowe, pietruszkę korzeń i natkę. Oczywiście tak jak draculka wcześniej wspomniała wykluczamy słodycze i kolorowe napoje. Ja kubusia z powodzeniem zastępuję sokiem domowym (znajomi byli przekonani, że piją kubusia) o składzie: banan, jabłko, gruszka, kaki - zblendować - smacznego  :) ).

11
Sprawy bieżące / Odp: Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopad 04, 2017, 23:42:08  »
Myślę, że ci co palą śmieciami mają w głębokim poważaniu zdanie i zdrowie swoich sąsiadów (przynajmniej tak jest w przypadku mojego sąsiada). Również uważam, że jest to poważnym problemem i należałoby zająć się takimi kopciuchami aczkolwiek sądzę, że nie ma co liczyć na skuteczne działania w tej kwestii. Ja w każdym razie jestem już zniechęcona, ale kibicuję Storczykowi.

12
Sprawy bieżące / Odp: Zapraszam do głosowania na moje projekty do BO
« dnia: Wrzesień 25, 2017, 21:55:34  »
Jestem za wybiegami, tak samo jak i inne Policzanki z małymi dziećmi, które mają dosyć szukania po całym mieście fragmentu czystego trawnika. Bardzo trudno jest znaleźć bezpieczne i czyste miejsce do nauki chodzenia. Nie wszyscy mieszkańcy są świadomi, że należy im się mandat od straży miejskiej za niesprzątanie po swoim czworonogu, istnieje coś takiego jak obowiązek ustawowy. Myślę, że już jest najwyższa pora zrealizować właśnie ten konkretny projekt i szczerze mówiąc mało interesuje mnie nazwisko autora, istotne dla mnie jest, że odzwierciedla potrzeby właścicieli psów oraz tych mieszkańców, którzy ich nie posiadają.

13
Witam,
właśnie czytam sobie Wirtualne Police i w aktualnościach widzę mnóstwo relacji z imprez. Niestety wszystkie z nich już się odbyły. Szkoda, że ten wątek nie jest już aktualny i nie można dowiedzieć się o nadchodzących imprezach, a szkoda...  :'(

14
Sprawy bieżące / Zagadka cmentarna
« dnia: Wrzesień 13, 2017, 15:29:47  »
Witam,
Zdarzenia mają miejsce na cmentarzu przy ul. Tanowskiej. Na kilku grobach posadzono margaretki, ok. 2 tyg. temu tylko rozwinięte kwiaty zniknęły, nie pąki, nie liście, które w najmniejszym stopniu nie zostały uszkodzone. Ziemia wokół kwiatów również nie została naruszona, ani jeden płatek nie leżał na niej. Powstała teoria, ze to dzikie zwierzęta sarny lub zające, ale czy to możliwe? Dotyczy to tylko jednego rodzaju kwiatów, sąsiednie groby z innymi kwiatami są nienaruszone.
Tydzień temu idąc przez cmentarz widziałam kobietę w średnim wieku, zadbaną, siedzącą na ławce i ścinającą kwiaty do reklamówki, więc podejrzewam, ze to celowa dewastacja. Kobieta była z mężczyzną również w wieku 40-50 lat, on także był ubrany "normalnie".
 Dziś znów na grobie zniknęły ledwo co odrośnięte kwiaty.
Czy ktoś z państwa spotkał się z taką sytuacją?

15
Moje hobby / Odp: Ze Scottiem dookoła świata
« dnia: Wrzesień 07, 2017, 19:34:11  »
Witam,
powracam do wątku i zapraszam do wymiany kart "Ze Scottiem do Supermocy" na priv., pozdrawiam.

Strony: [1] 2 3 4