Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach  (Przeczytany 12364 razy)

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 08, 2018, 17:46:52 »
Może ktoś z mieszkańców tamtej ulicy się wypowie od jakiego czasu ten próg był uszkodzony?
Próg był tak długo uszkodzony że dwa dni więcej nie zrobiły by różnicy. Ciekawe jak TransNet wytłumaczy fakt, że w piątek musiał 2x "prowizorycznie naprawiać" próg (tak tak, aby osiągnąć finalny efekt musieli przyjeżdzać 3 razy).
Ale dobrze że się udało się osiągnąć zamierzony efekt. Mam nadzieję że po tej zaistniałej sytuacji zmniejszy się w Policach liczba fuszerek i jednocześnie zachęcam do społecznego nacisku na władze i firmy podwykonawcze.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2018, 17:50:59 wysłana przez k3vin »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 15, 2018, 17:12:59 »
Trans net, tak wychwalany przez polickich włodarzy, jest spółką bardzo dla nich wygodną. Rada nadzorcza to raz - kilku swoich na cieplutkie posady. Dwa - drobne prace remontowe z automatu idą do fachowców z trans netu - bez jakichkolwiek przetargów (wiem, że do jakiejś kwoty jest to dozwolone, ale czy opłacalne?). Gmina powinna wszystkie oferty wrzucać na wolny rynek, z czasem rzetelni wykonawcy wyparliby takie niedoróbki. A tak - transnet przyjedzie drugi raz i może zrobi to jak należy. A barany  (my, mieszkańcy polic) zapłacą podwójnie za tą samą robotę.
Korzystajac z wywolanego tematu firmy-córki chcialem zapytac ile jest prawdy w tym,że Trans-Net zajmuje sie strzyżeniem naszej kasy przy okazji strzyzenia/ogławiania ulicznych drzew w mieście?
jestem gorszego sortu

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 15, 2018, 19:02:00 »
To prezes Adam jest fryzjerem? Swoją drogą to bardzo młody aczkolwiek bardzo doświadczony prezes.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 16, 2018, 16:49:20 »
To prezes Adam jest fryzjerem? Swoją drogą to bardzo młody aczkolwiek bardzo doświadczony prezes.
Moje pytanie nie dotyczylo prezesa Transnetu a tym bardziej jego aparycji.Jak ma Pan/Pani wiedzę na postawione pytanie proszę sie do niego odnieść.
jestem gorszego sortu

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 16, 2018, 17:36:48 »
Minionej jesieni Trans-net zajmował się drzewami w mieście.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 30, 2018, 15:44:48 »
Minionej jesieni Trans-net zajmował się drzewami w mieście.


 W związku z tym mam pytanie czy Trans-net dysponuje takim samym potencjałe techniczno -logistycznym jaki wymagano od uczestników przetargu na konserwacje zieleni w gminie Police na początku 2014 roku.Proszę wskazac,które z zamieszczonych w SIWZ warunków spełnia Trans -net i o ile jego usługi są tańsze od wykonywanych przez firmy zewnętrzne

jestem gorszego sortu

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 31, 2018, 11:39:36 »
Moja wypowiedź wynikała z obserwacji. Po prostu widziałam w Policach wozy tej firmy przy pracach w parkach. Nie mam wiedzy i nie jestem kompetentna, aby udzielić Panu odpowiedzi na zadane pytania, pozdrawiam  :)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 01, 2018, 14:43:35 »
Moja wypowiedź wynikała z obserwacji. Po prostu widziałam w Policach wozy tej firmy przy pracach w parkach. Nie mam wiedzy i nie jestem kompetentna, aby udzielić Panu odpowiedzi na zadane pytania, pozdrawiam  :)
Dzięki za odpowiedz.Popełniłem błąd konstruując pytanie,powinno brzmiec"KTO POTRAFI WSKAZAĆ,które elelementy SIWZ spełnia Tran-net.Oczywiście
zakładałem,że nikt z Trans-netu nie odpowie,bo niby dlaczego firma komunalna ma się spowiadać z działalności monopolizującej rynek usług. Najdziwniejszy jest brak zainteresowania mieszkańców Polic wydawaniem publicznych ,czyli podatników pieniędzy.
jestem gorszego sortu

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 01, 2018, 16:00:18 »
Najdziwniejszy jest brak zainteresowania mieszkańców Polic wydawaniem publicznych ,czyli podatników pieniędzy.
No właśnie, tak samo ile szmalu pójdzie w kanalizę w Tanowie??? Czy ktoś pytał ludzi z Tanowa o zdanie? Znam kilka osób stamtąd i twierdzą, że jest to uszczęśliwianie na siłę.