Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - hell55

Strony: [1]
1
Strefa kobiet / Kosmetyczka
« dnia: Grudnia 05, 2011, 20:25:57  »
Witam. Chciała bym iść na oczyszczanie twarzy (pierwszy raz) i zastanawiam się gdzie można taki zabieg wykonać u nas w Policach. Może któraś z Pań była już na takim zabiegu i orientuje się ile kosztuje i czy warto?  A może warto pójść na inny zabieg? Dodam, że jestem młoda osoba.

2
Zwierzęta / Weterynarz w Policach
« dnia: Sierpnia 10, 2011, 14:25:58  »
Chciała bym wysterylizować kotkę jednak nie wiem do jakiego weterynarza iść.  Szczerze mówiąc nawet nie znam żadnego weterynarza w Policach. Ile może kosztować taki zabieg? Proszę o pomoc.   Z góry dziękuje.

3
Edukacja / Zawód na przyszłość
« dnia: Lutego 28, 2011, 15:58:15  »
Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Praca z pasji to coś o czym marzy nie jedna osoba niestety nie zawsze można robić to co się chce. A co w tedy gdy z pasji nie można wyżyć? Bać gdy trzeba wybrać praca z pasji czy życie na standardowym poziomie? Owszem jeśli się chce można się dorobić nawet z pasji, jednak nie wszystkim to jest dane.
 Rozpoczynając ten post byłem świadomy, że nie dostane konkretnej odpowiedzi owszem. Wybór należy do mnie jednak odpowiedzi  użytkowników tego forum otworzyły mi oczy na aspekt pracy z pasji.

4
Edukacja / Zawód na przyszłość
« dnia: Lutego 27, 2011, 19:41:44  »
Kończąc szkołę policealna 2 letnia uzyskuje tytuł technika. Jeśli chodzi o usługi to na co konkretnie jest teraz popyt? Geodezja jest bardzo opłacalna jednak rozszerzona matematyka jest bardzo przerażającą.
Przeglądając oferty pracy w Policach nie ma zbyt wielkiego wyboru.

P.S. Wiele osób czytających ten post ma już prace i jakieś kolwiek pojęcie o zapotrzebowaniu na niektóre zawody, wiec może warto się tym podzielić?

5
Edukacja / Zawód na przyszłość
« dnia: Lutego 27, 2011, 11:53:41  »
Zwracam się do Was z prośbom o pomoc. Jestem młoda osobą na etapie życia wyboru zawodu i tu zaczynają się schody. Nie mam zielonego pojęcia jaki zawód wybrać. Interesuje mnie praca w urzędzie jednak nie wiem co skończyć. Dodam również, że chce iść do szkoły po licealnej.

Proszę was drodzy czytelnicy o rade: Jaki zawód najlepiej ukończyć a przede wszystkim jaki zawód by pracować w biurze.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Strony: [1]