• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - el-ka

Strony: [1]
1
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« dnia: Wrzesień 23, 2013, 15:36:37  »
Mogę prosić opinie o Urwisku?

2
Strefa kobiet / ZUMBA
« dnia: Styczeń 28, 2013, 13:32:11  »
Gdzie w Policach najlepiej? Jakie ceny? Czy dużo chętnych?

3
Edukacja / Który żłobek wybrac?
« dnia: Kwiecień 25, 2012, 20:45:44  »
Ja pytam przede wszystkim o prywatne.

4
Edukacja / Który żłobek wybrac?
« dnia: Kwiecień 25, 2012, 12:52:25  »
Witam. Od września będę musiała wrócić, do pracy:( Moja córeczka będzie wtedy miała rok i trzy miesiące. Który żłobek możecie polecić z czystym sumieniem? Pozdrawiam

5
Strefa kobiet / tesciowa :/
« dnia: Kwiecień 30, 2010, 12:22:44  »
Święta racja:) trzeba to przeczekać:) cóż pozory mylą, a moja teściowa to widocznie świetna aktorka:) bo dopóki nie mieliśmy ślubu było ok,a teraz wszystko się zmieniło, a ja po prostu nie dam sobie wchodzić na głowę:)

[ Dodano: 2010-05-05, 11:41 ]
Zaczęło sie od nowa:) Teraz mam czas do piątku żeby załatwić biling telefoniczny, a prócz tego jestem sledzona:) przez teścia, przez brata tesciowej. I nawet mąż mi juz nie wierzy:( Zabije sie chyba:(

6
Strefa kobiet / tesciowa :/
« dnia: Kwiecień 30, 2010, 08:47:32  »
grubcia1982 posłuchaj. Chętnie bym się wyprowadziła, ale nie po to władowałam mnóstwo kasy wspólnie z mężem w mieszkanie, żeby teraz zostawić to wspaniałej teściowej. MIESZKAMY OBOK SIEBIE! Także mieszkam obok niej a nie dosłownie z nią. I kiedy się tam wprowadzaliśmy pytaliśmy ja kilkakrotnie czy na pewno tego chce. Chciała. A teraz nie chce:) A jeśli chodzi o to czy jestem doskonała? Hmmm nie ma ludzi doskonałych, każdy ma jakieś wady. Ale do tej pory to ja oddawałam wręcz swej teściowej serce, a teraz ona mi się świetnie za to wszystko odpłaca. cóż może rzeczywiście nie pasuje jej , że nie jestem wyznania Jehowy. Ale to już jej problem. Szanuję Tych ludzi,ale ileż można wpieprzać się w nie swoje życie. Ciesze się, że nie którzy trafili na wspaniałe teściowe, ale widocznie ja nie miałam tyle szczęścia. DZIĘKUJĘ JEJ WYŁĄCZNIE ZA WSPANIAŁEGO SYNA, MOJEGO MĘŻA KTÓREGO KOCHAM NAD ŻYCIE.

ps. Takiej manipulantki w życiu nie poznałam. Wczoraj posunęła się nawet do śledzenia mnie:)

7
Strefa kobiet / tesciowa :/
« dnia: Kwiecień 28, 2010, 13:53:34  »
Ahhhh a moja teściowa jest fałszywa, i żeruje na czyimś nie szczęściu. Cóż do tej pory nie przeszkadzało mi, że jest wyznania Świadków Jehowy, ale teraz to już przesadza. Uroiła sobie, że zdradzam mojego męża z sąsiadem:( z którego żoną sie przyjaźnię,a mój mąż kumpluje się z nim. Nie wiem chyba jej to zaczęło przeszkadzać, że w gronie naszych znajomych nie ma Świadków. Nie ma i nie będzie!!!! Szanuje Świadków i szanować będę, ale bez przesady, jeśli będę uważała, że ktoś zasługuje na moja przyjaźń to będzie ją miał. Hmmm moja teściowa, posuwa się już do tego, że zadzwoniła nawet do moich rodziców, którzy mieszkają kilkadziesiąt kilometrów od nas i nagadała im głupot:/ Nawiąże jeszcze do tego, że już wcześniej oczerniała żonę brata mojego męża,a że ona się wyprowadziła od teściowej to teraz mnie oczernia. Nie wspomniałam jeszcze, że mieszkam hmmm z teściami, a może tak obok teściów. Poradźcie jak mam sobie z nią uporać?

8
Strefa kobiet / Dobry salon fryzjerski
« dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:58:22  »
A ja polecam Panią Izę w Studiu Evolution w Doboszu. Rewelacja:)Przeprowadziłam się tu bardzo niedawno i musiałam znaleźć nowego fryzjera, sprawdziłam kilku, Pani Iza jest najlepsza:)

9
Historia / [Brzózki] Pałac Trzebieradz (Horst,Haff-Horst)
« dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:55:19  »
Witam. Bardzo interesuje mnie historia związana z Pałacem w Popielewie. Słyszałam, że kilka lat temu robiony był reportaż na ten temat, ale nie mogę nigdzie go znaleźć. Może macie jakieś info, chętnie poczytam, pooglądam. Pozdrawiam

10
Strefa kobiet / Dobry salon fryzjerski
« dnia: Styczeń 26, 2010, 12:14:13  »
Ja polecam saoln koło Dobosza:) ekstra cięcie:)

Strony: [1]