Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: tesciowa :/  (Przeczytany 24365 razy)

herbaciana

  • Gość
tesciowa :/
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 02, 2010, 19:22:33 »
Cytat: "MrW"
Moja teściowa jest super, bo:
1/ urodziła cókę, która jest najwspanialszą dziewczyna na świecie i jest moją żoną,
2/ nie wtrąca się,
3/ akceptuje mnie takim, jakim jestem,
4/ gotuje pyszne obiadki,
5/ bez problemu można jej podrzucić dzieciaczki,
6/ czasem lepiej się z nią dogadywać niż z żonką,
7/ lubi wypić pifko w towarzystwie zięciów,
8/ lubi oglądać mecze,
9/ orientuje się w innych dziedzinach sportu,
10/ nie krytykuje za nawyki,
11/ lubi kawę z fusami i zawsze ma taką w ofercie,
12/ charakteryzuje się taktem i wyczuciem sytuacji,
13/ robi najlepszy na świecie bigos,
14/ nie krytykuje,
15/ zawsze poratuje jak zabraknie fajek,
16/ ma gust i jest elegancka,
17/ zawsze ma naświeższe newsy,
18/ nie zdaje relacji z obejrzanych seriali, chyba że sam zagdnę na temat interesującego mnie serialu,
19/ nie gniewa się, jeśli opuści się rodzinne niedzielne spotkanie,
20/ wszystkie dzieci i zięciów traktuje równo.



 to takie istnieją??

kamka

  • Gość
tesciowa :/
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 02, 2010, 22:31:57 »
dowcipy o teściowych to prawda,ja mam koszmarną nikomu nie życzę takiej wiedżmy :devil:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 02, 2010, 22:59:32 »
Co ciekawe głównie kobiety narzekają na teściowe :>.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Heidi

  • Gość
tesciowa :/
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 03, 2010, 08:29:54 »
Cytat: "Kuba"
Co ciekawe głównie kobiety narzekają na teściowe :> .
A co tu się dziwić, faceci w chwilach "słabości" dadzą sobie w najgorszych wypadkach po pyskach i nara, kobiety do tych celów używają języka i spirala się nakręca  :devil:
A tak ogólnie to te kiepskie relacje chyba są przez to, że matki często zapominają, że w chwili, gdy ich dzieci zakładają własną rodzinę ich rola "wychowawcza" już tak na prawdę całkowicie się kończy. Mądra matka da swoim dzieciom układać sobie życie jak chcą ze wszystkimi jego konsekwencjami. A te, które z tej dewizy nie umieją, bądź nie chcą korzystać próbują układać i kierować życiem swoich dzieci jak by to było ich własne. A tak na dłuższą metę przecież żyć się nie da.

Zafrina

  • Gość
tesciowa :/
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 03, 2010, 08:49:10 »
Moje "ulubione" zdanie teściowej to: Aniu nie obraź się, ale ja bym to zrobiła inaczej  :rotfl:

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 03, 2010, 09:06:55 »
Cytat: "Kuba"
Co ciekawe głównie kobiety narzekają na teściowe :>.



Może dlatego, że to facet częściej nie potrafi odciąć tej przysłowiowej pępowiny z mamusią i odwrotnie- mamusia z własnym synkiem. Córki jakoś chyba są mniej związane ze swoimi matkami. Oczywiście są wyjątki :) Ja mam to szczęście, że na teściową nie mogę narzekać :)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 05, 2010, 11:31:34 »
Dzisiaj dzień teściowej .WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH TEŚCIOWYCH  :flower:  :sunny:  :flower: Ja mam najlepszą synową na świecie bo po 1.Kocha mojego syna 2.Urodziła mojego kochanego wnuka3.Szanuje mnie nigdy złego słowa od synowej nie usłyszałam.4.Znosi cierpliwie humory swoich 2 mężczyzn 5.Jest wspaniałą osobą.Buziaki dla synowej :*

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 05, 2010, 11:44:07 »
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich teściowych ! :flower: Szczególnie dla mojej buziole wielkie  :*  , to fajna babka , a za parę dni kończy 60-tkę !

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 05, 2010, 11:50:04 »
W dniu Twojego święta,
Twój zięć o Tobie pamięta.
I serdeczne składam życzenia,
szczęścia, zdrowia i zadowolenia!           :flower:
Wielkie bużki dla mojej Teściówki              :*

perkisowa

  • Gość
tesciowa :/
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 19, 2010, 10:17:15 »
Moja teściowa była super kobietą, nigdy nie stawała po stronie syna, chyba że ewidentnie miał rację....bardzo kochała swojego jedynego wnuka ( a naszego synka). Ogólnie była mi bardzo bliska, nigdy sie z nia nie pokłuciłam, nawet jak mieszkalismy z nią....odeszła w lipcu zeszłego roku.


Widać Pan Bóg zechciał ją wziąśc do siebie.
Pozdrawiam

Offline el-ka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 28, 2010, 13:53:34 »
Ahhhh a moja teściowa jest fałszywa, i żeruje na czyimś nie szczęściu. Cóż do tej pory nie przeszkadzało mi, że jest wyznania Świadków Jehowy, ale teraz to już przesadza. Uroiła sobie, że zdradzam mojego męża z sąsiadem:( z którego żoną sie przyjaźnię,a mój mąż kumpluje się z nim. Nie wiem chyba jej to zaczęło przeszkadzać, że w gronie naszych znajomych nie ma Świadków. Nie ma i nie będzie!!!! Szanuje Świadków i szanować będę, ale bez przesady, jeśli będę uważała, że ktoś zasługuje na moja przyjaźń to będzie ją miał. Hmmm moja teściowa, posuwa się już do tego, że zadzwoniła nawet do moich rodziców, którzy mieszkają kilkadziesiąt kilometrów od nas i nagadała im głupot:/ Nawiąże jeszcze do tego, że już wcześniej oczerniała żonę brata mojego męża,a że ona się wyprowadziła od teściowej to teraz mnie oczernia. Nie wspomniałam jeszcze, że mieszkam hmmm z teściami, a może tak obok teściów. Poradźcie jak mam sobie z nią uporać?

Zafrina

  • Gość
tesciowa :/
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 28, 2010, 14:11:09 »
:lol2: Cóż, ludzie fiksują na starość. Może teściowa przechodzi menopauzę albo nudzi jej się na emeryturze??

Proponuję szczerą rozmowę z teściową, a jeśli to nie pomorze, to warto użyć jakiegoś podstępu. Spróbuj zdobyć sympatię teściowej poprzez drobne prezenty, wspólne wyjścia od czasu do czasu np. do kina lub na zakupy.
Innych pomysłów nie mam - jak się mieszka z teściami, to trzeba po prostu znosić ich humory.

Powodzenia

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 28, 2010, 15:07:40 »
Cytat: "el-ka"
Poradźcie jak mam sobie z nią uporać?
jak Ci teściowa nie pasuje to się wyprowadź, a nie siedzisz kobiecie na głowie i jeszcze narzekasz. ciesz się, że w ogóle pozwala Ci mieszkać ze sobą. może gdyby zapytać ją o zdanie to też miałaby co napisać w postach zatytułowanych: " jak sobie poradzić z synową ".

Przychylam się do propozycji Zafriny bo mądrze pisze. Znając życie Ty el-ka doskonałą synową nie jesteś! Takie jest moje zdanie i kropka!

[ Dodano: 2010-04-28, 15:10 ]
Cytat: "el-ka"
Cóż do tej pory nie przeszkadzało mi, że jest wyznania Świadków Jehowy, ale teraz to już przesadza.
 a może teściowej przeszkadza, że nie jesteś Świadkiem Jehowy ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
tesciowa :/
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 28, 2010, 15:53:40 »
Cytat: "herbaciana"
to takie istnieją??

istnieją,istnieją i zacznijcie je doceniać,ja swoją straciłam(rak węzłów) i bardzo żałuję.To była najwspanialsza kobieta pod słońcem.Najpierw były spełniane potrzeby najbliższych,potem dopiero jej no i niestety źle się skończyło.
Cytat: "perkisowa"
Widać Pan Bóg zechciał ją wziąśc do siebie.

Najlepsi odchodzą w pierwszej kolejności... :<  :<  :<
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline el-ka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
tesciowa :/
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 30, 2010, 08:47:32 »
grubcia1982 posłuchaj. Chętnie bym się wyprowadziła, ale nie po to władowałam mnóstwo kasy wspólnie z mężem w mieszkanie, żeby teraz zostawić to wspaniałej teściowej. MIESZKAMY OBOK SIEBIE! Także mieszkam obok niej a nie dosłownie z nią. I kiedy się tam wprowadzaliśmy pytaliśmy ja kilkakrotnie czy na pewno tego chce. Chciała. A teraz nie chce:) A jeśli chodzi o to czy jestem doskonała? Hmmm nie ma ludzi doskonałych, każdy ma jakieś wady. Ale do tej pory to ja oddawałam wręcz swej teściowej serce, a teraz ona mi się świetnie za to wszystko odpłaca. cóż może rzeczywiście nie pasuje jej , że nie jestem wyznania Jehowy. Ale to już jej problem. Szanuję Tych ludzi,ale ileż można wpieprzać się w nie swoje życie. Ciesze się, że nie którzy trafili na wspaniałe teściowe, ale widocznie ja nie miałam tyle szczęścia. DZIĘKUJĘ JEJ WYŁĄCZNIE ZA WSPANIAŁEGO SYNA, MOJEGO MĘŻA KTÓREGO KOCHAM NAD ŻYCIE.

ps. Takiej manipulantki w życiu nie poznałam. Wczoraj posunęła się nawet do śledzenia mnie:)