Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa  (Przeczytany 13167 razy)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 13, 2012, 20:00:55 »
no i siatkę po dwóch dniach pewnie by zwinęli
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 13, 2012, 20:05:38 »
Cytat: "stokrotka84"
a wiemy że tam jest dla nich idealny teren na przechadzki.
Zwierzęta muszą łazić wszędzie. To nie ptaki. a n.p. są ptaki które z kłopotami przelatują puste, niezadrzewione przestrzenie. Lubią latać w alejach drzew.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 13, 2012, 22:10:21 »
piotr S, skoro tyle tych zdarzeń miałeś to może z twoim stylem jazdy (bądź ostrożnością na drodze) jest coś nie tak? Bo to niby nie twoja wina (jak sam twierdzisz), niemniej jednak często da się uniknąć stłuczki.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 13, 2012, 22:12:55 »
Cytat: "Kilofownikownia"
niemniej jednak często da się uniknąć stłuczki.


"Kubica" się odezwał.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 13, 2012, 22:15:22 »
speedbax, nie Kubica. Ale jakoś we mnie nałogowo auta nie wjeżdżają. I dobrze wiesz, że wcale nie potrzeba wiele aby móc się "podłożyć" tak, żeby to nie była twoja wina. Ale oczywiście co ja tam wiem o świecie. Przecież mam 17 lat i nawet karty rowerowej nie mam :devil:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 13, 2012, 22:21:55 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ale oczywiście co ja tam wiem o świecie. Przecież mam 17 lat i nawet karty rowerowej nie mam :devil:


I po co te aluzje? Śmiesznym dla mnie jest to, że oceniasz kogoś nie widząc tych wszystkich sytuacji. Po ostatnim pobycie w ZS jestem gotów uwierzyć w ten pechowy zbieg okoliczności, większość ludzi jeździ tragicznie, powiem więcej, myślę, że spokojna, wyważona jazda motocyklem wśród tych wariatów będzie bezpieczniejsza.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 13, 2012, 22:29:11 »
speedbax, wiem, że jazda po ZS/ZPL nie jest łatwa ale też tu jeżdżę i jakoś żyję. Brat jeździ, ojciec jeździ. I nie powiem żeby ktoś w nas wjeżdżał nałogowo. Pomijając rodzinną stłuczkę bo brat nie wiedział, że jak silnik nie działa to hamulce słabo hamują :rotfl: Natomiast przy 2-3 sytuacjach na rok to mam prawo podejrzewać, że coś jest nie tak. Albo ma naprawdę mega pecha. Jak jeszcze jeździłem autobusami to średnio co rok ktoś we mnie wjeżdżał, ale jednak cały dzień jeździłem w ruchu miejskim. I 2 z tych 3 stłuczek miały miejsce jak stałem na przystanku :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 13, 2012, 22:34:32 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Jak jeszcze jeździłem autobusami to średnio co rok ktoś we mnie wjeżdżał, ale jednak cały dzień jeździłem w ruchu miejskim. I 2 z tych 3 stłuczek miały miejsce jak stałem na przystanku :lol2:


Widzisz, to wiele potwierdza, iż mimo, że jechałeś tak dużym pojazdem, ktoś nie czuł respektu i czule się do Ciebie przytulił. ;)

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 14, 2012, 06:56:08 »
Cytat: "Kilofownikownia"
piotr S, skoro tyle tych zdarzeń miałeś to może z twoim stylem jazdy
Też nad tym się zastanawiam, ale jeśli jadę Grunwaldzką 40 km/godz w stronę przejazdu, z prawej strony od starej komendy policji stoi Renault Megane,  rusza i trafia w moje tylne prawe drzwi to nie wyobrażam sobie co mógłbym zrobić aby uniknąć kolizji.  Robię rocznie dużo kilometrów. Mam zwykle zerowe konto punktowe. Może ten kolor? Jak miałem czerwone, nie było tyle zdarzeń.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 14, 2012, 08:16:48 »
Cytat: "zonk87"
Cytat: "bzyku"
całkiem niedawno chyba na tym samym drzewie też ktoś wylądował.

Tak wylądował taki żółty dostawczak renault kangoo. Właśnie z reporterem.
Widziałem skutki na żywo.


zonk87 drzewa ci się pomyliły.

Kierowca Mercedesa przydzwonił w drzewo, które rośnie na samym skraju lasu jak się wyjeżdża z Polic w kierunku Siedlic po prawej stronie zaraz za garażami na rogu ulic Wyszyńskiego/Okulickiego. Tutaj o ile nie jedziesz na bani albo nie zaskoczy cię twoje auto lub organizm po prostu uderzyć się nie da.

Świętej Pamięci Redaktor Borek jak się okazało w wyniku zawału serca uderzył w drzewo, w zupełnie innym miejscu. Akurat w tym przypadku nie udało się tego ani przewidzieć, ani uniknąć (z resztą o tego typu czynnikach zewnętrznych pisałem w moim poprzednim poście).

Uważam, że w ciągu dnia przy dobrych warunkach można tę drogę spokojnie pokonywać z prędkościami 70-90 km/h oczywiście zwalniając (bez przesady) na zakrętach. Jeśli chodzi o jazdę w nocy (bardzo często jeżdżę tą drogą właśnie w nocy) tak jak pisze parian przecież wszyscy doskonale wiedzą, że łażą tędy stada dzików, lisów i innych futrzaków. W nocy, w deszczu faktycznie należy mocno ograniczyć prędkość i z pewnością w całości dojedzie się do domu. Nie raz wylazł mi tam dzik na jezdnię, nigdy w żadnego (odpukać) nie przyłożyłem wręcz przeciwnie ze względu na moją małą prędkość mogłem im się dobrze przyjrzeć :).

Ludzie nie przesadzajmy z tymi barierkami, siatkami itd. Nikt mnie nie przekona, że te żółte barierki które stoją np. wzdłuż ul. Piłsudskiego nie ograniczają widoczności na chodnik kierowcy (szczególnie tyczy się to małych dzieci, których po prostu zza nich nie widać ponieważ zlewają się one w jednolitą żółtą ścianę).

A tak na marginesie widziałem na trasie Nowogard-Szczecin dwa dziki przeskakujące barierę energochłonną (nawet nie wiedziałem, że dziki tak potrafią skakać).

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police-Siedlice] Zbrodnicze drzewa
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 14, 2012, 12:35:48 »
Cytat: "piotr S"
ale jeśli jadę Grunwaldzką 40 km/godz w stronę przejazdu, z prawej strony od starej komendy policji stoi Renault Megane, rusza i trafia w moje tylne prawe drzwi to nie wyobrażam sobie co mógłbym zrobić aby uniknąć kolizji.

Jechać 50/godz. wtedy by nie zdążył trafić lub przynajmniej zarysowałby jedynie tylni zderzak…!   ;D