Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Espol - telewizja w kratkę...  (Przeczytany 11895 razy)

lupus

  • Gość
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« dnia: Czerwca 08, 2012, 20:08:27 »
Witam

Nie wiem jak już długo wstrzymywałem się od założenia tego tematu... Dzisiaj miarka się przebrała. Kazdy większy deszcz (czytaj mżawka przez 15 minut lub 5 minut rzęsistego deszczu) powoduje u mnie, ale i nie tylko z tego co wiem problemy z oglądaniem tv i dostępem do internetu. Dzisiaj oglądając mecz około 5-7 razy miałem walkę z dekoderem (nie wspominając juz o ciągłym resetowaniu) a i tak przynajmniej z 1/3 meczu oglądałem w formie kostki Rubika ale to może jest HD? :-). Postanowiłem nawet na zakończenie współpracy z tą "jakością" o jakiej usłyszałem dzwoniąc do działu technicznego (polecam aby posłuchać jak sami siebie potrafią dowartościować) uwiecznić moje wspomnienia związane z meczem Polska - Grecja i zamieścić je tu na forum.



Czy ktoś również ma takie wspomnienia>

Pozdrawiam (szczególnie cierpliwego Pana z działu technicznego) :-))

PS. Mieszkam na ul. Wróblewskiego

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2012, 20:37:17 »
skąd ja to znam. Często gęsto tak miałem, dlatego im podziękowałem i przeszedłem do Vectry. I od 3 miesięcy na razie nie narzekam.

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 08, 2012, 21:35:42 »
Nie wiem lupus czy to będzie jakimś pocieszeniem, ale Vectra dziś również kilka razy straciła sygnał, również w czasie meczu. Także domyślam się, że to nie jest wina Espolu i Vectry, a raczej źródła, z którego oni otrzymują sygnał, gdzieś dalej ze świata. Może faktycznie jest to związane z burzą, jaka w tym czasie przechodziła w okolicy? W okolicy - no bo nas to ledwo musnęła.

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 08, 2012, 21:35:46 »
Niestety na programach HD tak bywa, że duża chmura i obraz zacina.
Dziś na prywatnym dekoderze podczas opadu dzisiejszego deszczu też tak było.
Nie zawsze to HD jest najlepsze.
Pozostały jeszcze dwa programy na których leci mecz i tam nie ma problemu bo są w rozdzielczości SD.
TVP sport
N sport.
Jan

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 08, 2012, 21:43:10 »
nie wiem ja żadnej zwiechy w Vectrze podczas meczu nie miałem, a oglądałem go na jednym kanale niby to w "HD"

lupus

  • Gość
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 08, 2012, 21:48:19 »
Janie

Dzięki za podpowiedź, pewnie spróbuję, ale co do Espola to zdania nie zmienię, problem na początku występował sporadycznie (jestem abonentem ponad 3 lata), ale ostatnio (tzn przynajmniej od roku czasu) problem przybiera na sile i regularnie się powtarza. Dlatego też uważam, że nie można lekceważyć sobie klienta, bo z tytułu braku możliwości oglądania tv czy też dostępu do internetu wypadałoby tak "dbającej o jakość (jak to usłyszałem od automatycznej sekretarki) powiedzieć abonentom słowo "przepraszamy". Ale to widać zbyt wiele trudu. Na szczęście nie są monopolistami jak spółdzielnie mieszkaniowe dlatego też z nieukrywaną przyjemnością im w przyszłym tygodniu podziękuję za usługi, które mi do tej pory świadczyli.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 08, 2012, 22:23:02 »
U mnie to samo. Niestety nie po raz pierwszy. Co jakis bardziej oglądany program czy deszczyk to się zawiesza. Rok temu było gorzej, to fakt, jednak robi to się coraz bardziej wnerwiające. Tym bardziej, że TV oglądam dość rzadko i jak już coś oglądam to chciałabym bez stresu.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 09, 2012, 09:33:11 »
U mnie wczoraj ani razu nic nie przycięło, a antenę sat mam raczej mniejszą niż ta z której korzysta Vectra. Jeśli chcecie mieć telewizję bez przerw w odbiorze to tylko i wyłącznie satelitarna. Przy kablówce wystarczy, że gdzieś tam prąd odetną i już po oglądaniu.

lupus

  • Gość
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 12, 2012, 20:34:53 »
Witam ponownie


Pomimo tego, że obiecałem sobie pójść na początku tygodnia rozwiązać umowę to jednak chęć oglądania meczów przeważyła i chyba sam sobie wmówiłem ze może to jednak incedyntalne problemy i jakoś po tych interwencjach będzie lepiej. I tak było ... do tej chwili. Już na meczu Grecja-Czechy pojawiły się pierwsze "przycięcia obrazu", a teraz coraz regularniej zaczynają się powtarzać. Mam nadzieję, że mecz naszej reprezentacji uda mi się jakoś obejrzeć, ale mam poważne wątpliwości i brak zaufania... Ze strony ESPOLA wg mnie - żenada i kompletne olewanie klientów - szczególnie w takim momencie. No, ale cóż w końcu znowu chwilę padał deszcz...

Pozdrawiam i nie polecam

Rozżalony Lupus

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 13, 2012, 13:58:59 »
Tragedia,meczu nie dało się obejrzeć :(

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Espol - telewizja w kratkę...
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 13, 2012, 14:25:43 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Tragedia,meczu nie dało się obejrzeć :(


Mecze mozna teraz ogladac z sygnalu naziemnego i to w full HD. :)