Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Światła Wyszyńskiego  (Przeczytany 9655 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Światła Wyszyńskiego
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 14, 2012, 18:31:42 »
Cytat: "kanioma"
Nie byłby "poroniony", gdyby wraz z sygnalizatorem była zintegrowana kamera, pstrykająca fotki pojazdom przejeżdżającym na czerwonym świetle


Chodziło mi o to, że niektórzy ludzie są na tyle głupimi stworzeniami, że automatycznie kodują sobie informację o treści "ostatnio 100 razy światła zrobiły mnie w jajo, to za 101. razem też na pewno tak będzie - tym razem ja je przechytrzę". Ale za tym 101. razem taka osoba ma suprajs i dochodzi do potrącenia pieszego, który akurat w tym czasie miał zielone.

Wiele razy widziałem takie sytuacje (choć nie dochodziło w nich na szczęście do wypadku), dlatego jestem przeciwnikiem tego typu świateł.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Światła Wyszyńskiego
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 14, 2012, 18:33:06 »
kanioma, dokładnie tak jak piszesz ,fotopstryczek i od razu spokój .

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Światła Wyszyńskiego
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 14, 2012, 21:27:42 »
Aparaty nie pomogą. Ile tego już stoi? I nic. Tu by się nadały automatyczne wilcze doły. Przez pasy przejedziesz, a potem już tylko kasacja.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Światła Wyszyńskiego
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 14, 2012, 21:52:36 »
Kuba, już wiem o co Ci chodziło :) To tak samo jak z "tajmerami", gdzie ruszają z miejsca bo odliczanie dobiega końca, a tu niespodzianka...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Światła Wyszyńskiego
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 15, 2012, 21:32:37 »
Co wam po progach zwalniających skoro i tak trafi się ktoś komu nie zależy na zawieszeniu swojego auta? :rotfl: Do tego życzę powodzenia w montowaniu progów na ulicy o takim natężeniu ruchu ciężkich pojazdów. Maksymalnie miesiąc i próg będzie ładnie wgnieciony w asfalt.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Światła Wyszyńskiego
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 15, 2012, 22:56:32 »
Zasady stosowania progów zwalniających regulują przepisy załącznika nr 4 do rozporządzenia ministra infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. W nich określono konkretnie,że progów zwalniających nie montuje się;

- na drogach krajowych i wojewódzkich,
- na miejskich drogach ekspresowych, ulicach głównych ruchu przyspieszonego (GP), ulicach głównych (G),
- na ulicach i drogach wyjazdowych straży pożarnej, stacji pogotowia ratunkowego itp.,
- na ulicach i drogach, w przypadku kursowania autobusowej komunikacji pasażerskiej, z wyjątkiem progów wyspowych,
- na jezdniach innych niż bitumiczne, jeżeli nie można zastosować oznakowania poziomego P-25,
 - na łukach dróg i w innych przypadkach, gdy ich obecność może powodować zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-