Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7586359 razy)

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17940 dnia: Lipca 16, 2024, 21:12:53 »
O polimery pytałem nikt nie odpowiedział. Ja wolę zamknięcie zakładów i dogadanie się jeżeli chodzi o odprawy. Ja mam 25 lat stażu.  Niech mlodzi się martwią

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17941 dnia: Lipca 16, 2024, 21:14:43 »
Akurat na stronach ZZ nie ma nic .A chodzi do nich nie będę. Skoro pani Anna potrafi szpiegować ludzi co są na chorobowym i pisać o tym to równie dobrze może powiedzieć jak toczą się sprawy .

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17942 dnia: Lipca 16, 2024, 21:15:06 »
W PKP cargo PONAD 100 TYS.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17943 dnia: Lipca 16, 2024, 21:56:07 »
Akurat na stronach ZZ nie ma nic .A chodzi do nich nie będę. Skoro pani Anna potrafi szpiegować ludzi co są na chorobowym i pisać o tym to równie dobrze może powiedzieć jak toczą się sprawy .
Które strony odwiedzasz ?
Czyli co chciałabyś aby Cię SMS poinformowali ? Zadzownili ? Ty ich ze swoich składek utrzymujesz .. ZZ są do chwilowej i aby dać na Święta ;) a co do Pani Ani sądzę bardziej że to przypadek np ma tą osobę w znajomych itp , Police są małe sami wiemy

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17944 dnia: Lipca 16, 2024, 23:05:47 »
Pracownik logistyki-niech Pan waży słowa, takie rzeczy zgłaszają współpracownicy tych co za takich cwaniaków muszą pracować. Jeśli byliby to moi znajomi to na tyle mam uczciwości, że porozmawiałabym z taką osobą co o tym myślę. Sami siebie mamy oszukiwać?
Taki mądrala z Ciebie to załóż swoją firmę, pozatrudniaj ludzi na umowę o pracę, nabierz zamówień i zadzwoń do mnie pogadać jak Ci połowa pracowników zwieje na chorobowe i nie będziesz miał kim zrealizować zamówień i będziesz musiał płacić kary lub całkiem Tobie zamówienia przepadną. Pogadamy jak szybko zmieni Ci się optyka gospodarska jak nie będziesz przez to miał na opłaty rachunków.

Tak, leserów nie cierpię. Szkodzą temu zakładowi i tym, którzy uczciwie i bardzo ciężko pracują, często za tych którym się wydaje, że są cwańsi od innych.
Rasowy- Co do prowadzonych rozmów- jak będą konkrety to będą stosowne komunikaty z jednej lub drugiej strony.poki co ich nie ma.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2024, 23:14:11 wysłana przez An_na »

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17945 dnia: Lipca 16, 2024, 23:14:30 »
A jak tam drodzy policzanie - wasze rachunki za prąd?


Ja - maj roku bieżącego - 330 zł
  - lipiec roku bieżącego 619 zł.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2024, 23:34:37 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Topolol

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17946 dnia: Lipca 16, 2024, 23:20:39 »
Nieee, średnio koło 100% więcej za prąd płacić będziemy w Sz-n też takie rachunki, rodzinka na Śląsku też. To są te uśmiechnięte podwyżki, zapomnieli dodać że nie pensji. Teraz czekać aż zmianowe zabiorą i będzie gitara. Ważne że Ukrainie będziemy za darmo prąd wysyłać, a ktoś musi to finansować. PO, PiS lewica itp. to najgorsze badziewie jakie mogło się Polsce przytrafic.

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17947 dnia: Lipca 16, 2024, 23:24:19 »
Było przecież pismo czy Artykuł gdzieś ,że będą korekty za prąd

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17948 dnia: Lipca 16, 2024, 23:27:26 »
Pracownik logistyki-niech Pan waży słowa, takie rzeczy zgłaszają współpracownicy tych co za takich cwaniaków muszą pracować. Jeśli byliby to moi znajomi to na tyle mam uczciwości, że porozmawiałabym z taką osobą co o tym myślę. Sami siebie mamy oszukiwać?
Taki mądrala z Ciebie to załóż swoją firmę, pozatrudniaj ludzi na umowę o pracę, nabierz zamówień i zadzwoń do mnie pogadać jak Ci połowa pracowników zwieje na chorobowe i nie będziesz miał kim zrealizować zamówień i będziesz musiał płacić kary lub całkiem Tobie zamówienia przepadną. Pogadamy jak szybko zmieni Ci się optyka gospodarska jak nie będziesz przez to miał na opłaty rachunków.

Tak, leserów nie cierpię. Szkodzą temu zakładowi i tym, którzy uczciwie i bardzo ciężko pracują, często za tych którym się wydaje, że są cwańsi od innych.
Rasowy- Co do prowadzonych rozmów- jak będą konkrety to będą stosowne komunikaty z jednej lub drugiej strony.poki co ich nie ma.
Nie ma konkretów , ale powiedzmy wiadomo w jakim kierunku zmierzają rozmowy , Pani musi też zrozumieć zaloge i często tak jest że ktoś chodzi na "chorobowe" gorzej jak dostają takie osoby podwyżki.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17949 dnia: Lipca 17, 2024, 08:52:45 »
https://zapodaj.net/plik-sZ892Rls29
Jak tam koledzy z uśmiechniętej Polski,nadal się uśmiechacie i jesteście dumni ze swoich wyborów? Pewnie tak bo Wy to macie tak mózg wyprany,że was to nic nie rusza.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17950 dnia: Lipca 17, 2024, 09:45:41 »
https://zapodaj.net/plik-sZ892Rls29
Jak tam koledzy z uśmiechniętej Polski,nadal się uśmiechacie i jesteście dumni ze swoich wyborów? Pewnie tak bo Wy to macie tak mózg wyprany,że was to nic nie rusza.
NAGRODA Z OKAZJI 55LECIA AHAHHAHAHAGAHAGGAG NIE WYTRZYMAM XD

Zarząd jak zobaczył to pismo to pewnie żałował, że nie wypada odpisać "chyba was po*ebalo". Masakra, kto siedzi w tych związkach żeby takie coś z siebie wypluć XD

Offline SexyAparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17951 dnia: Lipca 17, 2024, 10:20:32 »
A pomyślałeś może, że to celowe zagranie czyli zapytanie o 55 lecie z którego w związku z oczekiwaniami zarządu co do uszczupleń bedzie można pozniej zrezygnowac? Np dobrze zrezygnowalismy z 55 lecia, ale reszta dodatkow zostaje.


Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17952 dnia: Lipca 17, 2024, 11:38:32 »
Nawet książki nie będzie

Offline SexyAparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17953 dnia: Lipca 17, 2024, 12:04:24 »
Pracownik logistyki-niech Pan waży słowa, takie rzeczy zgłaszają współpracownicy tych co za takich cwaniaków muszą pracować. Jeśli byliby to moi znajomi to na tyle mam uczciwości, że porozmawiałabym z taką osobą co o tym myślę. Sami siebie mamy oszukiwać?
Taki mądrala z Ciebie to załóż swoją firmę, pozatrudniaj ludzi na umowę o pracę, nabierz zamówień i zadzwoń do mnie pogadać jak Ci połowa pracowników zwieje na chorobowe i nie będziesz miał kim zrealizować zamówień i będziesz musiał płacić kary lub całkiem Tobie zamówienia przepadną. Pogadamy jak szybko zmieni Ci się optyka gospodarska jak nie
Rasowy- Co do prowadzonych rozmów- jak będą konkrety to będą stosowne komunikaty z jednej lub drugiej strony.poki co ich nie ma.
Pracownik logistyki-niech Pan waży słowa, takie rzeczy zgłaszają współpracownicy tych co za takich cwaniaków muszą pracować. Jeśli byliby to moi znajomi to na tyle mam uczciwości, że porozmawiałabym z taką osobą co o tym myślę. Sami siebie mamy oszukiwać?
Taki mądrala z Ciebie to załóż swoją firmę, pozatrudniaj ludzi na umowę o pracę, nabierz zamówień i zadzwoń do mnie pogadać jak Ci połowa pracowników zwieje na chorobowe i nie będziesz miał kim zrealizować zamówień i będziesz musiał płacić kary lub całkiem Tobie zamówienia przepadną. Pogadamy jak szybko zmieni Ci się optyka gospodarska jak nie będziesz przez to miał na opłaty rachunków.

Tak, leserów nie cierpię. Szkodzą temu zakładowi i tym, którzy uczciwie i bardzo ciężko pracują, często za tych którym się wydaje, że są cwańsi od innych.
Rasowy- Co do prowadzonych rozmów- jak będą konkrety to będą stosowne komunikaty z jednej lub drugiej strony.poki co ich nie ma.

Jak beda konkrety i cos zostanie zabrane to nie bedzie co do gara włożyć. Tu nie zarabia sie 15tys co miesiac i jak zabiora 1tys to jakos to bedzie trzeba przetrzymac dla dobra zakladu. Tu zarabia sie tylko 4tys-5tys i co miesiac „jedzie na 0”. Jak cos zostanie zabrane nie bedzie za co rachunkow zaplacic i nikt nie poczeka az na zakladzie bedzie lepiej.
Dlatego pracownicy domagaja zeby wiedziec na bierzaco co sie dzieje i w ktorym kierunku ida rozmowy.

Offline Konfederata

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17954 dnia: Lipca 17, 2024, 12:59:23 »
Zarobki na zakładach w 2024 to śmiech.Staż pracy 7 lat pensja 4500netto i oczywiście razem z dodatkiem zmianowym i dodatkiem brygradzistowskim🙄 3/4 zakładowców dogina na drugi etat by jakoś funkcjonować i mieć co do gara włożyć . W zakładzie brak motywacji , perspektyw dla młodych, kolesiostwo na zmianie jedni mają mają jakieś przywileje bo kolega mistrzem jest. Uprawnienia może zakład tobie zrobi ale ze względu że nie ma komu robić, więc dostaniesz uprawnienia ale żadnych dodatkowych pieniędzy i będziesz uniwersalny od wszystkiego.Ludzie się prują że na chorobowe często niektórzy chodzą i serio się im dziwicie ?praca w ciężkiej chemia za psie pieniądze jak na 2024 Widząc jak ten zakład funkcjonuje , nie pytam od mistrza w górę, bo kierownictwo zarząd ma napewno odmienne zdanie w tej sprawie. Jak ktoś ma jakiś etat z tyłka i się w fotelu i dwa guziki wciska przez zmianę albo jeszcze lżejsze zajęcie, typu związki zakładowe raz w roku zorganizować wycieczkę i kalendarze rozdać 😅. Ja już kończę przygodę z tym zakładem jak większość młodych i nie tylko którzy chcą godnie żyć i nie martwić się czy starczy im do pierwszego.