Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881202 razy)

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16815 dnia: Grudnia 16, 2023, 15:50:59 »
Do 2030 roku? Na tym świecie nie wiadomo co bedzie sie dzialo w przyszlym roku. Takze bez stresu co do tego pisał ten zwiazkowiec bo koniec mozy byc szybszy niz myslimy i nie mowie tutaj tylko o zakladach. Pozdrawiam

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16816 dnia: Grudnia 17, 2023, 18:39:51 »
Negocjacje płacowe na ten moment zakończone. Jakie opinie? Zadowoleni?

Dajcie znać czy nowych przyjmują? Czy nowych zatrudniają z nowymi stawkami (od 2024)? Czy ludzi między wydziałami przenoszą?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16817 dnia: Grudnia 17, 2023, 19:30:21 »
Negocjacje płacowe na ten moment zakończone. Jakie opinie? Zadowoleni?

Dajcie znać czy nowych przyjmują? Czy nowych zatrudniają z nowymi stawkami (od 2024)? Czy ludzi między wydziałami przenoszą?
Przyjmują. Stawek nie znam. Miedzy wydziałami przenoszą.

Ogólnie to teraz jest dobra szansa zmienić wydział, bo boją się że pracownik odejdzie, to lepiej go mieć na innym wydziale niż w ogóle poza firmą.

Post Merge: Grudnia 17, 2023, 19:33:19
A przy okazji - nie wiem czy Pani Ania dalej czyta to forum, bo dawno się nie wypowiadała (podejrzewam, że to przez brak czasu, bo mają co robić w zarządzie ostatnio) ale mam pytanie:

Co pani myśli o wprowadzeniu opieki psychologicznej dla pracowników zakładów? Ostatnio słyszałem, że coraz więcej firm oferuje takie wsparcie (nie chodzi tylko o sprawy zawodowe, ale po prostu o spotkania z psychologiem/terapeutą), coś na zasadzie programu Luxmed który już obowiązuje w ZCH Police, tylko w kwestii psychologicznej, a nie pozostałych.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest najlepszy moment na to, bo nie ma kasy, ale ogólnie jestem ciekaw jak Pani się zapatruje na sam pomysł?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2023, 19:33:19 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline kanapowiec

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16818 dnia: Grudnia 17, 2023, 19:42:14 »
Czytając was tutaj, ten psycholog u was w pracy by się przydał.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16819 dnia: Grudnia 17, 2023, 19:56:56 »
Czytając was tutaj, ten psycholog u was w pracy by się przydał.
Nieladnie stygmatyzowac problem zaburzen psychicznych, depresji i szukania pomocy :)

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16820 dnia: Grudnia 17, 2023, 23:20:31 »
Przyjmują. Stawek nie znam. Miedzy wydziałami przenoszą.

Ogólnie to teraz jest dobra szansa zmienić wydział, bo boją się że pracownik odejdzie, to lepiej go mieć na innym wydziale niż w ogóle poza firmą.
Post Merge: Dzisiaj o 19:33:19
A przy okazji - nie wiem czy Pani Ania dalej czyta to forum, bo dawno się nie wypowiadała (podejrzewam, że to przez brak czasu, bo mają co robić w zarządzie ostatnio) ale mam pytanie:

Co pani myśli o wprowadzeniu opieki psychologicznej dla pracowników zakładów? Ostatnio słyszałem, że coraz więcej firm oferuje takie wsparcie (nie chodzi tylko o sprawy zawodowe, ale po prostu o spotkania z psychologiem/terapeutą), coś na zasadzie programu Luxmed który już obowiązuje w ZCH Police, tylko w kwestii psychologicznej, a nie pozostałych.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest najlepszy moment na to, bo nie ma kasy, ale ogólnie jestem ciekaw jak Pani się zapatruje na sam pomysł?

A powiedz mi kundlu rasowy po co się wpierdalasz w temat który  Ciebie nie dotyczy? Ponoć się zwolniłeś bo taki nie doceniony i wiecznie poszkodowany.  Zamknij dziurę  kundlu i zajmij się nową robotą a nie Sie wtrącasz nie pytany. Ty i nerka won !!!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2023, 23:22:07 wysłana przez Abcdef »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16821 dnia: Grudnia 18, 2023, 05:45:33 »
Przyjmują. Stawek nie znam. Miedzy wydziałami przenoszą.

Ogólnie to teraz jest dobra szansa zmienić wydział, bo boją się że pracownik odejdzie, to lepiej go mieć na innym wydziale niż w ogóle poza firmą.
Post Merge: Dzisiaj o 19:33:19
A przy okazji - nie wiem czy Pani Ania dalej czyta to forum, bo dawno się nie wypowiadała (podejrzewam, że to przez brak czasu, bo mają co robić w zarządzie ostatnio) ale mam pytanie:

Co pani myśli o wprowadzeniu opieki psychologicznej dla pracowników zakładów? Ostatnio słyszałem, że coraz więcej firm oferuje takie wsparcie (nie chodzi tylko o sprawy zawodowe, ale po prostu o spotkania z psychologiem/terapeutą), coś na zasadzie programu Luxmed który już obowiązuje w ZCH Police, tylko w kwestii psychologicznej, a nie pozostałych.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest najlepszy moment na to, bo nie ma kasy, ale ogólnie jestem ciekaw jak Pani się zapatruje na sam pomysł?

A powiedz mi kundlu rasowy po co się wpierdalasz w temat który  Ciebie nie dotyczy? Ponoć się zwolniłeś bo taki nie doceniony i wiecznie poszkodowany.  Zamknij dziurę  kundlu i zajmij się nową robotą a nie Sie wtrącasz nie pytany. Ty i nerka won !!!!
Bo mogę. A kundel to twój stary.

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16822 dnia: Grudnia 18, 2023, 06:06:05 »
Przyjmują. Stawek nie znam. Miedzy wydziałami przenoszą.

Ogólnie to teraz jest dobra szansa zmienić wydział, bo boją się że pracownik odejdzie, to lepiej go mieć na innym wydziale niż w ogóle poza firmą.
Post Merge: Dzisiaj o 19:33:19
A przy okazji - nie wiem czy Pani Ania dalej czyta to forum, bo dawno się nie wypowiadała (podejrzewam, że to przez brak czasu, bo mają co robić w zarządzie ostatnio) ale mam pytanie:

Co pani myśli o wprowadzeniu opieki psychologicznej dla pracowników zakładów? Ostatnio słyszałem, że coraz więcej firm oferuje takie wsparcie (nie chodzi tylko o sprawy zawodowe, ale po prostu o spotkania z psychologiem/terapeutą), coś na zasadzie programu Luxmed który już obowiązuje w ZCH Police, tylko w kwestii psychologicznej, a nie pozostałych.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest najlepszy moment na to, bo nie ma kasy, ale ogólnie jestem ciekaw jak Pani się zapatruje na sam pomysł?

A powiedz mi kundlu rasowy po co się wpierdalasz w temat który  Ciebie nie dotyczy? Ponoć się zwolniłeś bo taki nie doceniony i wiecznie poszkodowany.  Zamknij dziurę  kundlu i zajmij się nową robotą a nie Sie wtrącasz nie pytany. Ty i nerka won !!!!
W trybie sprostowania, bo zostalem wywołany. Jesteś niemieckim agentem. Po prostu niemieckim agentem.

Offline kanapowiec

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16825 dnia: Grudnia 18, 2023, 13:48:10 »
W myśl starej zasady: zastaw się, a postaw się. ...

Offline Aparatczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16826 dnia: Grudnia 18, 2023, 16:55:41 »
Fajne te polimery. W nocy dają tyle światła z tej świeczki, że nawet światła nie muszę zapalać w mieszkaniu. Dramat

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16827 dnia: Grudnia 18, 2023, 20:47:42 »
Rasowy aparatowy:"A przy okazji - nie wiem czy Pani Ania dalej czyta to forum, bo dawno się nie wypowiadała (podejrzewam, że to przez brak czasu"

Moja ukochana Mama zmarła 1 grudnia, tydzień temu był pogrzeb.


Post Merge: Grudnia 18, 2023, 20:51:03
Odpowiadając na temat poradni psychologicznej. Taki pomysł został złożony, lecz procedowanie wstrzymane z uwagi na sytuację finansową. Natomiast w przypadku takiej potrzeby proponuję korzystać z pomocy lekarzy psychiatrów w ramach umowy lux med. Można korzystać z lekarzy w ramach programu "swoboda leczenia". Temat poradni psychologicznej był proponowany w porozumieniu z Mediką. Uważam, że to dobry pomysł. Potrzeba na niego ok 250 tys w roku.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2023, 20:51:03 wysłana przez An_na »

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16828 dnia: Grudnia 18, 2023, 22:25:36 »
Ale wy ludzie jesteście cyniczni i beznadziejni... Wy potrzebujecie egzorcysty a nie psychologa... Większość jak by przyszła do psychologa to by wylądowała w psychiatryku....


Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16829 dnia: Grudnia 19, 2023, 00:15:52 »
Kokoszko - Pierwszy raz w polskim internecie? Może potrzebujesz przewodnika? Moge załatwić kolege - informatyka.