Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785487 razy)

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15405 dnia: Marca 18, 2023, 14:26:32 »
Po co wy wogole odpowiadacie na komentarze tego dzieciaka???
Dokładnie najlepiej ignorować go wtedy nawet komentarze się nie wyświetlają;)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15406 dnia: Marca 18, 2023, 15:01:40 »
https://police24.pl/pl/747_grupa-azoty-police/8413_grupa-azoty-znaczaco-obniza-ceny-nawozow-azotowych-i-wieloskladnikowych.html

Identycznie jak podczas kryzysu 2008 roku. Produkcja ze stratami. A potem zero remontów, nieprzedłużanie umów nowym pracownikom, PDO i PDOE. Odchudzanie biurowca czyli ukrywanie ich na produkcji itd.

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15407 dnia: Marca 18, 2023, 20:42:07 »
peter wcześniej też tak było

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15408 dnia: Marca 18, 2023, 22:11:15 »
Don orleone razem z pgnig obniżyli ceny gazu o 50 % to i nawozy muszą tanieć

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15409 dnia: Marca 19, 2023, 10:44:25 »
Coś pani Ania siedzi cicho. W sumie mówi tylko dobre wieści, żeby ludzie nie kojarzyli ją ze złymi.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15410 dnia: Marca 19, 2023, 10:48:33 »
Coś pani Ania siedzi cicho. W sumie mówi tylko dobre wieści, żeby ludzie nie kojarzyli ją ze złymi.
Od tych złych ja jestem.

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15411 dnia: Marca 19, 2023, 11:08:51 »
DAWAĆ JAŁOSIA SPOWROTEM, ON URATUJE ZAKŁAD MIMO ŻE POBUDUJE SZKLANE BUIROWCE DLA SIEBIE !!!

Offline PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15412 dnia: Marca 19, 2023, 12:13:58 »
Wspaniały to był rok. Nie zapomnę go nigdy, cytując klasyka. I pozwolę sobie zacytować słowa Zbigniewa S "Platforma was tak nie wyruchała jak wyruchał was PiS, aż was kukle będą swędziały z bólu" No i to się obecnie dzieje. [ciach!] z ich podwyżki jak zabrali dzień chemika i 13 a dopiero początek roku.  Dobrze już było także czas na zmianę.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15413 dnia: Marca 19, 2023, 13:54:01 »
Wybory są w tym roku więc nagroda będzie..a jak nie będzie to pozwolę sobie zacytować pewnego ministra z rzędu PO "pieniędzy nie na i nie będzie"
A do tych wszystkich co tak narzekają na PIS  to ja mam wam przypominać jak 5o były czasy jak zwalniali ludzi i nie mieliśmy podwyżek ładnych kilka lat? Bo widzę że do niektórzy tu zapomnieli a młodzi nie widzą tak więc może ktoś im powie co to się działo kilka lat temu jak zakład był na minusie jak wspaniała unia nam nie chciała pozwolić na udzielenie nam pożyczki od Agencji Rozwoju Przemysłu i czekaliśmy na tą kasę bodajże pół roku bo ciągle im tam coś nie pasowało,a nie pasowało bo śmiem twierdzić,że chcieli ujebac nasz zakład i gdyby tak się stało to byście tu dziś nie pierdolili tych swoich wypocin. Tak więc mordy w kubeł i czekać na raport roczny,a nie bijecie pianę i wkurwiacie tylko ludzi.To tyle s mojej strony...Mikego dnia

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15414 dnia: Marca 19, 2023, 14:05:38 »
Wybory są w tym roku więc nagroda będzie..a jak nie będzie to pozwolę sobie zacytować pewnego ministra z rzędu PO "pieniędzy nie na i nie będzie"
A do tych wszystkich co tak narzekają na PIS  to ja mam wam przypominać jak 5o były czasy jak zwalniali ludzi i nie mieliśmy podwyżek ładnych kilka lat? Bo widzę że do niektórzy tu zapomnieli a młodzi nie widzą tak więc może ktoś im powie co to się działo kilka lat temu jak zakład był na minusie jak wspaniała unia nam nie chciała pozwolić na udzielenie nam pożyczki od Agencji Rozwoju Przemysłu i czekaliśmy na tą kasę bodajże pół roku bo ciągle im tam coś nie pasowało,a nie pasowało bo śmiem twierdzić,że chcieli ujebac nasz zakład i gdyby tak się stało to byście tu dziś nie pierdolili tych swoich wypocin. Tak więc mordy w kubeł i czekać na raport roczny,a nie bijecie pianę i wkurwiacie tylko ludzi.To tyle s mojej strony...Mikego dnia
Aaaa to jak kiedyś było kiepsko to teraz też może być kiepsko i nie można się odzywać. No, ciekawa logika.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15415 dnia: Marca 19, 2023, 14:08:38 »
Co do tej pożyczki z Agencji, to między innymi dzięki temu, że wyodrębnili te spółki, które dzisiaj nazywają się GAPS. O tym też niektórzy nie pamiętają.

Offline PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15416 dnia: Marca 19, 2023, 14:18:18 »
Typowy wyborca tych zjebusów z pisu. "My robimy źle, ale oni to kiedyś robili" Infalcja prawie 20% [ciach!].. nie powiedzą że jest źle, tylko "jakby radziło PO to byłoby 30%" Gadaj z dupą to cie osra.  Weź tu znajdź logikę

Offline PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15417 dnia: Marca 19, 2023, 14:39:37 »
I tak wkoło.  Z jednej chu*ni w drugą. Zmieniają się ludzie na stołkach a jak było źle tak jest.. Rakieta i w kosmos ich

Offline fertilisek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15418 dnia: Marca 19, 2023, 14:55:12 »
I tak wkoło.  Z jednej chu*ni w drugą. Zmieniają się ludzie na stołkach a jak było źle tak jest.. Rakieta i w kosmos ich

Ewidentnie widać, że formuła tego zarządu już się dawno wyczerpała, więc tak rakieta i w kosmos :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15419 dnia: Marca 19, 2023, 21:25:43 »
J

Post Merge: Marca 19, 2023, 21:40:49
Typowy wyborca tych zjebusów z pisu. "My robimy źle, ale oni to kiedyś robili" Infalcja prawie 20% [ciach!].. nie powiedzą że jest źle, tylko "jakby radziło PO to byłoby 30%" Gadaj z dupą to cie osra.  Weź tu znajdź logikę
Inflacja 20procent...no bo przecież Polska to jedyny kraj którego dotyka inflacja 🤣człowieku ona wystąpiła u wszystkich,u jednych większa u innych mniejsza. Cieszę się że to oni rządzą tym krajem a to dlatego że mogę pracować w spółce skarbu państwa która się jeszcze nie sprzedała albo inaczej której jeszcze nie sprzedali twoi przydupasy,którzy najchętniej to by wszystko co polskie sprzedali. Im dłużej takich jak ty i twoi wyznawcy będziemy trzymali zdala od tego co polskie tym lepiej. Bo jak to się zmieni to nie będzie tego forum i nie będziemy już pisać o zakładach chemicznych Police.... Buzka Kwiatuszku,a teraz już mi wybacz lecę na drugą połowę Barcelony
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2023, 21:40:49 wysłana przez Wodnik Szuwarek »