Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783154 razy)

Offline citrix1

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14865 dnia: Grudnia 06, 2022, 13:27:54 »
skąd taka pewność, skoro instalacja amoniaku i mocznika staje na trzy , cztery miesiące ?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14866 dnia: Grudnia 06, 2022, 13:42:57 »
skąd taka pewność, skoro instalacja amoniaku i mocznika staje na trzy , cztery miesiące ?
zgaduje


Serio, pracujecie tu po 10-20 lat i ja mam wam tlumaczyc jak dziala sezonowosc produkcji zakladow? Litosci panowie. Ja rozumiem, ze mozna czegos nie wiedziec, ale nalezy sie dowiedziec zanim zacznie sie na ten temat wypowiadac, tak samo jak z jechaniem pani Ani, ze nic nie mowi na forum, a ktory z was rzeczywiscie przeczytal kodeks spolek handlowych? Bo ja przeczytalem. Niewiedza to nie wstyd, ignorancja to wstyd.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2022, 13:45:02 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline citrix1

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14867 dnia: Grudnia 06, 2022, 14:02:35 »
niewiedza ????? A może magazyny wypełnione pod dach i brak zbytu ze względu na  jak to napisałeś sezonowość ! Gdzie mają ładować jak by produkowali dalej ????

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14868 dnia: Grudnia 06, 2022, 14:05:04 »
niewiedza ????? A może magazyny wypełnione pod dach i brak zbytu ze względu na  jak to napisałeś sezonowość ! Gdzie mają ładować jak by produkowali dalej ????
No wlasnie to napisalem, na tym polega sezonowosc, o co ci chodzi? XD

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14869 dnia: Grudnia 06, 2022, 15:35:40 »
Rasowy_Aparatowy przypomnę Twoje słowa jak będą wyniki finansowe za czwarty kwartał. Biel też stoi sezonowo trzeci miesiąc?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14870 dnia: Grudnia 06, 2022, 15:40:31 »
Rasowy_Aparatowy przypomnę Twoje słowa jak będą wyniki finansowe za czwarty kwartał. Biel też stoi sezonowo trzeci miesiąc?
Nie stoi. Wyniki za czwarty kwartal beda kiepskie, zawsze sa.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14871 dnia: Grudnia 06, 2022, 16:15:32 »
Chyba po zakładzie chodzisz w różowych okularach. Jak masz dostęp do raportu dyspozytora to zobaczysz jak wygląda produkcja na zakładzie w stosunku do możliwości produkcyjnych. Obstaw wynik za czwarty kwartał ja obstawiam stratę około 80 milionów i zobaczymy kto ma rację.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14872 dnia: Grudnia 06, 2022, 16:30:36 »
Chyba po zakładzie chodzisz w różowych okularach. Jak masz dostęp do raportu dyspozytora to zobaczysz jak wygląda produkcja na zakładzie w stosunku do możliwości produkcyjnych. Obstaw wynik za czwarty kwartał ja obstawiam stratę około 80 milionów i zobaczymy kto ma rację.
Ale czego nie zrozumiales? Produkcja na bieli nie stoi. Trzymaj sie faktow jak chcesz podyskutowac. I przede wszystkim przestan panikowac (i siac panike przy okazji)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14873 dnia: Grudnia 06, 2022, 16:51:40 »
Nie sieje paniki tylko przedstawiam fakty. Biel 10 lat temu szła 130 ton gotowego produktu. Dziś możliwości produkcyjne są na teoretycznie na poziomie 100ton a instalacja produkuje 30-40 ton. Było w raporcie za trzeci kwartał że dopłaca się do tony bieli że względu na drogie surowce. Zobacz że stare nawozy stoją chyba od pół roku że względu na awarię suszarni, a nie sezonowość produkcji.

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14874 dnia: Grudnia 06, 2022, 17:03:19 »
napiszcie jeszcze o której do kibla chodzicie

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14875 dnia: Grudnia 06, 2022, 17:48:39 »
Nie sieje paniki tylko przedstawiam fakty. Biel 10 lat temu szła 130 ton gotowego produktu. Dziś możliwości produkcyjne są na teoretycznie na poziomie 100ton a instalacja produkuje 30-40 ton. Było w raporcie za trzeci kwartał że dopłaca się do tony bieli że względu na drogie surowce. Zobacz że stare nawozy stoją chyba od pół roku że względu na awarię suszarni, a nie sezonowość produkcji.
na 30-40 ton ta instalacja nawet nie moze isc xD idzie na pol gwizdka, to fakt, ale ty mowiles, ze stoi, wiec zanim wejdziesz w dyskusje na jakis temat to upewnij sie, ze masz wiedze. 10 lat temu nie szla na 130 ton tylko 120 i to raczej tez rzadko xD. Stare nawozy nie wiem, nie mam wiedzy.

I tak, siejesz panike. Stalismy w marcu miesiac CALYM zakladem przez awarie na EC2, a mimo to zyski za polrocze rekordowe. Serio, to ze cos stoi jeszcze nie znaczy ze wszystko padnie, a taka narracja wychodzi z twoich wiadomosci. Oczywiscie ze otoczenie makroekonomiczne jest ujowe, ale narazie sobie radzimy. Podwyzki sa spore (nie mowie "spore" ze ci maja pasowac lub nie, mowie o tym jakie to obciazenie dla budzetu), piec kola brutto na glowe to tez sporo dla budzetu. Nie podejrzewam naszego zarzadu o dzialanie na szkode spolki i jeszcze zatajanie tego, ze ledwo zyjemy.

Wy tu wszyscy sie rzucacie jak okon na wedce. Dajcie ludziom wykonywac swoja prace. Z podwyzkami tez byla wielka panika ze zwiazki nic nie robia, a zarzad nas olewa. Nie przypominam sobie, zeby w ostatnich latach porozumienie placowe bylo dopiete juz w listopadzie (chyba ze o czyms nie pamietam to mnie poporawcie). Ale co sie ludzie na forum powyzywali to ich xD Spokoju i cierpliwosci panowie, naprawde. Nie dziwie sie ze pani Ania z nami zerwala jak codziennie jest jakas panika ze jest lipa.


EDIT: A i dopoki bigbagi z nawozami nie stoja na kazdym utwardzonym kawalku terenu na zakladach to chyba jeszcze nie ma tragedii xD a i z takiej sytuacji zaklady kiedys wyszly

Post Merge: Grudnia 06, 2022, 17:50:15
napiszcie jeszcze o której do kibla chodzicie
najczesciej okolo godziny po obiedzie, a czemu pytasz?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2022, 17:50:15 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14876 dnia: Grudnia 06, 2022, 21:05:46 »
Większych panikarzy i pepluch nie idzie spotkać jak na tym. Forum. Idźcie zrobcie bigos, pierniczki to wam trochę głową odparuje.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14877 dnia: Grudnia 06, 2022, 21:18:35 »
Większych panikarzy i pepluch nie idzie spotkać jak na tym. Forum. Idźcie zrobcie bigos, pierniczki to wam trochę głową odparuje.
A to dopiero początek. :)
Zobaczymy co będą pisać, jak wejdzie w życie restrukturyzacja, o której wiedzą "nieliczni". :) Będzie zdziwienie. xD

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14878 dnia: Grudnia 06, 2022, 21:35:17 »
Słyszałem szczura, że w GAP wstrzymali wypłatę 5000. Prawda ????

Ja słyszałem, że dołożyli średnią hawajską dla każdego.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14879 dnia: Grudnia 06, 2022, 22:16:28 »
Słyszałem szczura, że w GAP wstrzymali wypłatę 5000. Prawda ????

Ja słyszałem, że dołożyli średnią hawajską dla każdego.
Jak hawajska to chciałbym się zrzec