Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783305 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13560 dnia: Czerwca 22, 2022, 16:24:58 »
A ja mam pytanie do pani Ani - czy jest pani w stanie powiedzieć/napisać nam "ZCH Police nie mają w planach wprowadzenia 4BOP na stałe"? Nie mówię oczywiście o zabezpieczeniu "przeciwcovidowym" tylko o stałym powrocie do systemu 4BOP

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13561 dnia: Czerwca 22, 2022, 17:38:15 »
A ja mam pytanie do pani Ani - czy jest pani w stanie powiedzieć/napisać nam "ZCH Police nie mają w planach wprowadzenia 4BOP na stałe"? Nie mówię oczywiście o zabezpieczeniu "przeciwcovidowym" tylko o stałym powrocie do systemu 4BOP
JA Ci odpowiem za Panią Anię ;) jak dalej będą odchodzić ludzie na emeryturę a w ich miejsce nie będą się zatrudniać nowi to za chwilę będziemy mieli 4BOP

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13562 dnia: Czerwca 22, 2022, 18:40:50 »
Jestem ciekaw czy w biurowcu są też braki kadrowe?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13563 dnia: Czerwca 22, 2022, 19:14:49 »
A ja mam pytanie do pani Ani - czy jest pani w stanie powiedzieć/napisać nam "ZCH Police nie mają w planach wprowadzenia 4BOP na stałe"? Nie mówię oczywiście o zabezpieczeniu "przeciwcovidowym" tylko o stałym powrocie do systemu 4BOP
JA Ci odpowiem za Panią Anię ;) jak dalej będą odchodzić ludzie na emeryturę a w ich miejsce nie będą się zatrudniać nowi to za chwilę będziemy mieli 4BOP
Spoko, rozumiem, ale twoje plotki mnie nie interesują, interesuje mnie stanowisko zarządu.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13564 dnia: Czerwca 22, 2022, 20:46:05 »
System 4bop to prehistoria niegodna pracy człowieka w XXI wieku. Przywrócenie takiego systemu będzie oznaczało koniec Zch Police. Nikt dobrowolnie nie będzie rezygnował z przywileju pracy jakim jest system 5bop, na pracę w której 4 dni pracujesz 1 dzień wolnego 4 dni pracy 1 dzień wolny 4 dni pracy 2 dni wolnego i od nowa powtórka. Wiem, że ludzie tak pracują, ale ja osobiście nie zamierzam nigdy podejmować się pracy w takim trybie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13565 dnia: Czerwca 22, 2022, 20:53:06 »
Zróbcie strajk za systemem 4bop w wersji "lux-malyna", gdzie pracujesz 1 dzień po czym masz 4 dni wolnego. :)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13566 dnia: Czerwca 22, 2022, 21:23:14 »
Zróbcie strajk za systemem 4bop w wersji "lux-malyna", gdzie pracujesz 1 dzień po czym masz 4 dni wolnego. :)
I do tego 13, 14 i 15 niezależnie od zysku spółki. xD Zakładowcy to klasyczny mem Janusza.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13567 dnia: Czerwca 22, 2022, 23:07:06 »
Rasowy aparatowy- porozumienie dot.ewentualnego czasowego wprowadzenia 4 bop było na czas pandemii i tylko w wyjątkowych sytuacjach. Na szczęście nie doszło do tego. Nie ma zamiaru ani rozmów na temat zmiany systemu czasu pracy na inny niż obecnie obowiązujący.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13568 dnia: Czerwca 23, 2022, 09:45:32 »
Rasowy aparatowy- porozumienie dot.ewentualnego czasowego wprowadzenia 4 bop było na czas pandemii i tylko w wyjątkowych sytuacjach. Na szczęście nie doszło do tego. Nie ma zamiaru ani rozmów na temat zmiany systemu czasu pracy na inny niż obecnie obowiązujący.
Okej, dziękuję za odpowiedź :)

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13569 dnia: Czerwca 24, 2022, 15:18:55 »
Jakie 4 bop? To by było cofnięcie się w rozwoju.
Tutaj trzeba myśleć o jeszcze lepszym systemie, może 4 dni pracy i 6 dni wolnego?


https://dobrewiadomosci.net.pl/51728-islandia-probny-4-dniowy-tydzien-pracy-okazal-sie-wielkim-sukcesem/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2022, 15:20:33 wysłana przez Arkona »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13570 dnia: Czerwca 24, 2022, 15:52:11 »
Jakie 4 bop? To by było cofnięcie się w rozwoju.
Tutaj trzeba myśleć o jeszcze lepszym systemie, może 4 dni pracy i 6 dni wolnego?


https://dobrewiadomosci.net.pl/51728-islandia-probny-4-dniowy-tydzien-pracy-okazal-sie-wielkim-sukcesem/
Strzelam, że to żart, ale i tak wyjaśnię. W tej firmie juz nie ma komu robić, bo nie ma minimalnych bezpiecznych obsad, a co dopiero jakby dali więcej wolnego :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13571 dnia: Czerwca 24, 2022, 16:49:36 »
W tej firmie juz nie ma komu robić, bo nie ma minimalnych bezpiecznych obsad, a co dopiero jakby dali więcej wolnego

Czyli równia pochyła...

Offline aparat

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13572 dnia: Czerwca 24, 2022, 21:42:06 »
I do tego 13, 14 i 15 niezależnie od zysku spółki. xD Zakładowcy to klasyczny mem Janusza.
No nie ubliżaj Pisowcom, wszak jest 13,14 i 15 emerytura niezależnie od uzbieranych składek, a nawet ci, którzy pracowali mniej mają więcej.
Czyli klasyczny mem nie mają składek, a dostają.

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13573 dnia: Czerwca 25, 2022, 12:12:26 »
a jak tam spotkania odnośnie podwyżek ?

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13574 dnia: Czerwca 25, 2022, 13:22:49 »
Zróbcie strajk za systemem 4bop w wersji "lux-malyna", gdzie pracujesz 1 dzień po czym masz 4 dni wolnego.
"Kibic z dala się nie w.......la" Zapraszamy do pracy na zmiany są wakaty a póżniej bicie piany.