Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785327 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11220 dnia: Listopada 30, 2020, 20:43:50 »
.

Post Merge: [time]Listopad 29, 2020, 11:44:30 [/time]
Mów za siebie. 10% to nie wszyscy

Już ja takich szczekaczy na zmianie przechodziłem wielu. Ze związków się wypisywali, a później się okazało, że należy do dwóch. Mądrzy w gębie, a jak co do czego to go nie ma.
Nie mam pewności ,ale chyba teraz w większości w załodze są ludzie młodsi, a nie stare pryki, którym wszystko byś zabrał to by palcem nie kiwnęli... Młodej krwi wiele nie trzeba, leci hasło i lecą bo co mają do stracenia...stary pracownik sobie czeka grzecznie do emeryturki z fajna pensja a młody co ma? jak o swoje nie będzie walczył to nic nie dostanie...Zysk większy jak rok temu...to jaki problem żeby prezes dał to co rok temu...Wilk będzie Syty i Owca cała ;)

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11221 dnia: Listopada 30, 2020, 20:46:55 »
.

Post Merge: [time]Listopad 29, 2020, 11:44:30 [/time]
Mów za siebie. 10% to nie wszyscy

Już ja takich szczekaczy na zmianie przechodziłem wielu. Ze związków się wypisywali, a później się okazało, że należy do dwóch. Mądrzy w gębie, a jak co do czego to go nie ma.
Nie mam pewności ,ale chyba teraz w większości w załodze są ludzie młodsi, a nie stare pryki, którym wszystko byś zabrał to by palcem nie kiwnęli... Młodej krwi wiele nie trzeba, leci hasło i lecą bo co mają do stracenia...stary pracownik sobie czeka grzecznie do emeryturki z fajna pensja a młody co ma? jak o swoje nie będzie walczył to nic nie dostanie...Zysk większy jak rok temu...to jaki problem żeby prezes dał to co rok temu...Wilk będzie Syty i Owca cała ;)
Albo niech robotę zmieni jeden z drugim jak mu nie pasuje.

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11222 dnia: Listopada 30, 2020, 23:19:13 »
Jak czytam to co piszesz ty smutny odmienny człowieczku to mam ochote zmienić forum, na takie gdzie wstępu nie będą mieć trole, tylko pracownicy. Płacą ci za to, czy poprostu masz jakiś żal do zakładowców? Byłeś tu molestowany? Chciałbym poznać twoją historie

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11223 dnia: Listopada 30, 2020, 23:51:07 »
Jak czytam to co piszesz ty smutny odmienny człowieczku to mam ochote zmienić forum

Szczerze? Dziwię się, że nie macie swojego wewnętrznego forum, gdzie obcy nie mieliby dostępu, ale to rola Rady Zakładowej, przy aktywnym wsparciu związków zawodowych, które w Polsce nie są niestety od reprezentowania interesów zrzeszonych pracowników, a od załatwiania dla "swoich" ciepłych posadek na lokalnym folwarku. Żenada i syf w jednym. 

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11224 dnia: Grudnia 01, 2020, 10:14:55 »
Jak czytam to co piszesz ty smutny odmienny człowieczku to mam ochote zmienić forum, na takie gdzie wstępu nie będą mieć trole, tylko pracownicy. Płacą ci za to, czy poprostu masz jakiś żal do zakładowców? Byłeś tu molestowany? Chciałbym poznać twoją historie
Po prostu jesteści utrzymywani z moich pieniędzy.

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11225 dnia: Grudnia 01, 2020, 10:25:43 »
Utrzymywać to może ciebie fundusz socjalny. My jesteśmy opłacani, bo przynosimy zyski

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11226 dnia: Grudnia 01, 2020, 10:44:30 »
Utrzymywać to może ciebie fundusz socjalny. My jesteśmy opłacani, bo przynosimy zyski
XD
Prywaciarz wziąłby Was za mordy i dopiero byłyby zyski.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11227 dnia: Grudnia 01, 2020, 12:55:46 »
.

Post Merge: [time]Listopad 29, 2020, 11:44:30 [/time]

Mów za siebie. 10% to nie wszyscy





Już ja takich szczekaczy na zmianie przechodziłem wielu. Ze związków się wypisywali, a później się okazało, że należy do dwóch. Mądrzy w gębie, a jak co do czego to go nie ma.
Nie mam pewności ,ale chyba teraz w większości w załodze są ludzie młodsi, a nie stare pryki, którym wszystko byś zabrał to by palcem nie kiwnęli... Młodej krwi wiele nie trzeba, leci hasło i lecą bo co mają do stracenia...stary pracownik sobie czeka grzecznie do emeryturki z fajna pensja a młody co ma? jak o swoje nie będzie walczył to nic nie dostanie...Zysk większy jak rok temu...to jaki problem żeby prezes dał to co rok temu...Wilk będzie Syty i Owca cała ;)




Jak nie masz pewności to po co piszesz ... :)  a tak naprawdę ludzie mają niezły ubaw czytając wasze wypociny co wam sie tam należy...

Pracodawca z zyskami może zrobić to co uważa za słuszne .... nigdzie nie ma takiej firmy gdzie zarabia sie z roku na rok coraz więcej i więcej i więcej..... więcej  bo ludzie z 30 letnim stażem według waszej logiki powinni zarabiać po 10 tys.

a jak  tak straszycie ze sie zwolnicie ... to sie zwalniajcie .. uwierzcie zakład sobie poradzi z wami czy bez was    (jest takie przysłowie .....Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las)

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11228 dnia: Grudnia 01, 2020, 14:11:39 »
.

Post Merge: [time]Listopad 29, 2020, 11:44:30 [/time]

Mów za siebie. 10% to nie wszyscy





Już ja takich szczekaczy na zmianie przechodziłem wielu. Ze związków się wypisywali, a później się okazało, że należy do dwóch. Mądrzy w gębie, a jak co do czego to go nie ma.
Nie mam pewności ,ale chyba teraz w większości w załodze są ludzie młodsi, a nie stare pryki, którym wszystko byś zabrał to by palcem nie kiwnęli... Młodej krwi wiele nie trzeba, leci hasło i lecą bo co mają do stracenia...stary pracownik sobie czeka grzecznie do emeryturki z fajna pensja a młody co ma? jak o swoje nie będzie walczył to nic nie dostanie...Zysk większy jak rok temu...to jaki problem żeby prezes dał to co rok temu...Wilk będzie Syty i Owca cała ;)




Jak nie masz pewności to po co piszesz ... :)  a tak naprawdę ludzie mają niezły ubaw czytając wasze wypociny co wam sie tam należy...

Pracodawca z zyskami może zrobić to co uważa za słuszne .... nigdzie nie ma takiej firmy gdzie zarabia sie z roku na rok coraz więcej i więcej i więcej..... więcej  bo ludzie z 30 letnim stażem według waszej logiki powinni zarabiać po 10 tys.

a jak  tak straszycie ze sie zwolnicie ... to sie zwalniajcie .. uwierzcie zakład sobie poradzi z wami czy bez was    (jest takie przysłowie .....Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las)
Amen.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11229 dnia: Grudnia 01, 2020, 14:55:16 »
Jak czytam to co piszesz ty smutny odmienny człowieczku to mam ochote zmienić forum, na takie gdzie wstępu nie będą mieć trole, tylko pracownicy. Płacą ci za to, czy poprostu masz jakiś żal do zakładowców? Byłeś tu molestowany? Chciałbym poznać twoją historie

Hehe. Ja chyba nie chce znać jego historii. Pewnie pilnuje prezesowi kapciuszkow żeby się nie pobrudziły 😂



Post Merge: Grudnia 01, 2020, 14:57:34
uwierzcie zakład sobie poradzi z wami czy bez was
Nie, nie poradzi sobie.

to sie zwalniajcie

Odpisze Twoim tokiem myślenia. Nie pasuje Ci co tu piszemy - to nie czytaj i nie komentuj...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2020, 14:57:34 wysłana przez fafik »

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11230 dnia: Grudnia 02, 2020, 21:40:07 »
Fafik nie podniecaj się tak mocno, bo dojdziesz za szybko...do wniosków ;)  Polo ma sporo racji, też mam zajebisty ubaw (a jestem pracownikiem Z.CH.) z tych pokrzykiwań i pogróżek na forum. Właśnie... na forum... Na sterowni i przed "kierownikiem" kita pod siebie i potem prężenie klaty na forum. Tak robi 99% piszących tu krzykaczy... Jest wesoło, nie powiem heheee. I oczywiście jakże odważne i słynne "wypisywanie" się ze związków ;D ;D ;D  Ja pierdo..ę piszcie więcej, jeszcze wiele osób w kraju ma doła, po przeczytaniu im przejdzie na pewno 8) ;D :P  ps. po co karmicie trolla? sam zdechnie, jak go wszyscy zignorują...

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11231 dnia: Grudnia 03, 2020, 00:04:43 »
Fafik nie podniecaj się tak mocno, bo dojdziesz za szybko...do wniosków ;)  Polo ma sporo racji, też mam zajebisty ubaw (a jestem pracownikiem Z.CH.) z tych pokrzykiwań i pogróżek na forum. Właśnie... na forum... Na sterowni i przed "kierownikiem" kita pod siebie i potem prężenie klaty na forum. Tak robi 99% piszących tu krzykaczy... Jest wesoło, nie powiem heheee. I oczywiście jakże odważne i słynne "wypisywanie" się ze związków ;D ;D ;D  Ja pierdo..ę piszcie więcej, jeszcze wiele osób w kraju ma doła, po przeczytaniu im przejdzie na pewno 8) ;D :P  ps. po co karmicie trolla? sam zdechnie, jak go wszyscy zignorują...
Jeszcze w autobusie zakładowym bojowe nastroje :D

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11232 dnia: Grudnia 03, 2020, 05:58:20 »
Jak komuś robota nie pasuje, to nie może znaleźć innej? No tak, gdzie znajdzie takie "sanatorium"...

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11233 dnia: Grudnia 03, 2020, 07:05:59 »
Chodź na wytwórnie do mnie, pokażesz jakie to sanatorium, że po pierwszym dniu będziesz beczał jak to śmierdzisz itd

Offline Pustelnik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11234 dnia: Grudnia 03, 2020, 13:16:10 »
Szmmic92 daj sobie na luz z naukowcem on jest po prostu nieszczęśliwy!