Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785256 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9840 dnia: Grudnia 24, 2019, 06:55:52 »

Dzisiaj 24 grudnia, czeka nas Wigilia Bożego Narodzenia.

Przy tej okazji chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku.
Wielu radosnych i głębokich przeżyć, wewnętrznego spokoju, nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil wypełnionych kolędą, śmiechem i dobrymi wspomnieniami.
Życzę, aby Nowy Rok był rokiem dobrym, przepełnionym pozytywną energią.
Życzę zdrowia i samych pozytywnych osób wokół siebie.
 
Anna Tarocińska

Offline citrix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9841 dnia: Grudnia 24, 2019, 07:32:50 »
Tutaj konkretne informacje  https://www.wnp.pl/chemia/nadzor-finansowy-nalozyl-dwie-kary-na-zaklady-w-policach,363259.html . podziękujmy byłemu prezesowi od "byznesu"

Kolego ! Przeczytaj z uwagą jakich okresów dotyczą nieprawidłowości !!!!! Wówczas już nie było Krzysztofa J. i całego zarządu !!!! Tym bardziej w 2016-tym roku !!! Więc nie kap jadem do póki nie zrozumiesz co zostało ustalone. Wydaje mi się , że zatrzymałeś się w czasie , lub pomyliłeś daty wyborów i wygranych :), a może jeszcze w ręku trzymasz kartę do głosowania :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9842 dnia: Grudnia 24, 2019, 14:26:56 »
Tutaj konkretne informacje  https://www.wnp.pl/chemia/nadzor-finansowy-nalozyl-dwie-kary-na-zaklady-w-policach,363259.html . podziękujmy byłemu prezesowi od "byznesu"

Kolego ! Przeczytaj z uwagą jakich okresów dotyczą nieprawidłowości !!!!! Wówczas już nie było Krzysztofa J. i całego zarządu !!!! Tym bardziej w 2016-tym roku !!! Więc nie kap jadem do póki nie zrozumiesz co zostało ustalone. Wydaje mi się , że zatrzymałeś się w czasie , lub pomyliłeś daty wyborów i wygranych :), a może jeszcze w ręku trzymasz kartę do głosowania :)
Koledze chodziło pewnie o to,że były prezes od Byznesu kupił rzekomo kopalnię,które miały mieć jakieś tam złoża,a co tak było to wiemy już wszyscy...jednym słowem były prezes wydał grubą kasę na coś z czego nie mieliśmy żadnego pożytku,a co do KNF to zrobili co musieli i tyle...w ogóle nie ma oczyma pisać bo co to za kara dla takiego giganta jak GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE POLICE S.A.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9843 dnia: Grudnia 25, 2019, 17:00:00 »
Postępowanie dotyczy spraw związanych z senegalską spółką za poprzedniego zarządu. Poza tym, były prezes ma się całkiem dobrze i prowadzi byznes w Senegalu http://matamcommodity.com/ceos-word/
Ciekawe gdzie był KNF w tamtym czasie.
Oczywiście sprzedaż fosforytów...ciekawe za „co” kupił ten byznes

Post Merge: Grudnia 25, 2019, 17:09:26
https://szczecin.tvp.pl/45756637/cba-zatrzymalo-cztery-osoby-dzialajace-na-szkode-zakladow-chemicznych-police
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2019, 17:09:26 wysłana przez An_na »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9844 dnia: Grudnia 25, 2019, 21:50:19 »
Sprawiedliwość można kraść, później zostać odwołanym i mieć się całkiem dobrze. Tylko szarasa za kromkę chleba udupią. Nie dziwota, że wałki są.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9845 dnia: Grudnia 26, 2019, 03:25:04 »
Ciekawe gdzie był KNF w tamtym czasie.
Oczywiście sprzedaż fosforytów...ciekawe za „co” kupił ten byznes
Co Pani raczy sugerować? Zaraziła się Pan sposobem uprawiania propagandy przez Jacka Kurskiego i jemu podobnych, czy też może chce się Pani "wykazać" po otrzymaniu ostrzeżeń, o których wspomniała Pani 10 grudnia? Krzysztof Jałosiński nie został za nic skazany, a to, że ktoś tam go o coś oskarża i posługuje się sugestią pomawiającą nie ma żadnego znaczenia. Wszak to reguła w polskiej walce politycznej współczesnych czasów. Włączając się w nią w taki sposób - deklasuje się Pani i to na własne życzenie. To trochę smutna konstatacja. 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2019, 03:28:45 wysłana przez Validator »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9846 dnia: Grudnia 26, 2019, 16:36:07 »
Panie Janie Antoni Kłys vel Vaidator tutaj proszę mnie nie obrażać. Smutne to jest to, że wypowiada się Pan nie mając pełnej wiedzy.Ja się niczym nie zaraziłam. Nie interesują mnie i nigdy nie interesowały bitwy o władzę poszególnych partii. Nie mniej jednak każdy kto piastuje funkcje z wyboru powinien pracować na rzecz swoich wyborców i tak ja od lat pracuję na rzecz i w imieniu pracowników.
Ja nie jestem od oskarżeń, od tego są odpowiednie powołane ku temu instytucje. Ja wiem, ze nie ma kopalni, i wiem, że 87 milionów zostało wydane na kopalnie której nie ma. A do tego kredyt... i 300 mln poszło w kosmos.  Tłumaczyłam to Panu kilka lat temu ale widzę jak kamień w wodę. Przyjdzie pora to będą oskarżenia albo ich nie będzie. Ja wiem czego na zakładach brakuje- dostępu do własnych złóż. A my potrzebujemy miliona ton surowca rocznie. Zawsze irytowało mnie i to piętnowałam uwłaszczanie się na państwowym. Był raport z kart, miałam kartę od lat. Jestem jedną z nielicznych osób która w kartach wszystko miała w porządku. Nigdy nie wydałam złotówki niezgodnie z przeznaczeniem.  Zamiast szukać komu tu nawtykać czyli mnie niech Pan dobrze zweryfikuje swoich „sponsorów” na których zlecenie wydawał Pan artykuły. No ale to też można zrozumieć, jest zlecenie jest artykuł. Nie wnikam. Pracownicy ciężko pracują i należą im się podwyżki i godna praca. Oni pracują w ciężkich warunkach na podatki, na budowaną fabrykę. Dlatego więcej atencji poproszę a nie uprawianie polityki.  A nie jest lekko przez zaszłości i ciągnące się zobowiązania finansowe. Spraw jest więcej ale nie o wszystkich można jeszcze pisać. Pracownicy nie mają dzięki układom i różnym wpływom własnych kopalni a to Oni pracują na zakład i jego wyniki a nie osoby co byli trzy dni z dojazdem w firmie. Ta firma wiele w swoim istnieniu przeszła, ale wszystko ma swój kres. To nie jest studnia bez dna.
Proszę mnie od polityki trzymać z daleka. Przeszłam w tej firmie już różne opcje, mnie interesuje byt pracowników i los tej firmy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2019, 17:09:42 wysłana przez An_na »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9847 dnia: Grudnia 26, 2019, 17:19:38 »
Wielce Czcigodna, Szlachetna Pani!
Nie wiem w jaki sposób miałbym Panią obrażać? Zasugerowała Pani (proszę przeczytać napisane przez Panią, a cytowane przeze mnie, słowa), że pan Jałosiński zdobył pieniądze na inwestycje z niewiadomych źródeł, z delikatną sugestią, że może "z zakładowych". Proszę, legitymując się tyloma znanymi kwalifikacjami, nie strugać z nikogo, a już na pewno nie ze mnie wariata. Czy ktoś poprosi Panią o wyjaśnienie sensu Pani sugestii przed sądem - to już nie moja sprawa.
Niemniej, pozwalam sobie uważać, że takie sugestie do Pani powinności, jako rzecznika Załogi, nie należą. Nie Pani sprawą są również maglowe przesądzenia o winie lub karze. Takimi sprawami zajmują się nie ambitne przedstawicielki załogi w Zarządzie Zakładów, ale - póki co - niezawisłe sądy.
Prywatnie: zacząłem się Pani bacznie przyglądać od momentu kiedy na rozprawie sądowej P. T. pan Wardacki wyznał, że ujawniła mu Pani naszą (moją i Pani) prywatną korespondencję z roku 2011/12. Wyznanie dotyczyło roku 2018. Przyznaję, że nie przyszło mi do głowy, że jest Pani aż tak skrupulatna, aby prywatne listy tyle lat przechowywać, a już zupełnie poza moim wyobrażeniem była możliwość ujawniania komuś prywatnej korespondencji sprzed lat, w charakterze, jak to mówią: "sygnalisty". Nawiasem mówiąc: nic tam nadzwyczajnego nie było, ot prośba o pomoc w załatwieniu kontraktu reklamowego w Zakładach. Żaden grzech.
Przyglądałem się Pani również kiedy zaczęła Pani "podgryzać" burmistrza Diakuna, niepomna wielu grzeczności wyświadczonych przez niego Pani Rodzinie (P. T. Mama). Milczałem, ale posty spisałem.
W tym wszystkim trochę mi trudno zrozumieć Pani ewolucję ideową. Nowa miłość do PiS jest w Pani przypadku zapewne piękna, wiadomo: każda niewiasta jest z nowym partnerem dziewicą, ale trochę trudno zapomnieć Pani i Pani przodków skrajnie "czerwony" rodowód. Ja w tym ujmy nie widzę, sam mam wielu Przyjaciół z lewej strony sceny politycznej (zdziwi się Pani - w PiS również) niemniej swoje eklektyczne poglądy zawsze zachowuję. A koniunkturalizmu nie lubię.
Cóż, jak twierdził śp. niezapomniany Mieczysław Rakowski: "tylko krowa nie zmienia poglądów". Słuszne, ale tym samym mam wielki szacunek dla krowy.
Polecam przemyśleć to, co napisałem wprost i to, co między wierszami.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9848 dnia: Grudnia 26, 2019, 17:20:54 »
Ja nie sugeruję. Ja pytam.
Pozostałej Pana twórczości i domysłów nawet nie skomentuję.  Fantazja Pana ponosi.
Nie mam nic takiego cennego w korespondencji czym mógłby się prezes zainteresować więc nie wiem o czym Pan pisze 😂
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2019, 17:44:37 wysłana przez An_na »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9849 dnia: Grudnia 26, 2019, 17:48:22 »
Rany, ale szambo...

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9850 dnia: Grudnia 26, 2019, 18:51:22 »
Ja nie sugeruję. Ja pytam.
Pozostałej Pana twórczości i domysłów nawet nie skomentuję.  Fantazja Pana ponosi.
Nie mam nic takiego cennego w korespondencji czym mógłby się prezes zainteresować więc nie wiem o czym Pan pisze 😂

Wie Pani, szczęśliwie, dziś wszystko, co się mówi na sali sądowej jest nagrywane, filmowane i protokołowane. I pan prezes powiedział, że pani Tarocińska ujawniała mu korespondencję ze mną. To był (rozprawa) chyba marzec 2018, gdzieś mam dokładnie zapisane. Ale mniejsza z tym.
W niczym mnie fantazja nie ponosi, wszystko, co piszę - jest udokumentowane źródłowo. Mam zarchiwizowane posty, różne okazjonalne Pani wypowiedzi, znam konsekwencje praktyczne Pani akcji politycznych itd.
Natomiast nie piszę o zdarzeniach z Pani życia prywatnego, również mnie znanych, ale nie będących w tzw. obiegu publicznym, w związku z czym uznaję je za niejawne i objęte klauzulą tajności.
Proszę jednak zrozumieć, że inwigilacja działa w obie strony. Jest tajemnicą Poliszynela, że wypowiedzi środowisk polickich (forum Wirtualnych Polic, Facebook  i inne) są śledzone przez różne "służby". Zakładowe, gminne, powiatowe i inne, amatorskie lub "wolnych strzelców", handlujących informacjami.
Znów mogę to udowodnić, w dodatku, dla bezpieczeństwa, robię to samo. Podobnie jak i inne media. Dlatego jeśli coś twierdzę - nie rzucam słów na wiatr, w razie potrzeby mogę przytoczyć: treść, dzień, miejsce (platformę) i godzinę. W internecie nic nie ginie.
Gdyby Pani nie atakowała i to sugestią pomawiającą (!) Krzysztofa Jałosińskiego (co Panią obchodzi, czy był "moim sponsorem") - nie odezwałbym się ani słowem. Ale zasugerowała Pani, że miał środki kapitałowe z nieprawych źródeł. Choć nie ma Pani na to żadnych dowodów: "daje" Pani "do myślenia". I na tym właśnie polega sugestia pomawiająca.   

Post Merge: Grudnia 26, 2019, 18:52:26
Rany, ale szambo...
Tak sądzisz, Mości Detonatorze? Mylisz się! To Polska właśnie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9851 dnia: Grudnia 26, 2019, 20:12:28 »
Tak sądzisz, Mości Detonatorze? Mylisz się! To Polska właśnie.

Polska, której uczciwy Polak nigdy nie zrozumie. Wszędzie gra interesów, zero prawdy i szczerości, już żygać się chce patrząc na to wszystko...

Offline MJ

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9852 dnia: Grudnia 26, 2019, 20:36:46 »
No, no, no...
Sezon zimowy dopiero się zaczął, a tu na forum okres wiosenny i pierwsze prace w polu.
Ktoś wsiadł na traktor i ostro zaorał😝
Co do wypowiedzi Pani Ani, to mogę tylko powiedzieć że sama dała amunicję, wystawiła się na strzał i powiedziała-pociągnij za spust.
Jak to mówią: mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
Czasem niepotrzebnie jest wychodzić przed szereg, można oberwać odłamkiem, czego powyższa historia jest przykładem.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9853 dnia: Grudnia 26, 2019, 21:17:50 »
Aż się tak świątecznie w serduszku zrobiło jak się to czyta. Eh...
Pani Anno, czy nowa inwestycja po wybudowaniu, wejdzie w skład spółki GAP, czy może zostanie osobną spółką pod pieczą GA?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9854 dnia: Grudnia 26, 2019, 21:27:27 »
Od samego początku jest to osobna spółka akcyjna. Akcjonariat uzależniony od posiadanego wkładu finansowego. Po to była przeprowadzona emisja nowych akcji GAP.
http://zchpolice.grupaazoty.com/pl/relacje/raportyb/2019/75.html
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2019, 21:38:27 wysłana przez An_na »