Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783732 razy)

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9810 dnia: Grudnia 19, 2019, 21:59:55 »
Transtech dziekuje za karpiowe  :o :-\
GAPS również.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9811 dnia: Grudnia 20, 2019, 07:17:09 »
Bez tych pracowników,  którzy zostali przeniesieni do spółek , ZCH by tak nie funkcjonowały,  ale w niedalekiej przyszłości zemścić się to , traktowanie przez ZZ i Zarząd ludzi jak obcy odbije się na całym zakładzie w Policach.
Tak dalej traktujcie ludzi, brawo Wy.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9812 dnia: Grudnia 20, 2019, 08:26:49 »
Idźcie i miejcie pretensje do swojego prezesa zakład płaci gruba kase transtech, gaps,remech itd. A to że wasze firmy wam nic nie dają to możecie mieć tylko pretensje do swojej firmy. Tak wiem że to firmy córki ale to nie znaczy że zakład ma wszystkim płacić to są jednak osobne firmy z osobnymi prezesa i i zarządami.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline grzegorz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9813 dnia: Grudnia 20, 2019, 09:57:32 »
500 PLN już jest na karcie SODEX.


Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9814 dnia: Grudnia 20, 2019, 12:57:41 »
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie mogę zapłacić kartą podarunkową w hause of chicken?Mowa o tej karcie którą się dostało zamiast paczki świątecznej. Czy to oznacza,że mój syn idąc sobie do McDonalda też nie będzie mógł tam zjeść?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9815 dnia: Grudnia 20, 2019, 13:14:45 »
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie mogę zapłacić kartą podarunkową w hause of chicken?Mowa o tej karcie którą się dostało zamiast paczki świątecznej. Czy to oznacza,że mój syn idąc sobie do McDonalda też nie będzie mógł tam zjeść?

To też jest chore. Wczoraj dziecko prosił o pizze, też nie mogłem zapłacić. W biedrze, Lidlu itp. też dziecku nic nie kupisz. Niby w sklepie z zabawkami, z ciuchami możesz coś kupić ale strach iść gdzieś do sklepu bez gotówki bo kit go wie czy tam też nie dostaniesz odmowy. A przy wyborze karta-paczka zero inf o tym że w tym roku w biedronce nie zapłacę ta kartą za zabawki czy słodycze.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9816 dnia: Grudnia 20, 2019, 13:40:35 »
Hehe to ładnie w konia zrobili, słodyczy w Biedronce nie można kupić dziecku ani za pizzę zapłacić a kiedyś w klubie go-go można było płacić zakładowymi kartami 😂

Post Merge: Grudnia 20, 2019, 13:40:40

Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9817 dnia: Grudnia 20, 2019, 13:46:59 »
Dziwi mnie twoje rozczarowanie. To pieniądze na zakup dziecku prezentu a nie kurczaka do jedzenia. Widocznie były przypadki w tamtym roku zakupów niezgodnych i ich przeznaczeniem. Moim zdaniem poprawnie rozwiązali ten problem. Trzeba było wziąć paczkę jeżeli chciałeś dziecku kupic słodycze. Jest ich w paczce bardzo dużo. Pozdrawiam

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9818 dnia: Grudnia 20, 2019, 14:07:39 »
To czemu zakłady w paczkach dają słodycze a nie zabawki ? Z tego co wiem w Lidlu i biedronce również słodycze można kupic, ktoś kto wybrał kartę może chciał samemu skomponować paczkę ze słodyczami po swojemu ? Druga sprawa jeśli dziecko dostanie kartę i ma ochotę kupić sobie z niej pizzę to powinno mieć taką mozliwosc a jeśli mówisz do mnie prywatnie to akurat ja wziąłem paczkę a wyrażam swoje zdanie dotyczące kart skoro dano możliwość wyboru warunki powinny być określone przed wyborem

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9819 dnia: Grudnia 20, 2019, 14:17:20 »
Dziwi mnie twoje rozczarowanie. To pieniądze na zakup dziecku prezentu a nie kurczaka do jedzenia. Widocznie były przypadki w tamtym roku zakupów niezgodnych i ich przeznaczeniem. Moim zdaniem poprawnie rozwiązali ten problem. Trzeba było wziąć paczkę jeżeli chciałeś dziecku kupic słodycze. Jest ich w paczce bardzo dużo. Pozdrawiam
Mój syn nie przepada za prezentami, słodyczami tylko lubi dobrze zjeść 😉 i co Ty na to mądra głowo? Mam brać paczkę i go faszerować cukierkami? 😉

Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9820 dnia: Grudnia 20, 2019, 15:34:42 »
Narzekanie typu dlaczego za lunch pass nie można kupić piwa, a myślisz że ktoś za tobą będzie biegał po Lidlu i patrzył czy ty kupujesz słodycze. Trzeba było zapytać wcześniej gdzie będziesz mógł zrobić zakupy, a swoją drogą prezent pod choinkę w postaci pizzy lub kurczaka, gratuluję pomysłu. Kończę dyskusje bo nie warto, Wesołych Świat.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9821 dnia: Grudnia 20, 2019, 16:01:46 »
Narzekanie typu dlaczego za lunch pass nie można kupić piwa, a myślisz że ktoś za tobą będzie biegał po Lidlu i patrzył czy ty kupujesz słodycze. Trzeba było zapytać wcześniej gdzie będziesz mógł zrobić zakupy, a swoją drogą prezent pod choinkę w postaci pizzy lub kurczaka, gratuluję pomysłu. Kończę dyskusje bo nie warto, Wesołych Świat.
Nie no lepszy prezentem jest wór słodyczy...wpadłeś może na to że ktoś może ma ochotę dać dziecku tą kartę ,a żeby dziecko sobie sami kupiło to na co ma ochotę...a ochotę może mieć kupić sobie zabawkę która jest np. w auchanie czy w Lidlu albo ma ochotę na zabawkę którą można zdobyc tylko w McDonaldzie w zestawie happy meel czy jak one tam mają...rusz łbem człowieku,nie każde dziecko lubi słodycze

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9822 dnia: Grudnia 20, 2019, 16:07:39 »
U mnie widać w historii że jest zasilenie ale na stanie karty nie ma i o co chodzi.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9823 dnia: Grudnia 20, 2019, 16:14:17 »
Po co ta irytacja. Widać chyba bardziej Tobie zależało żeby te karty działały w Lidlu. Nie złość się tak, a jedzenie z Mcdonald też nie jest zdrowsze od słodyczy. Pozdrawiam

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9824 dnia: Grudnia 20, 2019, 16:21:06 »
Chivas. Wytęż troszkę umysł. Ja kupiłem prezent za swoje pieniądze. Ta karta jest dodatkiem. Dziecko miało ochotę na zwykłą pizze a ja chciałem tą kartą zapłacić za nią. Straaaaszne. W tamtym roku nie było problemu zapłacić takową w biedronce. Teraz z taką karta muszę wyszukiwać specjalnych sklepów. Jest to jakiś tam kłopot. Nie tragedia żadna tylko utrudnienie. Poprostu. PS na liście sklepów gdzie można karta placic są fastfoody.