Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783243 razy)

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8550 dnia: Września 06, 2018, 08:21:41 »
Średnie wynagrodzenie 10tys wow.
Ale te mile panie, które nas obsługują podczas tankowania mają pewnie jakieś 2,5 :) ot znaczenie słowa średnia.

Te miłe panie nie są zatrudnione w PKN Orlen tylko u prywatnego właściciela danej stacji paliw, który jest franczyzobiorcą ORLEN.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8551 dnia: Września 06, 2018, 11:07:56 »
Jakieś info po zebraniu?

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8552 dnia: Września 06, 2018, 11:44:42 »
no akurat nie zaopatruję się w konserwy bo przez te kilkanaście lat już mi się przejadły. Nawet mi kilka jeszcze zalega w lodówce (pozostałość po paczkach od Sialu).
Lubię dobrze zjeść, nie jakieś tam serki wiejskie i wędlinę niewiadomego pochodzenia, która obok wędliny to może tylko leżała (jak bywało w przypadku paczek ze sialu) kanapki wbrew pozorom sporo kosztują, a do tego jakieś pomidory albo ogórek, banany, jabłko (warzyw i owoców niestety w paczkach nie było). do tego kawę raz w miesiącu też trzeba kupić.

  stawka żywieniowa jest taka a nie inna a ze lubisz dobrze zjeść to inna sprawa, tak rozumując  czym więcej pracownik zjada to powinien mieć większe doładowanie karty ? a po wtóre kawy i herbaty niewilcza sie w stawkę żywieniową ....dostawałeś kawe lub herbatę z sialu ??? jak sie rozsądnie zaopatrzysz to spokojnie starczy
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2018, 11:46:34 wysłana przez polo »

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8553 dnia: Września 06, 2018, 12:30:05 »
Ale ja po prostu twierdzę że te 160 zł które jest doładowane raz w miesiącu na kartę lunch pass to mało.
Pisząc że lubię dobrze zjeść chodziło mi o wartościowy posiłek i gatunkowo dość dobry z jak najmniejszą ilością E i wszelakich ulepszaczy.

Nie, nie otrzymywałem kawy ani herbaty od Sialu ani wcześniej z Brzózek, wiem że nie wlicza się to w stawkę żywieniową, stwierdziłem tylko fakt.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8554 dnia: Września 06, 2018, 12:42:01 »
przecież za kasę z karty masz sobie kupić posiłek PROFILAKTYCZNY a nie dwu daniowy obiad, stołując się w bielowym, bufecie spokojnie starcza na 16 obiadów ( mielone , bułka surówka - wychodzi 10 zl )

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8555 dnia: Września 06, 2018, 13:00:52 »
nie wiem jak jest teraz ale jeszcze jakiś czas temu w bufecie przy bieli nie można było płacić kartą to raz. A dwa to miesięcznie pracując na zmiany przychodzisz do pracy około 18 razy w tym jest 6 nocek i kilka dni pracy w weekendy, czyli do bufetu dam radę pójść około 9 razy o ile przełożony pozwoli i o ile będzie czas bo śniadanie/obiad u mnie na wydziale się je wtedy kiedy akurat nic się nie dzieje, a nie że zawsze o 9:30 i 16:30.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8556 dnia: Września 06, 2018, 13:09:58 »
brak karty to nie problem, ja robię sobie zakupy za 160 a w bufecie płace gotówką - kasa się zgadza. na nocki kanapki , co by nie było takie rozwiązanie jest o wiele lepsze niż gówniane paczki od sialiu

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8557 dnia: Września 06, 2018, 13:11:30 »
nie wiem jak jest teraz ale jeszcze jakiś czas temu w bufecie przy bieli nie można było płacić kartą to raz. A dwa to miesięcznie pracując na zmiany przychodzisz do pracy około 18 razy w tym jest 6 nocek i kilka dni pracy w weekendy, czyli do bufetu dam radę pójść około 9 razy o ile przełożony pozwoli i o ile będzie czas bo śniadanie/obiad u mnie na wydziale się je wtedy kiedy akurat nic się nie dzieje, a nie że zawsze o 9:30 i 16:30.

to rób sobie kanapki i przestań marudzić nie badż malkontentem i nie wymyślaj problemów na siłę weż sie w garść chłopie i przestań marudzić

Offline Suvi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8558 dnia: Września 06, 2018, 14:58:44 »
Wiadomo kiedy będzie doładowane sodexo?
Doładowane. Smacznego.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8559 dnia: Września 06, 2018, 22:39:39 »
Niektórym nie chce się nawet kanapek do pracy zrobić, później głodują w pracy, no tak wszystko im pod nos podać, żona lub mama nie zrobi to sam niedołężny. Ludzie ogarnijcie się, kasa to najlepsze co mogło się trafić.

Offline MICHAŚ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8560 dnia: Września 07, 2018, 06:34:08 »
Pakiet stomatologiczny dlaczego jest tylko na fosforowym  inne wydziały nie mają styczność z kwasem.


Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8561 dnia: Września 07, 2018, 09:57:36 »
A podstrona strony zch police z nazwiskami dyrektorów jest nadal niezaktualizowana. Ciekawe czemu ;].
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8562 dnia: Września 07, 2018, 18:10:13 »
Witam , nie ma większych problemow na zch Police niż problem śniadaniowy serio ? ludzie polowa magazynów i wytwórni jest do  remontu a wy o śniadaniach piszecie :]
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2018, 18:19:16 wysłana przez wladcaszerszeni »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8563 dnia: Września 07, 2018, 18:54:52 »
Heineken_zanim Pan coś napisze proszę policzyć. R-ki nie są po to aby zmianowi pracowai tyle co jednozmianowi. R ki są po to aby zmianowi pracowali taką samo liczbę godzin w okresie rozliczeniowym szesnastogodzinnym na poszczególnych zmianach.Ranna zmiana pracuje więcej dni co wynika z 40 godzinnego tygodnia pracy wobec 35 średniotygodniowego zmianowych. To wszystko napisane jest w zakładowym układzie zbiorowym pracy. Czas pracy wynika z innych grafików i BOP. W grafiki wchodzi doba pracownicza oraz tydzień pracownicxy wynikające z Kodeksu Pracy. Dodatek za zmiany tak, wynika ze zryczałtowanej kiedyś kwoty za nocki, niedziele i święta. Należy liczyć okresami rozliczeniowymi. Wszystko ma Pan wyliczone z grafiku.

Pani Aniu. Przykład z Puław: tam jednozmianowi pracownicy mają skrócony czas pracy tygodniowy do 38 godzin i pracownicy zmianowi R-ek nie mają. Problem da się rozwiązać? Da.

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8564 dnia: Września 09, 2018, 22:43:19 »
Pakiet stomatologiczny dlaczego jest tylko na fosforowym  inne wydziały nie mają styczność z kwasem.
Oczywiście że nie mają ;) np na Bieli nie mają ;D

Post Merge: Września 09, 2018, 22:44:11
Witam , nie ma większych problemow na zch Police niż problem śniadaniowy serio ? ludzie polowa magazynów i wytwórni jest do  remontu a wy o śniadaniach piszecie :]
Są np. moja pensja jest do remontu :(