Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852724 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6615 dnia: Kwietnia 03, 2017, 00:25:34 »
Zakładowe nie idą na napoje alkoholowe dla uczestników, na to wydają własne ciężko zapracowane, firma dba o oprawę tej imprezy. Oprócz krawatów proponował bym jeszcze frak jako strój obowiązkowy, a rodzina na galowo  ;D
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6616 dnia: Kwietnia 03, 2017, 09:07:34 »
Alkoholem w postaci piwa powinien być nasz lokalny bosman a nie koncernowy żubr albo tyskie, cena 5 zł za kubeczek 0,4 to też przesada jak na festyn, bo tyle samo kosztuje na dniach morza albo na regatach a to imprezy większego kalibru.
Zakładowe pieniądze to na fajerwerki idą i oprawę muzyczną, a skoro już o tym to wiadomo coś kto zagra na scenie, RHCP, rolling stones czy Zenek Martyniuk i Weekend ?

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6617 dnia: Kwietnia 03, 2017, 09:53:53 »
Witam, przyznam że nie za bardzo rozumiem o co ten cały hałas z tą imprezą :( Z tego co wiem Dni Polic normalnie się odbędą za Sp8 jak co roku na początku czerwca, więc będzie impreza w Policach. W Trzebieży pracodawca chce nam zorganizować osobną imprezę i uważam że to jest ok, jakoś nie pamiętam żeby ktoś narzekał na organizowanie integracji w Brzózkach. Na tz. Neptunalia do Trzebieży czy Dni Leszcza w Nowym Warpnie wielu jeździ i nikt nie narzeka, a tutaj dodatkowa impreza i taki lament - masakra !!!

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6618 dnia: Kwietnia 03, 2017, 11:22:29 »
Na tz. Neptunalia do Trzebieży
Może dlatego że zalew Szczeciński to już prawie morze więc neptunalia jak najbardziej trafione w takim miejscu jak Trzebież

Dni Leszcza w Nowym Warpnie
Dni leszcza to lokalna impreza Nowego Warpna

a tutaj dodatkowa impreza i taki lament - masakra !!!
Chyba chodzi o to że ludzie pracujący w Z.Ch. Police chcieliby imprezy na miejscu, tu gdzie mieszkają, pracują i żyją.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6619 dnia: Kwietnia 03, 2017, 12:34:40 »
Ja podobnie jak kilku moich przedmówców i wielu znajomych , uważam że impreza z okazji Dnia Chemika w Trzebieży to nietrafiony pomysł . Pewnie że ktoś kto bardzo będzie chciał pojechać i wziac udzial to pojedzie ale według mnie zarząd organizując święto chemików poza ich miejscem zamieszkania i poza miejscem gdzie znajduje się firma, pokazuje, że wcale nie czuje lokalnej społeczności . W zasadzie to trudno nawet się dziwić , większość zarządzających pojawia się tu z nadania i nawet nie próbuje udawać, źe lokalna społeczność ich cokolwiek obchodzi bo niby czemu miałoby tak być, skoro , zawężając krąg, niewiele obchodzi ich nawet załoga firmy- chyba każdy ma to przyklady ze swoich wydziałowych podwórek.
 Ciekawe skąd taki pomysł i czemu nikt z decydujących pochodzących z Polic nie przekonał o nietrafnosći pomysłu.  Wyjaśnienia p.Anny faktycznie brzmią jakby to było "za karę" dla Polic i że zdecydowała polityka . Smutne  :-\

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6620 dnia: Kwietnia 03, 2017, 13:07:16 »
Ale Wam sie w dupach poprzewracało😎

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6621 dnia: Kwietnia 03, 2017, 13:41:56 »
Ale Wam sie w dupach poprzewracało😎
Czemu niby ?? Bo robią imprezę z okazji dnia chemika na która mało kto pojedzie ??

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6622 dnia: Kwietnia 03, 2017, 14:53:53 »
Ale Wam sie w dupach poprzewracało
No dlaczego, bo jesteśmy żywo zainteresowani dlaczego impreza  odbywa się daleko od miejscowości gdzie jest firma, co jest dosyć dziwnym zjawiskiem i nie spotykanym. Obecny dzień chemika ma być zorganizowany na wzór imprez w Puławach i Tarnowie, ciekawi mnie czy tamtejsze  imprezy tez są organizowane w innych miejscowościach. Co do zarządu, już od kilku  kadencji nie integruje się z załoga i lokalna społecznością, a załoga jest tylko załogą, a co się im dziwić przechodzą z nadania i z zewnątrz, a "baronowie ZZ" są z tond  z naszej społeczności i mają takie samo podejście.  Co do programu imprezy no to czekamy na te rewelacje, no jak będzie  "Deep Purple " to ja pojadę nawet rowerem na ich koncert, i będę chwalił zarząd (ominie mnie wyjazd do łodzi).
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6623 dnia: Kwietnia 03, 2017, 17:21:17 »
To nie "wypali"!!! Ludzie chcą zjeść tą kiełbasę , wypić piwko ( czy nawet 10) i nie mieć zmartwienia  czym i jak ja kur.. dojadę do domu. Myślę, że może na te 2500 ludzi do Trzebieży pojedzie może 300 - 500. Wygląda to jak koniecznie trzeba wydać pieniądze no ale książka już była - jeżeli wiecie co mam na myśłi. Do dupy z taką imprezą, gdzie do domu daleko.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6624 dnia: Kwietnia 03, 2017, 17:40:23 »
dokładnie, nie biorą pod uwagę w ogóle ludzi pracujących na zmiany, wielu bedzie miało na rano do pracy na drugi dzień i chętnie by się pobawiło ale wizja powrotu przeraża, bo autobus pewnie po północy/ fajerwerkach a z godzinę potrwa jazda.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6625 dnia: Kwietnia 03, 2017, 19:25:39 »
O transportach dla tych co mieszkają w Szczecinie i mają jeszcze dojechać do Trzebieży to też pewnie pomyśleli.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6626 dnia: Kwietnia 04, 2017, 13:39:54 »
Z tego co mi się obiło o uszy, atrakcją imprezy ma być zespół KOMBI, to dla starszaków a dla młodszego pokolenia jakaś piosenkarka na "B", no i ponoć ma być darmowy browar  i jedzenie  (kiełbaska, grill), w jakich ilościach jeszcze nie wiadomo,  i na jakich zasadach tez jeszcze nie ustalono.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6627 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:35:24 »
ponoć ma być darmowy browar  i jedzenie  (kiełbaska, grill)
darmowe dziewczynki też będą? skąd ty masz takie newsy?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6628 dnia: Kwietnia 04, 2017, 18:18:07 »
Pisali o darmowej gastronomi.



Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6629 dnia: Kwietnia 05, 2017, 07:27:58 »
ponoć ma być darmowy browar  i jedzenie  (kiełbaska, grill)
darmowe dziewczynki też będą? skąd ty masz takie newsy?



 
 "Informacje zakładowe 
   
 
Zapraszamy na DZIEŃ CHEMIKA

Koncert zespołu Kombi i niepowtarzalny pokaz laserów będą zwieńczeniem tegorocznego Dnia Chemika, który odbędzie się 27 maja w Trzebieży. W pięknej scenerii nad Zalewem Szczecińskim wystąpią także m.in. Jose Torres, Dawid Kwiatkowski, Monika MoNa Wierciak i Agata Sobocińska. We wspaniały nastrój lat 70`, 80` i 90` wprowadzą zebranych aktorzy związani z Teatrem Buffo i Januszem Józefowiczem, którzy wykonają największe przeboje sprzed lat.

Oprócz doznań muzycznych, będzie się można wykazać aktywnością sportową. Interesująco zapowiada się zabawa sprawnościowa z udziałem piłkarzy ekstraklasy pod hasłem „BĄDŹ JAK ONI I PRZYŁĄCZ SIĘ DO DRUŻYNY POGONI”. Natomiast w arkana wyczynowej siatkówki wprowadzą zainteresowanych nasze mistrzynie z Chemika Police.

Na najmłodszych uczestników będzie czekał plac zabaw, na którym dzieci będą mogły bawić się za darmo w dmuchanych zamkach, na zjeżdżalniach i korzystać z licznych innych atrakcji.
Dla nieco starszych zostanie przygotowana strefa symulatorów wyścigów samochodowych, a w niej bolidy F-1, ciężarówki z rajdu Dakar i wyścigowe motocykle.

Pracownicy i ich rodziny będą mogli skorzystać także ze strefy darmowej konsumpcji.

-Tegoroczną imprezę dedykujemy przede wszystkim pracownikom Grupy Azoty Police. Chcemy w ten sposób podkreślić wyjątkowość ich święta. Nie oznacza to, że zamykamy się tylko na pracowników spółki. Miłymi gośćmi będą oczywiście wszyscy mieszkańcy gminy, a także Szczecina – mówi Paweł Piwowarczyk stojący na czele komitetu organizacyjnego imprezy. - Z myślą o wszystkich, którzy będą chcieli uczestniczyć w Dniu Chemika nad Zalewem, zorganizowany zostanie bezpłatny transport autobusowy z Polic. Jak co roku z okazji święta chemika, pracownicy dostaną z funduszu socjalnego po 500 zł. Pieniądze te zostaną przelane na karty podarunkowe w maju."

źródło: intranet zakładowy