Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6865685 razy)

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3180 dnia: Października 26, 2015, 16:49:45 »
Policzek, opcja polityczna nic tu nie zmieni. Bo czy to partia X czy Y zasady ekonomii i organizacji pracy w zakładach się nie zmieniają... Nie będzie tak, że przyjdzie nowa władza i nagle manna z nieba spadnie. I bardzo dobrze, bo to nie miejsce ani czas żeby robić rewolucję.

Offline kabor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3181 dnia: Października 26, 2015, 23:29:36 »
Niech knują, żółte gacie im się zrobią jak na magazynie gdzie się produkcja odsypuje miejsca zabraknie.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3182 dnia: Października 27, 2015, 18:08:01 »
Policzek, opcja polityczna nic tu nie zmieni. Bo czy to partia X czy Y zasady ekonomii i organizacji pracy w zakładach się nie zmieniają... Nie będzie tak, że przyjdzie nowa władza i nagle manna z nieba spadnie. I bardzo dobrze, bo to nie miejsce ani czas żeby robić rewolucję.

Jak się ma takie głupie pomysły jak PO, żeby wszystko w koło sprzedawać to uwierz mi, że zmieni.


Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3183 dnia: Października 28, 2015, 09:42:56 »
Jaaasne. Teraz nagle miejsca na magazynie zabraknie, wymyślajmy dalej :) I widzę że jak już nie ma co wymyślić to wjeżdża polityka. Ile to razy było przy wyborach mówione, tyle że bądźmy poważni, nikt nie będzie robił rewolucji kiedy firma sprawnie działa.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3184 dnia: Października 28, 2015, 10:35:18 »
No właśnie firma działa sprawnie i robią rewolucje o to chodzi.
A kolega kabor dobrze pisze, jeżeli nie znasz tego obszaru pracy to się nie wypowiadaj. Widać, że pracujesz na "bezpiecznym" na razie według Ciebie wydziale.

Brak ciągłości = odsypką na magazyn, teraz przy produkcji 50ton na godzine, ile według Ciebie czasu trzeba żeby zapełnić magazyny?
Odliczyć wszystkie nocki, weekendy i swięta teraz i odpowiedz jest prosta, dla mnie to nie przejdzie, a jak przejdzie to będzie to najgłupszy pomysł ostatnich lat w zakładach.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3185 dnia: Października 28, 2015, 14:42:35 »
Hmm.... Manam Ty wiesz o czym piszesz? Bo wydaje mi się ze nie bardzo. Jak zabrali ślusarzy z popoludniowych zmian to myślisz ze jest ok? Otóż nie, teraz często instalacja stoi bo jest jakaś awaria i trzeba czekać aż przyjadą, zanim się przebiorą, dojdą na miejsce i naprawią to często mija kilka godzin. Ciekawi mnie jakie to są straty dla zakladu i czy faktycznie nie lepiej jest zostawić ich.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3186 dnia: Października 28, 2015, 16:45:39 »

Policzek... Wiesz... są pewne powody dla których ktoś siedzi tam i zarządza, a my siedzimy i wykonujemy polecenia. Jak masz jakieś wątpliwości to idź do przełożonego i się go o to zapytaj. A jak nie to zamawiaj ratowników górskich, może Cię wykopią z zasypanego magazynu...


Beny2002 a jak myślisz. Skoro zakłady notują rekordowe zyski, to wprowadzane zmiany są dobre, czy złe?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3187 dnia: Października 28, 2015, 17:04:39 »
Manam oczywiście ze rekordowe zyski ale dzieki komu mi powiedz?

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3188 dnia: Października 28, 2015, 19:14:57 »
rekordowe zyski są tylko i wyłącznie uzyskane kosztem skrajnego ograniczenia pieniędzy na remonty, takiego zaniedbywania instalacji nigdy nie było

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3189 dnia: Października 28, 2015, 19:55:36 »
Hmmm a co tam z dzisiejszym spotkaniem? Jakas cisza.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3190 dnia: Października 28, 2015, 20:34:36 »
rekordowe zyski są tylko i wyłącznie uzyskane kosztem skrajnego ograniczenia pieniędzy na remonty, takiego zaniedbywania instalacji nigdy nie było

pracuje długo w zch ale takiego ograniczenia wydatków na remonty nie było nawet w najgorszych czasach zakładu,,,  nasz zakład obecnie wygląda jak pisanka," zewnątrz ładna a w środku zbuk" ;)

Offline qwer1234

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3191 dnia: Października 29, 2015, 05:46:33 »
A czy wiecie że na ostatnim zarządzie była poruszana sprawa zamknięcia Wydziału Bieli Tytanowej !? Pani Aniu jakieś szczegóły ?




































Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3192 dnia: Października 29, 2015, 08:03:43 »
Odbyło się wczoraj spotkanie zz z Zarządem Spółki. Tematów było kilka :logistyka, biel, negocjacje płacowe. I tak kolejno;
1. Logistyka- ustalono, że zostanie zatrudnionych na umowę o prace 17 pracowników, dyrektor tym samym przedstawił nową organizację pracy która będzie w systemie mieszanym /5 bop i 2 bop/, wynegocjowaliśmy nowy dodatek za 2 bop /opiszę gdy podpiszemy porozumienie-osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. lub inny/.
2. Biel- temat jest dość może nie tyle skomplikowany co finansowy. Prezes omówił konieczność poszukiwania innych źródeł surowców.
3. Rozpoczęliśmy negocjacje, przedstawiono nam strukturę wynagrodzeń, była dyskusja. Kolejne spotkanie za ok 2 tyg.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3193 dnia: Października 29, 2015, 08:13:29 »
Maanam powiem Ci tak, zgłaszam u kierownika, w związkach że  brak jest właściwych remontów , instalacje się sypią i co...kierownik mi odpowiedział   ..dyrektor zabrał mi 2 miliony, inna wytwórnia dyrektor zabrał mi 3 miliony. I co , związki na zebraniu...dyrektorzy nie wykorzystują wszystkich  pieniędzy na remonty tak mówi zarząd.
A co widzą ludzie na instalacjach...wszystko się sypie? rurociągi kolkowane  i tych przykładów jest masa, wystarczy  z kolegami z innych instalacji.
Co raz  częściej  ludzie mają  odwagę o tym mówić , twoim zdaniem to źle mamy klaskac i się cieszyć.
Dam Ci jeden przykład,  zawodniczka zarabia miesięcznie ok .100 tys.ZŁ   a u nas na  wytwórni czekamy na zawór i manometr 3 miesiące bo nie ma pieniędzy , musimy ręcznie sterować pewnym medium i sprawdzać  stan rurociągu co 1 h.
Jeżeli tak ma wyglądać prowadzenie Dużej Spółki to mam nadzieje, że obecny Rząd  szybko wprowadzi zmiany

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3194 dnia: Października 29, 2015, 10:05:00 »
Jasne policzek, pamiętaj, że spółka nie samą produkcją stoi. Przecież tę chemię trzeba później sprzedać, załatwić kontrakty etc. O tej instalacji biadolicie już nie wiem ile... To co robią związki zawodowe, skoro nie ma poprawy...