Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6873187 razy)

Offline izadi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3090 dnia: Października 06, 2015, 22:44:10 »
Teraz wszyscy są aparstowymi syn miał operatora a zmienili mu i wszystkim innym operatorom angaż
Nie wszystkim zmienili, mój mąż nadal jest operatorem, zmieniali świeżym pracownikom

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3091 dnia: Października 06, 2015, 23:22:56 »
http://www.mzzprc.com/uploads/Pismo%20do%20Prezesa.jpg

Najlepiej podoba mi się z tego pisma żądanie: "ukarania osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację"
To by było piękne.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3092 dnia: Października 07, 2015, 09:45:08 »
Logistykę na całym świecie przejmują firmy logistyczne. Tak jest po prostu taniej i skuteczniej. Możemy marudzić opowiadać jaki to zarząd zły, ale zarząd musi też optymalizować koszty, a to niestety oznacza outsourcing.


Pisałem już wcześniej o tym, to co się dzieje na instalacjach będzie skutkowało za 1 rok, 2 lata- wszystko się sypie, ludzie martwią się coraz bardziej o swoją prace. Gdzie przedstawiciele załogi, przed wyborami byli wszędzie, na każdej instalacji a teraz ...


Piszesz już nie wiadomo który raz o złym stanie instalacji... Może w końcu komuś to zgłosisz, zamiast uprawiać jakąś czarną propagandę...

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3093 dnia: Października 07, 2015, 10:03:53 »
manam a twoje stanowisko kiedy zostanie outsourcingowane?  Myślę że też na tym moglibyśmy zaoszczędzić.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3094 dnia: Października 07, 2015, 10:18:54 »
Maanam, powiedz mi komu ma zgłosić jako szary pracownik brak obsady na mojej wytwórni,  remont który był przeprowadzony w części 1/3 , a kierownik powiedział,  że  ucięli mu na remont 2/3 kasy i on nic nie może. Rozmawiam z kolegami z innych wytwórni i jest dokładnie to samo. Związki nic nie mogą,  kierownicy również,  może tobie podam szczegóły na pocztę i Ty coś z tym zrobisz? Czekam na info pod jako adres ma opisać  szczegóły  bo na forum nie mogę.
Ma nadzieję,  że  ousortig i ciebie dopadnie, porozmawiaj z obsadą  z HP czy są zadowoleni z tego co ich spotkało.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3095 dnia: Października 07, 2015, 11:10:07 »
Lolek przecież są osoby, które są za to odpowiedzialne. Chociażby związki, ale też spotkania z zarządem i dyrektorami. Zawsze możesz napisać pismo i zebrać pod nim podpisy. Nikt przecież nie chce, żeby w firmie doszło do katastrofy czy wypadku. Czasem trzeba przesuwać środki tak, żeby dokończyć remont instalacji, która jest w gorszym stanie i tyle. A zakłady to nie jest studnia bez dna i muszą się z kasą liczyć...

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3096 dnia: Października 07, 2015, 11:39:56 »
Fajnie powiedziane muszą  się z kasą  liczyć. ..VV.
Szkoda mi ciebie. ...napisz do dyr.
Bez urazy ale mam wrażenie,  że  ty jesteś z innego świata.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3097 dnia: Października 07, 2015, 12:41:42 »
Logistykę na całym świecie przejmują firmy logistyczne. Tak jest po prostu taniej i skuteczniej. Możemy marudzić opowiadać jaki to zarząd zły, ale zarząd musi też optymalizować koszty, a to niestety oznacza outsourcing.


Czyli myślisz, że dotychczasowych pracowników, w tym wypadku operatorów się zwolni? no bo skoro ma być taniej, to po co ich trzymać? czy tak?

Chyba, że cel jest taki, żeby pozbyć się Toyoty z zakładów, która faktycznie nieźle je doi.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 12:58:05 wysłana przez policzek »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3098 dnia: Października 07, 2015, 15:41:32 »
Manam logistykę tak! Ale logistykę w rozumieniu Logistyka – proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta!
Nasza "logistyka" to praktycznie punkt załadunku który działa nieprzerwanie ( co zresztą pokazane jest w ogłoszeniu czyli 10 osób na dwie zmiany od pon do pnt i po 6 osób w ruchu ciągłym na 3 zmiany. Czyli 50 osób). Nie podciągajszumnego terminu  terminu logistyka pod to co wykonują sztaplerzy na placu załadowczym. My logistykę zlecamy na zewnątrz( transport kołowy, wodny etc.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3099 dnia: Października 07, 2015, 17:43:28 »
@An_na rozumiem, że na pierwsze pismo Prezes nie odpowiedział jeszcze? zawsze to tyle trwa?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3100 dnia: Października 07, 2015, 18:51:38 »
Działania opisane w pierwszym piśmie zostały  na razie wstrzymane. Pierwsze a szczególnie drugie-wczorajsze pismo spowodowało ustalenie terminu spotkania z Zarządem Spółki. Termin spotkania 13.10 br.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3101 dnia: Października 07, 2015, 22:07:51 »
W dzisiejszych czasach w outsourcing oddaje się wszystko poza produkcja. Czy kolega/koleżanka maanam jest za tym aby oddać firmie zewnętrznej; kadry, księgowość, bhp, logistykę, zakupy, transport, port, wodę, białą górę? Na etacie pozostanie produkcja resztę przejmą firmy zewnętrzne i zlecenia a wszystko to w zakładzie ktory w 6 miesięcy zarabia ~ 100 mln...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3102 dnia: Października 08, 2015, 08:49:59 »
Ok, zatem czekamy 13 października, zobaczymy co powiedzą.

A to, że jest tak w wielu firmach nie znaczy, że musi być w Policach. Wszystkie kraje Unii przyjmują łakomo imigrantów, ale jeden powiedział NIE. Tak samo może być u nas. Jaki prestiż by miał zakład. Zresztą na razie nic nie wiadomo, czekamy do 13.

Jak się pozwoli dziś na logistykę, twierdząc, że to normalne, bo tak jest wszędzie, to jutro będzie to samo z innymi wydziałami.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3103 dnia: Października 08, 2015, 15:33:53 »
An_na przykro mi, ale proces pakowania też jest procesem logistyki.


The_Bill nie nie jestem za tym, chcę tylko trochę zracjonalizować dyskusję.


Policzek nikt nie mówi, że po logistyce będzie dalszy outsourcing... Dlaczego? Bo na logistyce i obsłudze informatycznej można najbardziej przyciąć koszty. Na całej reszcie już to tak dobrze nie działa...

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3104 dnia: Października 08, 2015, 16:24:15 »
manam jeżeli tak bardzo popierasz takie rozwiązania w firmie która ma ogromne zyski, sponsoruje dookoła itd. A chce zaoszczędzać na tych którzy te zyski wypracowali - to  życzę Ci by na Twoim stanowisku też zatrudniali na takich warunkach.
To nie Chiny. Dla mnie stosując takie niewolnictwo Grupa Azoty traci prestiż.