Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784339 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2145 dnia: Września 17, 2013, 10:33:49 »
Jeżeli jest Pan w stanie udowodnić prywatny folwark to proszę o taką informację. Samo określenie, iż było kolesiostwo to za mało.Ani ja ani moi koledzy ze zz nie mamy  wglądu kto i dlaczego otrzymał podwyżki.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2146 dnia: Września 17, 2013, 12:57:50 »
To może spróbować wywalczyć podwyżki dla ludzi NAJMNIEJ zarabiających. To wtedy może poszło by to naprawdę do nich a nie dla ...

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2147 dnia: Września 17, 2013, 12:58:48 »
Dziękuję za odpowiedzi pani Anno i dzięki za info KRET

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2148 dnia: Września 17, 2013, 21:29:55 »
Cytat: "An_na"
Jeżeli jest Pan w stanie udowodnić prywatny folwark to proszę o taką informację. Samo określenie, iż było kolesiostwo to za mało.Ani ja ani moi koledzy ze zz nie mamy  wglądu kto i dlaczego otrzymał podwyżki.
no i na tym koniec sprawy,nikt kto otrzymał podwyżkę mając ponad 3000 się z tym nie ujawni,i nie zabierze sam sobie,a ci którzy dostali po 50(jeden nawet 30!)pokazali oficjalnie odcinki,bo nie mają się czego wstydzić..ale mają rodziny i na 100% nikt się nie pojawi.szkoda że nie macie wglądu,to właśnie czyni folwark,,bo i tak nikt tego nie sprawdzi a robole nie odezwą się ze strachu,,.i tak właśnie jest.

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2149 dnia: Września 17, 2013, 23:14:35 »
na pocieszenie:)nie wszędzie tak było;np na bieli mistrz,czy brygadzista na 8?9? osobowej zmianie miał 4 pracowników ze stażem ok 7 lat(czyli tych z potrójnymi umowami)i 4 starszych;przyszedł powiedział kogo typuje i jakie są zasady,wszyscy dostali po 80 pln i tu jest ok,szczerość,logika i brak zawiści.niestety na jb nawozy już każdy na każdego wilkiem patrzy a czasem nawet ugryzie,tak że dziwi mnie brak kompetencji zz we wgląd w sprawy płacowe pracowników(młodych)w 75%perspektywicznych,bo ancymony zdarzają się wszędzie,ale brońcie ich kjmać!

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2150 dnia: Września 17, 2013, 23:18:40 »
Cytat: "fafik"
To może spróbować wywalczyć podwyżki dla ludzi NAJMNIEJ zarabiających. To wtedy może poszło by to naprawdę do nich a nie dla ...
tak!jestem za,ale ancymonów out:)

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2151 dnia: Września 18, 2013, 20:29:41 »
Cytat: "An_na"
Jeżeli jest Pan w stanie udowodnić prywatny folwark to proszę o taką informację. Samo określenie, iż było kolesiostwo to za mało.Ani ja ani moi koledzy ze zz nie mamy  wglądu kto i dlaczego otrzymał podwyżki.
zbieram dane i na pewno się pojawię bo podobno możecie zarządać wglądu w sap,kolesiostwo?kłaniam .
się

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2152 dnia: Września 19, 2013, 07:30:32 »
U nas dostał brygadzista i koleś który ma grubo ponad 3000 więc pewnie wyrównali im do 4000 a trzy osoby które mają poniżej 3000 nie dostali ani grosza.
Powiedzieli im że przy następnych podwyżkach indywidualnych będą na pierwszym miejscu.
I gdzie tu sprawiedliwość , z tej trójki stawki mają od 2200 do 2700.
Przepaść rośnie zamiast ma maleć.
Moim zdaniem rekomendacje do podwyżki dawał majster a kierownik tylko podpisywał.
Jeden z chłopaków rozmawiał z majstrem to powiedział że byli na liście ale kierownik musiał ich skreślić. NIEZŁY KIT IM WCISKAŁ by tylko nie ponosić za to odpowiedzialności.
Na innych wydziałach pewnie było to samo.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2153 dnia: Września 19, 2013, 09:29:57 »
Cytat: "dinokio"
I gdzie tu sprawiedliwość


To jest chore, w tak duzej firmie podwyzki daje sie wszystkim, albo nikomu. Najlepiej na podstawie umowy taryfowej, gdzie wszystkie warunki sa jasno okreslone.

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2154 dnia: Września 23, 2013, 21:29:34 »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2155 dnia: Września 25, 2013, 14:48:15 »
Cytat: "liścik"
przeczytajcie naprawdę warto....
http://sophico21.blogspot.com/2013/09/polskie-transakcje-enigmatyczna.html


Ciekawe... Okaże się... Nie wiem czy coś wspólnego z tym ma to, że sporo B-B jest do pocięcia...

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2156 dnia: Września 25, 2013, 16:48:47 »
Dziesiatki podan w dziale kadr o przyjecie do pracy w zakladach a ONI przywracaja do pracy emerytow by zaoszczedzic na ZUS i innych korporacjach. Na nasz wydzial przychodzi czterech i jaki z nich pozytek a mlody chlopak mial by prace i kikanascie lat lub kilkadziesiat by popracowal. Gdzie tu logika ?!
I dziwia sie ze ludzie za granice wyjezdzaja.
CIEKAWE CO ZWIAZKI NA TAKIE ROZWIAZANIE ? :crazy:

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2157 dnia: Września 26, 2013, 08:11:50 »
A gdzie zatrudnili tych ludzi o których piszesz?

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2158 dnia: Września 26, 2013, 09:56:45 »
Pani Anno wysłałem e-mail . Pozdrawiam

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2159 dnia: Września 26, 2013, 13:40:43 »
Cytat: "liścik"
przeczytajcie naprawdę warto....
http://sophico21.blogspot.com/2013/09/polskie-transakcje-enigmatyczna.html


Jak dla mnie to bardzo ciekawy artykuł, a nie jestem ani pracownikiem zakładów, ani też nikt z mojej rodziny tam nie pracuje.
Stwierdzam jednak, że najmniej to chyba interesuje samych pracowników. Przynajmniej tych, którzy udzielają się tu na forum. Dla nich liczy się tylko temat podwyżek, angaży, wynagrodzeń itp. Czy takie przepychanki i dyskusje, które kręcą się tylko wokół kasy nie powinny odbywać się w zakładowym intranecie, a nie tu - na ogólnodostępnym forum?
To już się dawno zrobiło niesmaczne, łagodnie rzecz ujmując.