Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6850673 razy)

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2130 dnia: Września 14, 2013, 12:49:49 »
Cytat: "npk-pompa"
"...a także stworzona zostanie pula środków pieniężnych
w wysokości 30 złotych na każdego pracownika w celu wyrównania dysproporcji."

CO ZWIĄZKI NA TO? przecież oni nic nie wiedzą,nie wiedzą też że na jb nawozy zmiany zostały okradzione z puli i że podwyżki otrzymali kolesie kolesiów,którym wstyd dać mniej jak 100,bo co to za podwyżka z 3600 na 3650.ktoś to klepnął,ktoś ma wgląd w stawki,w absencje,o umiejętnościach lepiej nic nie pisać.klika się trzyma mocno,więc pracujmy jak najlepiej i wierzmy w dobre wyniki zakładu i podwyżki obligatoryjne,a im dajmy spokój.następny kryzys i bęben losujący przy cichej aprobacie ZZ nie będzie łaskawy.MIŁEJ I SPOKOJNEJ PRACY !
 :ass:

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2131 dnia: Września 14, 2013, 14:37:54 »
Są wydziały gdzie była przeznaczona dana pula na podwyżki. Ta kasa nie została w pełni wykorzystana bo pieniądze zostały przelane do innego działu.

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2132 dnia: Września 14, 2013, 20:04:21 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Są wydziały gdzie była przeznaczona dana pula na podwyżki. Ta kasa nie została w pełni wykorzystana bo pieniądze zostały przelane do innego działu.
aparatowi ze stawkami 2100-2500 dziękują za to iż mogli wspomóc ,,inne działy,,.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2133 dnia: Września 15, 2013, 16:51:33 »
Dajcie spokój jak zwykle kolesie dostali podwyżki bynajmniej na Pakowni, zresztą z tego co widzę nie tylko tam. Pytanie kto tego pilnuje? Przecież "niby" Prezes wyraźnie zasugerował, żeby przeznaczyć podwyżki na wyrównywanie płac tak? No chyba, że to taka ściema żeby zamknąć wszystkim ryje... Drugie pytanie gdzie są związki??? Pani Anno może warto sprawę poruszyć...

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2134 dnia: Września 16, 2013, 09:21:45 »
Cytat: "fafik"
Dajcie spokój jak zwykle kolesie dostali podwyżki bynajmniej na Pakowni, zresztą z tego co widzę nie tylko tam. Pytanie kto tego pilnuje? Przecież "niby" Prezes wyraźnie zasugerował, żeby przeznaczyć podwyżki na wyrównywanie płac tak? No chyba, że to taka ściema żeby zamknąć wszystkim ryje... Drugie pytanie gdzie są związki??? Pani Anno może warto sprawę poruszyć...
no nie tylko,obok pakowni biednym prowadzącym czy brygadzistom,nie przeszły podwyżki na 4800,czy 5000:),choć niektórym na 4300 się udało,aparatowi jeszcze raz dziękują za to że mają pracę,a wy ze stawkami o 2000 większymi,od tych którzy też pracują ponad 15 lat,nawet nie patrzcie w lustro,tylko dalej dojcie krówkę,póki mleczko daje,jedźta na garbach roboli panowie pracujący brygadziści z..obok pakowni(jednemu podwyżka się należała,bo nie lizał,i dlatego przez dekadę prawie podwyżki nie uwidział).PANI ANNO?,,nie mam sygnałów itpetc:)cieszmy się że robota je,bo za bramo czekajo:)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2135 dnia: Września 16, 2013, 10:56:08 »
Spodziewając się, iż podział będzie taki a nie inny wynegocjowane zostało 200 zł dla każdego pracownika i 50 zł do dodatku zmianowego.  30zł x pracownik otrzymali dyrektorzy. Różnie dzielili, z tego co rozmawiałam z zestawienia pracowników byli wybierani ci ze stawkami poniżej 3 tys a później z nich był wybierany pracownik, pracownicy którzy podwyżkę otrzymali. Średnio po 90-300 zł.

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2136 dnia: Września 16, 2013, 17:04:28 »
ja dostałem 140 i jestem zadowolony

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2137 dnia: Września 16, 2013, 19:26:53 »
Pani Anno wiele ludzi ma stawki do 2500 i nie dostali podwyzek indywidualnych zeby "wyrownywac" stawki w firmie, za to dostali "kolesie". A z drugiej beczki pytanie do pani bo sie pani moze bardziej orientuje: czy nowo przyjeci pracownicy powinni dostac ostatnia premie poniewaz paru chlopakow mowilo, ze jej nie dostalo?

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2138 dnia: Września 16, 2013, 20:08:18 »
fafik, Dla Twojej informacji 3 strona biuletynu.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2139 dnia: Września 16, 2013, 20:10:32 »
Cytat: "KRET"
3 strona

Ja tam na 3 nic nie widzę, ale za to na 7 jest ciekawy tekst...

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2140 dnia: Września 16, 2013, 20:45:22 »
Cytat: "rbk"

KRET napisał/a:
3 strona

Ja tam na 3 nic nie widzę, ale za to na 7 jest ciekawy tekst...

rbk,
Cytat: "KRET"
3 strona biuletynu.

wystarczy czytać z zrozumieniem to zobaczysz... BIULETYN

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2141 dnia: Września 16, 2013, 21:13:18 »
Cytat: "An_na"
Spodziewając się, iż podział będzie taki a nie inny wynegocjowane zostało 200 zł dla każdego pracownika i 50 zł do dodatku zmianowego.  30zł x pracownik otrzymali dyrektorzy. Różnie dzielili, z tego co rozmawiałam z zestawienia pracowników byli wybierani ci ze stawkami poniżej 3 tys a później z nich był wybierany pracownik, pracownicy którzy podwyżkę otrzymali. Średnio po 90-300 zł.
pisaliśmy o nieprawidłowościach związanych z podwyżkami na JB NAWOZY I PAKOWNI,tam aparatowi ze stawką poniżej 300 otrzymali po 50 pln,a niektórzy znów im uciekli,próg 3000 przekroczyli z 7 lat temu.TAKIE SĄ FAKTY.

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2142 dnia: Września 16, 2013, 21:14:30 »
oczywiście 3000 nie 300.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2143 dnia: Września 17, 2013, 08:25:34 »
Odpowiadajac uzytkownikowi Fafik: pracownicy mają swoich przełożonych, kórzy ich oceniają i to oni typowali pracowników do podwyżek, bądź kierowali wnioski "wyżej" i tam następowało "typowanie".  Co do premii dla pracowników zatrudnionych w tym roku -premia jest należna zgodnie z ZUZP. Wg informacji które uzyskałam był błąd systemu naliczania premii. Ale nie wiem. Po naszej interwencji zrobiono zestawienie na którym znalazło sie 100 pracowników, którym zostanie wypłacone wyrównanie premii. Wypłata wg informacji nastąpi we wrzesniu.

Offline riposta71

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2144 dnia: Września 17, 2013, 09:07:42 »
Cytat: "An_na"
Odpowiadajac uzytkownikowi Fafik: pracownicy mają swoich przełożonych, kórzy ich oceniają i to oni typowali pracowników do podwyżek, bądź kierowali wnioski "wyżej" i tam następowało "typowanie".  Co do premii dla pracowników zatrudnionych w tym roku -premia jest należna zgodnie z ZUZP. Wg informacji które uzyskałam był błąd systemu naliczania premii. Ale nie wiem. Po naszej interwencji zrobiono zestawienie na którym znalazło sie 100 pracowników, którym zostanie wypłacone wyrównanie premii. Wypłata wg informacji nastąpi we wrzesniu.
również dziękuję uprzejmie za brak odpowiedzi dotyczącej prywatnego folwarku w strukturach zch:)