Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6867426 razy)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1035 dnia: Grudnia 02, 2012, 10:18:41 »
Cytat: "Młoda2.3"
Dobry temat ten o brygadzistach

Jeszcze lepszy o samym Związku
Cytuj (zaznaczone)
Strategicznym celem Siódmego Związku (...) jest skuteczne reprezentowanie (...) ludzi pracy w szczególności członków organizacji związkowej

A wyżej piszą o 'niedobrym' kolesiostwie brygadzistów. Ich motto powinno brzmieć: Reprezentujemy ludzi pracy, ale jeśli nie jesteś jednym z nas (kolegą?) to spadaj.
Cytat: "DEtonator"
Oby ta argumentacja nie była kolejną tanią podpuchą

Ale o co chodzi? W naszym kodeksie też jest takie coś, wiec po co odwołują się do prawa UE? Polska język za trudna żeby zrozumieć kodeks pracy?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1036 dnia: Grudnia 02, 2012, 11:10:37 »
Cytat: "cooker"
Ale o co chodzi? W naszym kodeksie też jest takie coś, wiec po co odwołują się do prawa UE?


No jest i co z tego? Chodzi o to, że wiele się obiecuje, a niewiele robi.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1037 dnia: Grudnia 02, 2012, 11:54:47 »
Cytuj (zaznaczone)
§ 6
Związek jest samorządny, samodzielny i niezależny w swej działalności od administracji rządowej, samorządu terytorialnego i innych organizacji.

Kolejny związek działający w oparciu o spuściznę po PRL-owską, który nie ma odwagi uwzględnić w swoim statucie zapisu, że będzie związkiem samofinansujący się. A zatem, tworzony jest kolejny klon związkowy, który obciąży finanse firmy kolejnymi kosztami i przyczyni się do wytworzenia kolejnych bezproduktywnych etatów, umożliwiających zdobycie łatwej kasy. Statut tego związku, to powielenie zapisów ze statutów istniejących już organizacji i nie niesie za sobą żadnych nowatorskich rozwiązań. Tak jak wspomniałem na początku, brakuje w nim chociażby zapisów o samofinansowaniu, oraz o tym, kto i w jaki sposób będzie określał wynagrodzenia dla etatowych działaczy związku. Jednym słowem, o jakiej niezależności mówi się w statucie, skoro jest się zależnym od finansów chlebodawcy? Powodzenia  :lol2:

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1038 dnia: Grudnia 02, 2012, 14:03:27 »
Cytat: "sz-n"
kasa na święta jak znalazł
http://kuzmiczonek.pl/


Chyba w końcu przedstawiciel załogi, który uczciwie wykonuje  pracę za którą dostaje wynagrodzenie. Pracownicy są reprezentowani, popierani i  informowani.
Brawo.



 …… a nie tak jak było:
Jacy pracownicy – głosuję by zwolnić tych co mnie wybrali i że dzięki nim zarabiam taką kasę itd.
 I jeszcze bez wstydu startować w wyborach na następną kadencję.
No, ale się nie udało to trzeba gdzie indziej i szukamy, szukamy, szukamy….  o jest ten pójdzie teraz tam, a ja tam zostanę prezesem. No i jest prezes jak się patrzy.
Jak w klasyku:
„mój mąż jest z zawodu dyrektorem”

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1039 dnia: Grudnia 05, 2012, 08:08:10 »
Godzik, no i co godziku logo poszło się pierniczyć nawet strony swojej nie mamy. Jesteśmy niczym podrzędny wydział w zakładzie Grupa Azoty. Tym sposobem zniknęliśmy z rynku...
i co mi po nazwie. Stało się tak jak przewidywałam. Teraz ujednolicenie opakowań i żegnajcie Police...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1040 dnia: Grudnia 05, 2012, 08:40:38 »

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1041 dnia: Grudnia 05, 2012, 08:45:06 »
istotne jest to że zchpolice.pl wpisujesz i otwiera się podana wyżej strona, więc zniknęliśmy z internetu.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1042 dnia: Grudnia 05, 2012, 09:20:17 »
Cytat: "kaskada"
Godzik, no i co godziku logo poszło się pierniczyć nawet strony swojej nie mamy. Jesteśmy niczym podrzędny wydział w zakładzie Grupa Azoty. Tym sposobem zniknęliśmy z rynku...
i co mi po nazwie. Stało się tak jak przewidywałam. Teraz ujednolicenie opakowań i żegnajcie Police...


Straszne rzeczy, armageddon, łolaboga. Jak real kupił Geant, a teraz Auchan kupuje real to jakoś nikt nie płakał. Normalna kolej rzeczy na rynku. Stali klienci i tak wiedzą o kogo chodzi, a do nowych dotrze nowa marka.

Produkt i twoja pensja pozostaną takie same.

Cytuj (zaznaczone)
istotne jest to że zchpolice.pl wpisujesz i otwiera się podana wyżej strona, więc zniknęliśmy z internetu.


zchpolice.grupaazoty.com

Trochę inwencji kobieto.

Poza faktem, że strona jest do du.py i nieczytelna to nie widzę problemu.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1043 dnia: Grudnia 05, 2012, 10:15:36 »
jedna jaskółka wiosny nie czyni

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1044 dnia: Grudnia 05, 2012, 11:26:46 »
Cytat: "kaskada"
Godzik, no i co godziku logo poszło się pierniczyć nawet strony swojej nie mamy. Jesteśmy niczym podrzędny wydział w zakładzie Grupa Azoty. Tym sposobem zniknęliśmy z rynku...
i co mi po nazwie. Stało się tak jak przewidywałam. Teraz ujednolicenie opakowań i żegnajcie Police...

Dramatyzujesz. I to tak, jakby co najmniej mieli ZCH zamknąć w diabły, zaorać i zostawić ugór.

Jak banki się między sobą kupują, i integrują swoje systemy, to uważasz, że każdy pod swoim szyldem powinien zostać? No, bzdura oczywista.

Tak jak KrP napisał, nic się nie stało. Grupa ujednolica wizerunek wszystkich zakładów, z zachowaniem dotychczasowej nazwy.
Chyba że w Policach są teraz "Zakłady Chemiczne Tarnów", tylko ja nic o tym nie wiem?
ZCH Police są członkiem Grupy. Pamiętaj, że duży może więcej, a to oznacza negocjowanie m.in. cen surowców dla całej grupy (z założenia efektu skali wiadomo, że taka cena jednostkowa będzie niższa) - co doprowadzi do obniżenia kosztów produkcji...

Cytat: "KrP"
Poza faktem, że strona jest do du.py i nieczytelna to nie widzę problemu.

Prawda, niestety.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1045 dnia: Grudnia 05, 2012, 11:34:00 »
Cytat: "KrP"
Produkt i twoja pensja pozostaną takie same.

a skąd masz takie informacje? Prosze gwarancje na piśmie.
Już wiadomo o przenoszeniu całej księgowości z Polic do Tarnowa, który od dwóch lat generuje straty dla spółki.
Cytat: "KrP"
zchpolice.grupaazoty.com

żadnej inwencji wpisz zch.police.pl i zobacz co się otworzy : grupaazoty.com żadnych inwencji tylko fakty kaczydziobie. Jak już powinno przekierować na wymienioną przez ciebie stronę
Cytat: "KrP"
Poza faktem, że strona jest do du.py

i bardziej kojarzy się z ubezpieczeniami niż branżą chemiczną nie mówiąc o nawozach
ale kaczydziób jak zwykle jest alfą i omegą.
Cytat: "An_na"
jedna jaskółka wiosny nie czyni

i to mówi pani która jeszcze całkiem niedawno mówiła coś dokładnie odwrotnego, przed tym pracowników pod biurowcem przestrzegała, a teraz...  (podwyżka była?)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1046 dnia: Grudnia 05, 2012, 12:03:48 »
Widzę, że kaskadka w swoim żywiole, kończą się argumenty to zaczynają się docinki, hehe. ;]

P.S. Na piśmie to ci mogę mój autograf dać. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1047 dnia: Grudnia 05, 2012, 12:21:09 »
Kaskada znasz pojęcie sarkazmu? ..znasz ale tylko swojego widzę...
Jaskółka była już wcześniej na logo "Tarnowa" więc tożsamość "Tarnowa" poniekąd pozostała. A gdzie jest nasze logo ? Obiecywano nam, iż jest to logo grupy i obok niego będzie nasze i nasza zielona ptaszyna się ostanie na naszych produktach obok tej jaskółki azotowej...Zobaczymy.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1048 dnia: Grudnia 05, 2012, 12:26:49 »

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1049 dnia: Grudnia 05, 2012, 13:26:35 »
to już wiadomo dlaczego siatkarki Chemika zmieniły barwy na niebiesko-białe