Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6862808 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #525 dnia: Maja 09, 2012, 12:53:27 »
Organizacje zwiazkowe wyslaly dzisiaj pismo do prezesa w sprawie zlamania porozumien (przeniesienie Automatiki i Remechu do Tarnowa).
Naszemu 'Prezesowi' brakuje wyobrazni... Nie jest swiadomy co potrafi kilka tysiecy wkur...zonych pracownikow...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #526 dnia: Maja 09, 2012, 13:29:01 »
A tak poza tym to gitara nie trzeba jechać do afryki by być murzynem we własnym kraju  można być białym murzynem :shaking: a co do strajku to trzeba mieć tradycje

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #527 dnia: Maja 09, 2012, 14:06:01 »
Cytat: "The_Bill"
Organizacje zwiazkowe wyslaly dzisiaj pismo do prezesa w sprawie zlamania porozumien (przeniesienie Automatiki i Remechu do Tarnowa).
Naszemu 'Prezesowi' brakuje wyobrazni... Nie jest swiadomy co potrafi kilka tysiecy wkur...zonych pracownikow...


A co potrafi? Bo póki co jedyne co zauważyłem to to, że czasem część z nich potrafi wyjść na ulicę zadymę zrobić i petardy na boisko szkolne pełne dzieciaków wrzucać.

Prawda jest taka, że wystarczy posmarować kilka osób królami polskimi i już laskę na wszystko wyłożą.

A pracownicy? Będą robić co im każą, szczególnie ci starsi wiekiem. Bo raczej nie chcą zamienić posady za 4k PLN na ochroniarza za 5zł/h.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #528 dnia: Maja 09, 2012, 16:18:22 »
No to zarządzający dali plamę - premia demotywująca im wyszła,
a takie piękne foldery i plakaty na papierze kredowym były, zapewnienia że będzie korzystna, wyliczenia symulacje itp. a wyszło jak wyszło,
jeżeli to jest premia 100% na piatkę to czy warto starać się żeby ją utrzymać,
zresztą jak się ma połowę pensji aparatowego to wogóle nie warto.
Do tego nie wiadomo czemu nagroda roczna od podstawy, czyli dalej są równi i równiejsi, dalej powiększanie przepaści płacowej, a zakres obowiązków taki sam.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #529 dnia: Maja 09, 2012, 17:05:25 »
Tak z Ciekawości, znacie może maksymalną premię jaka została dana pracownikowi? Może ktoś się pochwali?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #530 dnia: Maja 09, 2012, 17:08:51 »
E, właśnie, a co z tą premią roczną, trzynastką czy jak to zwał? Z tego co pamiętam to do 10 lipca mieli wypłacić, coś się zmieniło w tej kwestii? Cały czas jestem ciekaw czy zwolnionym dadzą czy ucieszą się z wypracowanej przez nas, a darmowej dla nich kaski.

BTW doszły mnie słuchy, że chcą przyjmować z powrotem tych co zwolnili. Oczywiście na umowę-zlecenie. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #531 dnia: Maja 09, 2012, 17:27:02 »
13stak czy 1/3 ? :lol2:

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #532 dnia: Maja 09, 2012, 17:39:31 »
słyszałem że 1/13 , ludzie 'myśleli że coś porządnego będzie a tu raptem po 200 zł czy coś koło tego  :crazy: współczuje .

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #533 dnia: Maja 09, 2012, 18:19:52 »
Z tego  co  zauważyłam to  premia  jest, ale ogólnie znacznie okrojona, nie sądzę, aby  związki interweniowały  -  bo tylko u nich po staremu, czy się  stoi czy się leży 100% premii się należy  - tak sobie  wynegocjowali.

Pracownicy , cóż  mają się cieszyć, że dostali  cokolwiek. Jakby nie  nazwać tych obiecanych gruszek na wierzbie - motywujące to to nie jest  na pewno. Należy się pocieszyć, że przynajmniej  chłopaki w Puławach mają  jaja, ponadto  nie jest tajemnicą, że w naszym  województwie  Zakłady  to niestety  dla  wielu jedyna  alternatywa przetrwania w tych  czasach.

Nie pierwszy raz pracownicy  zostali oszukani i  zapewne nie ostatni, heh nie  róbcie planów - to  nie będzie  zawodu i  rozgoryczenia
Pozdrawiam
garde

roberpolce1972

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #534 dnia: Maja 09, 2012, 18:31:08 »
Witam musiałem sie zarejestrować bo już nie wytrzymuje.Ludzie związki od początku wiedziały,że premia będzie tylko za jeden miesiąc,a te [ciach!] siedzą na swych fotelikach i tylko hemoridów dostają,złodzieje,oszuści,w żywe oczy mówili ludziom,że będzie dobrze a sami dostali 100% premii kwartalnej.sorry za słownictwo,ale już nie ma siły na tych [ciach!],którzy zamiast z naszych składek,żyją z pensji od prezesa złodzieje, [ciach!]

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #535 dnia: Maja 09, 2012, 18:37:09 »
Cytat: "roberpolce1972"
Witam musiałem sie zarejestrować bo już nie wytrzymuje.Ludzie związki od początku wiedziały,że premia będzie tylko za jeden miesiąc,a te ćwoki siedzą na swych fotelikach i tylko hemoridów dostają,złodzieje,oszuści,w żywe oczy mówili ludziom,że będzie dobrze a sami dostali 100% premii kwartalnej.sorry za słownictwo,ale już nie ma siły na tych k...sów,którzy zamiast z naszych składek,żyją z pensji od prezesa złodzieje,kur..y i pe...ały


Pomimo, że  brzydko piszesz, nie  sposób się  z Tobą ,w pewnych  sprawach  nie  zgodzić.
garde

roberpolce1972

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #536 dnia: Maja 09, 2012, 18:49:05 »
A może w końcu ludzie obudzicie się i WYPISZECIE SIĘ ze związków, które i tak mają nas głęboko.
CZAS NAJWYŻSZY !!! [ciach!] tych co nas wydymali, czyli wystawić związki za bramę.

Uważaj na słowa. Pozdrawiam - Kuba

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #537 dnia: Maja 09, 2012, 19:02:41 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
13stak czy 1/3 ? :lol2:


Nie wiem, pamiętam, że w styczniu w regulaminie był zapis o jakichś 8% rocznych zarobków.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

p75

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #538 dnia: Maja 09, 2012, 19:32:57 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Prawdopodobnie"
13stak czy 1/3 ? :lol2:


Nie wiem, pamiętam, że w styczniu w regulaminie był zapis o jakichś 8% rocznych zarobków.

8, 5 %rocznego wynagrodzenia brutto, fundusz premiowy za kwartał to 2, 25 mln jak ma być wypłacana, co miesiąc czy raz na kwartał widział ktoś regulamin premiowana i nagrody rocznej

roberpolce1972

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #539 dnia: Maja 09, 2012, 19:41:36 »
kokos to ja  :lol2:       poznajesz?