Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7014646 razy)

ela

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #780 dnia: Czerwca 15, 2012, 19:58:58 »
przyglądam się dyskusji z ostatnich dni i dochodzę do wniosku, że pracownicy kochają swojego prezesa. To prawie Raj na Ziemi! Zastanawiam się tylko, czy jest to miłość odwzajemniona... i co o tym myślą niedawno zredukowani...

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #781 dnia: Czerwca 16, 2012, 20:33:03 »
Cytat: "ela"
przyglądam się dyskusji z ostatnich dni i dochodzę do wniosku, że pracownicy kochają swojego prezesa. To prawie Raj na Ziemi! Zastanawiam się tylko, czy jest to miłość odwzajemniona... i co o tym myślą niedawno zredukowani...


To tez miałam na myś ;D li
Taa manam,   to się już pewnie oświadczył  :*
garde

Offline pachol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #782 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:54:44 »
Cytat: "pajaczek"


PAN KUŹMICZONEK (napisałam specjalnie dużymi literami) miał i ma jaja.

 a skąd ty wiesz czy ma widziałaś?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2103
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #783 dnia: Czerwca 20, 2012, 11:34:35 »
Takie "gwarancje" były przedmiotem rozmów 5 Związków w Gminie? Juz wiem dlaczego nas /związku zawodowego ruchu ciagłego/nie zaprosili. Przeciez to nie sa gwarancje tylko akt poddaństwa. Na końcu niech jeszcze dorzucą wyjazd na białe niedźwiedzie oraz dopisek PS. Jak nie wyjdzie to was ładnie przeprosimy.
źródło:
http://www.solidarnosc.police.pl/listakron.pdf

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #784 dnia: Czerwca 20, 2012, 12:44:57 »
A co was dziwi? Zapłacili tym ze związków pod stołem i zagwarantowali posadki, żeby teraz przekonali pracowników, że Acron jest cacy, żeby nikt czasem nie protestował. To wy ich [związki] wybraliście i to oni was reprezentują. W końcu są jednymi z was :) Tak to jest jak się wybiera byle kogo, byle był przeciw zarządowi.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2103
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #786 dnia: Czerwca 20, 2012, 14:04:52 »
Cytat: "An_na"
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,11973049,Azoty_Tarnow__i_ZCh_Police__jednak_nie_na_sprzedaz_.html


Ale teraz Acron może skupić pakiet, który wyemituje ZAT i tak stanie sie właścicielem. To jest tzw. sprzedaż w białych rękawiczkach. My nie chcieliśmy ale oni i tak kupili.
Dopóki skarb państwa nie zrobi sam wezwania zagrożenie przejęcia będzie.
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #787 dnia: Czerwca 20, 2012, 15:54:18 »
no to chyba planowane przejęcie dojdzie do skutku skoro tak bez powodu nagle cenę gazu obniżają http://biznes.onet.pl/gazprom-zapowiada-obnizke-ceny-gazu-dla-polski,18567,5166266,1,news-detal
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #788 dnia: Czerwca 20, 2012, 19:26:52 »
Solidarnośc zamiesciła na swojej stronie list który dostali od Acronu. Brak mi słów , czytajac ten list odnoszę wrażenie, że załatwili sobie parę stołków za odpuszczenie całego zakładu. Rozdziobią nas. Acron dołoży starań...Acron będzie się starał... a jak nie wyjdzie to przeproszą ładnie...tere fere... ot dogadali sie w gminie. Sprzedali pracowników dla utrzymania jednej posady w Zarządzie portu? Jak można?! -piszą sprostowanie do swojego Nadodrza po czym zamieszczaja korespondencję, która jest nastepstwem ich spotkania w Gminie z Acronem.
http://www.solidarnosc.police.pl/listakron.pdf
Wytyczne z Moskwy :*

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #789 dnia: Czerwca 20, 2012, 19:38:54 »
EVPolice,  :study:
An_na już nam o tym powiedziała

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #790 dnia: Czerwca 20, 2012, 21:05:41 »
Rzeczywiście link już był, tylko co na to Jarek, Solidarność układa się z tymi co mu brata zamordowali.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #791 dnia: Czerwca 20, 2012, 21:16:34 »
Cytat: "_garde_"
Cytat: "ela"
przyglądam się dyskusji z ostatnich dni i dochodzę do wniosku, że pracownicy kochają swojego prezesa. To prawie Raj na Ziemi! Zastanawiam się tylko, czy jest to miłość odwzajemniona... i co o tym myślą niedawno zredukowani...


To tez miałam na myś ;D li
Taa manam,   to się już pewnie oświadczył  :*


ja rozumiem że co poniektórych boli, że się mówi prawdę o związkach. nie muszę się żenić z prezesem wkurza mnie to, że ludzie na których pensje płaci się z naszych składek raptem chcą nas sprzedać, nawet nie konsultując tego z pracownikami. kogo oni reprezentują w takim razie związkowcy, o to pytam. i piszę, że to wstyd, że to zarząd ma takie stanowisko które powinny mieć związki. nie wiem gdzie tu chwalenie prezesa.
a niedawno zredukowani myślą zawsze to samo jak pojątrzyć na forum, bo ich jak widać kwestia prywatyzacji Polic nie interesuje, tylko wylewanie żółci.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #792 dnia: Czerwca 21, 2012, 18:06:41 »
Nie wrzucaj wszyskich związków do jednego worka, ten największy jest przeciwny układom z Arconem.
No i pensji związkowcom nie płaci się z naszych składek.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #793 dnia: Czerwca 21, 2012, 20:24:43 »
oczywiście mam pretensję do tych, którzy chcą negocjacji, na całe szczescie nie wszyscy dali się omamić.
niestety tak właśnie działa Acron
http://www.solidarnosc.police.pl/listakron.pdf
te obietnice to jest jakiś żart. co z tego, że obiecają, nie są w stanie dać w tej chwili żadnych gwarancji dla tego co obiecali?

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #794 dnia: Czerwca 22, 2012, 08:47:45 »
Dobrze, że związki rozmawiają bo Rosjanie są zdeterminowani i kupią Grupę - i jak niektórzy będą wyglądać ? Trzeba być dżentelmenem jak ktoś chce rozmawiać to dlaczego tego nie zrobić. W linkach przemyślenia analityków.

http://chemia.wnp.pl/rosjanie-zdeterminowani-by-kupic-grupe-tarnow,172826_1_0_0.html

http://chemia.wnp.pl/w-co-gra-acron,172862_1_0_0.html

PS: Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk