Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784460 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4890 dnia: Października 06, 2016, 11:58:21 »
Pani Aniu, załóżmy że wszystkie ZZ poprą karty zamiast paczek to czy trzeba będzie poczekać do końca umowy czy można by było przejść na karty wcześniej? I co jeżeli wszystkie ZZ nie poprą tego pomysłu?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4891 dnia: Października 06, 2016, 13:34:44 »
Wg mojej wiedzy do 11.2017.
Ja słyszałem że do 04.2017.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4892 dnia: Października 08, 2016, 11:04:06 »
Hej. Czy ktoś już znalazł jakiś sposób na pozbycie się zakładowych smug z auta? Nie chodzi mi tu o polerke i malowanie oczywiście, tylko jakieś swoje sposoby. Wiem, że to jest możliwe. Kolega w myjni za stosunkowo małe pieniądze się tego pozbył. Szczególnie mnie irytują te białe plamy na szybach bocznych i na przedniej tam gdzie wycieraczka nie sięga.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4893 dnia: Października 08, 2016, 13:18:55 »
Hej. Czy ktoś już znalazł jakiś sposób na pozbycie się zakładowych smug z auta? Nie chodzi mi tu o polerke i malowanie oczywiście, tylko jakieś swoje sposoby. Wiem, że to jest możliwe. Kolega w myjni za stosunkowo małe pieniądze się tego pozbył. Szczególnie mnie irytują te białe plamy na szybach bocznych i na przedniej tam gdzie wycieraczka nie sięga.
Cóż za interesujący temat kolega poruszył ;) zapewne teraz całe forum będzie się wypowiadać w tej sprawie ;)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4894 dnia: Października 08, 2016, 15:37:49 »
Cóż za interesujący temat kolega poruszył  zapewne teraz całe forum będzie się wypowiadać w tej sprawie
Mówisz i masz...
Stosunkowo małe pieniądze tzn ile? Ja słyszałem, że za taką usługę w myjni, biorą 200 zł.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4895 dnia: Października 08, 2016, 15:51:08 »
Z szyb to sobie można usunąć samemu za 50 zł. Kupując odpowiednią pastę i poświęcając trochę czasu. Z lakierem to już trochę gorzej. W zależności od tego w jakim stopniu degradacji uległ lakier. Jeśli są już duże wżery to żadna myjnia tu nie pomoże heh.
A wątek powinien być w dziale motoryzacja...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4896 dnia: Października 08, 2016, 16:03:59 »
Plamy na lakierze bez problemu zmywa Car Balsam (ręcznie trochę roboty jest, polerką pewnie szybciej). Z szyb też daje radę, ale już nieco gorzej. Te dłużej "wsiąknięte" mogą stanowić problem.

Na wżery to już tylko malowanie niestety.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4897 dnia: Października 09, 2016, 13:48:49 »
Cóż za interesujący temat kolega poruszył  zapewne teraz całe forum będzie się wypowiadać w tej sprawie
Mówisz i masz...
Stosunkowo małe pieniądze tzn ile? Ja słyszałem, że za taką usługę w myjni, biorą 200 zł.

Nie mogę tutaj chyba reklamować firm, ale podpowiem, że jedna z myjni w Policach bierze 50zł i to puszcza. Zastanawia mnie tylko jaki środek używają, że to schodzi wszystko.

@KrP dzięki spróbuje ten balsam :)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4898 dnia: Października 10, 2016, 08:40:00 »
oczywiście że puszcza ale tylko jeśli lakier nie uległ degradacji. Efekt ten sam co po car balsamie. Na "tej myjni" używają jakiegoś rozcieńczonego kwasu. Kwas kwasem hmmm :P

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4899 dnia: Października 10, 2016, 18:10:54 »
używają rozcieńczonego kwasu szczawiowego ;)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4900 dnia: Października 10, 2016, 18:35:20 »
Nie ważne czy to kwas czy coś innego, ważne, że działa i źle nie wpływa na lakier. A jak są wżery to wiadomo, że bez malowania się nie obejdzie, chodziło mi o białe smugi, pisałem. Myślałem, że tematem będzie większe zainteresowanie, ale widać Policzanie lubią być "rozpoznawalni" po smugach z ZCH POLICE ;)

« Ostatnia zmiana: Października 10, 2016, 18:38:23 wysłana przez policzek »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4901 dnia: Października 11, 2016, 10:24:51 »
Ile czasu potrzeba aby wszystkie ZZ doszły do wspólnego zdania na temat paczek???

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4902 dnia: Października 11, 2016, 10:59:27 »
ciekawe czemu catering dla biurowca i dawnego infraparku (nie wiem co tam się teraz dzieje ale wchodzą i wychodzą tam ludzie) zapewnia inna firma a nie sial. dlaczego tak jest, co są lepsi niż pracownicy fizyczni ? Czemu zakład opłaca dwie firmy które zapewniają posiłki ?

Offline Pracuś

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4903 dnia: Października 11, 2016, 11:51:22 »
Witam pani Anno.czy jest coś wiadomo o powołaniu dodatkowego mistrza na wydziałach z 5 obecnie do 6?bo chodzą takie pogłoski.Wiąże się to zapewne z zlikwidowaniem skoczków.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4904 dnia: Października 11, 2016, 11:54:39 »
Ile trzeba czekać na mechanika, automatyka, elektryka - 2 godz., 3 godz. do rana ? Postoje z tego powodu coraz dłuższe, jazda na czuja kiedyś skończy się katastrofą. Czy tego nikt nie widzi !!!