Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6848646 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4875 dnia: Października 03, 2016, 12:53:16 »
Nowe ubrania sa niestety gorsze:/ podczas cieplejszych dni ( mowie tu o tegorocznych upalach) na instalacji nie dalo sie w nich wytrzymac,  stare kwasiaki  tez nie nalezaly do szczegolnie oddychajacych ale byly bardziej przewiewne od nowych
Przyznaję 100%rację...ogółem to ja bym zrezygnował z ogrodniczek i dał normalne z racji tej iż przez to, że one są na szelkach to jest jeszcze cieplej bo masz je niemal po samą szyję, do tego koszula robocza i jest gorąco na maksa...tak więc najlepiej normalne zapinane w pasie ,a jak im zależy na tym żeby było widać logo "Grupy Azoty "to niech je zrobią na tej prawej kieszeni na wysokości kolana.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2016, 12:54:56 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4876 dnia: Października 03, 2016, 14:26:01 »
Nie odczulem zbytnio różnicy jeżeli chodzi o temperaturę, jedyny jak dla mnie mankament to te szelki, ale za to kieszenie i ogólna wygoda stoją na wyższym poziomie. Ostatnie brązowe kwasiaki jak dostałem niby na długość i szerokość ok ale w kroku wąskie tak że aż nie umożliwiamy podnieść wyżej nogę.

Syndrom wąskiego tyłka raz już mi się przytrafił, na szczęście nikt nie zauważył, do teraz żyłem w przekonaniu, że to nie wina spodni, a mej szerokiej pooopy, pocieszyłeś mnie Bracie :D

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4877 dnia: Października 03, 2016, 14:45:00 »
No a ja  jeszcze w temacie posiłków,  co dalej w tym temacie, co słychać nowego? Związki dogadały się w kwestii jednego zdania? No tu chyba nasza p. Ania musi się wypowiedzieć.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4878 dnia: Października 03, 2016, 17:22:34 »
No a ja  jeszcze w temacie posiłków,  co dalej w tym temacie, co słychać nowego? Związki dogadały się w kwestii jednego zdania? No tu chyba nasza p. Ania musi się wypowiedzieć.
Wszystkie związki i jedno wspólne zdanie to od dawna abstrakcja a szkoda ......

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4879 dnia: Października 03, 2016, 18:12:48 »
No wiesz nie wierzę w cuda ale może zdążył się jeden nad Odrą i dogadali się i mają jedno zdanie,  przecież tu chodzi o dobro pracowników a ZZ są aby działać dla dobra pracowników.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4880 dnia: Października 05, 2016, 15:46:29 »
Posiłki-wg mojej wiedzy szef kadr ma napisać pismo do  pozostałych zz o zajęcie stanowiska nt odejścia od paczek i przekazywania w zamian kart z kwotą za którą pracownik będzie sam sobie komponował posiłek profilaktyczny.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4881 dnia: Października 05, 2016, 16:00:32 »
Jednak cudów nie ma  ;) , a miałem nadzieje, czyli tak na moje oko może za kadencji tego zarządu może się uda coś zrobić. A wczoraj dostawca w jadłospisie zaserwował przeterminowany "serek wiejski" :(
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4882 dnia: Października 05, 2016, 20:01:45 »
Jesteście w różnych zz to pytajcje o stanowisko.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2016, 20:20:11 wysłana przez An_na »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4883 dnia: Października 05, 2016, 20:11:07 »
Tak tak tylko ze wszystkie związki powinny działać w interesie pracowników jest to zasadnicze przesłanie  wszystkich związków bez względu skąd się wywodzą. Skoro ponad 80 % załogi opowiedziało się za likwidacją posiłków dostarczanych przez sial, i przejścia na ekwiwalent pieniężny, to chyba nie ma o czym dyskutować. Na koniec a jak jakiś  związek opowie się za pozostawieniem posiłków  to ? :o   
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4884 dnia: Października 05, 2016, 20:25:08 »
To idź i się dowiedz. Mam dziwne wrażenie, że jesteś sparaliżowany bądź niepełnosprawny. Wszystko chciałbyś się dowiedzieć na forum. Jak już Ci wcześniej napisałem rusz swoją szanowną du.e i sam się dowiedz.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4885 dnia: Października 05, 2016, 20:32:13 »
Haha- beny masz rację :). Może wszyscy mamy podobne stanowisko tylko jeszcze nikt oficjalnie nie zapytał. 
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2016, 21:26:17 wysłana przez An_na »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4886 dnia: Października 05, 2016, 22:10:57 »
No wiesz ja tam nie będę dyskutowali na temat twojego stanu zdrowia,  no wiesz fizycznie może jesteś sprawny a umysłowo no to już może powontpiewac. Nie będę dyskutował z tobą bo nie masz nic do powiedzenia jak zwykle a piszesz dla nabycia postów bo twoje posty nic nie wnoszą do dyskusji. Pani Aniu o co mamy pytać bo jakoś mało zrozumiały post.  Wspólne zdanie mają wszystkie ZZ  w temacie posiłków?  Czy w temacie działania na rzecz pracowników?
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4887 dnia: Października 06, 2016, 06:31:02 »
Widzisz gdzieś w poście Pani Ani aby stwierdziła,  że wszystkie mają podobne zdanie? Ja tam widze "Może wszystkie".

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4888 dnia: Października 06, 2016, 10:29:28 »
Na ile lat jest podpisana umowa w sprawie posiłków?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4889 dnia: Października 06, 2016, 10:56:57 »
Wg mojej wiedzy do 11.2017.Kilka razy wnosiliśmy o jej udostępnienie ( aby poznać cenę jaką płaci za posiłki pracodawca) lecz odmówiono nam tłumacząc tajemnicą handlową.



Post Merge: Października 06, 2016, 10:59:56
http://www.mzzprc.com/news/32/18/Interwencja-w-sprawie-posilkow.html
http://www.mzzprc.com/uploads/Interwencja%20w%20sprawie%20posiłków.pdf
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2016, 10:59:56 wysłana przez An_na »