Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6886497 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4905 dnia: Października 11, 2016, 12:20:01 »
Na jakim wydziale robisz ze tak długo czekacie? Na bieli tak długo się ni czeka. Ostatnio właśnie się to zmieniło i na automatyka czekałem z 20 min. 2-3 godziny to przegięcie.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4906 dnia: Października 11, 2016, 12:21:27 »
Ile czasu potrzeba aby wszystkie ZZ doszły do wspólnego zdania na temat paczek???
.  Jak znam życie i realia to bardzo długo.  Zapamiętaj  że  każdy ZZ dba o swoje interesy o pracownicy są na dalszym planie. No szybko by znaleźli wspólny język  i mieli jedno zdanie jak by chodziło o kasę dla nich.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2016, 12:23:23 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4907 dnia: Października 11, 2016, 12:41:17 »
Pracuś- o jakim wydziale piszesz, że został powołany 6 mistrz?

Offline Pracuś

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4908 dnia: Października 11, 2016, 12:44:27 »
Nie został powołany.pytam czy to jest w planach na wszystkich wydziałach?

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4909 dnia: Października 11, 2016, 13:09:11 »
Ile czasu potrzeba aby wszystkie ZZ doszły do wspólnego zdania na temat paczek???
.  Jak znam życie i realia to bardzo długo.  Zapamiętaj  że  każdy ZZ dba o swoje interesy o pracownicy są na dalszym planie. No szybko by znaleźli wspólny język  i mieli jedno zdanie jak by chodziło o kasę dla nich.
Na Bieli, na mojej zmianie nie zdążyli usunąć usterki, ponoć mieli 8 innych wezwań, dopiero nocka usunęła usterkę!
Na jakim wydziale robisz ze tak długo czekacie? Na bieli tak długo się ni czeka. Ostatnio właśnie się to zmieniło i na automatyka czekałem z 20 min. 2-3 godziny to przegięcie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4910 dnia: Października 11, 2016, 13:59:50 »
Nie mam wiedzy nt. szóstego mistrza a 5bop ani o likwidacji skoczków ( w GA Z.Ch. Police S.A.).
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2016, 14:02:47 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4911 dnia: Października 11, 2016, 19:38:43 »
Podpiąć automatyków i ślusarzy pod zakłady, tak jak kiedyś było i będzie dobrze, jakieś chore szukanie oszczędności. Co za kretyn to wymyślił, ale jeszcze głupsze pomysły tu bywały.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4912 dnia: Października 11, 2016, 19:42:51 »
Mniejsze koszty własne = większy zysk.
Każdy ślusarz/automatyk/elektryk z chęcią wrócił by pod skrzydła ZCH Police, ale teraz to już raczej nie wykonalne.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4913 dnia: Października 12, 2016, 00:31:41 »
Mniejsze koszty własne = większy zysk.

Jaki jest ten mniejszy koszt w zatrudnieniu przykładowo 40 ślusarzy i automatyków za 120 000 tys. PLN niż przy zatrudnieniu ich bezpośrednio w ZCh przy kosztach 160 000.*

*Dane z du.py przyjmując, że fachowiec zatrudniony w GAPS zarabia 3k PLN, a bezpośrednio w ZCh 4k PLN. To jest oszczędność fikcyjna, mydlenie oczu tzw. outsourcingiem (btw spec od outsourcingu czyli maanam coś zamilkł odkąd się zmieniła władza, gdzie jesteś kolego?), dla ZCh jest to znikoma oszczędność, a dla pracownika duża różnica.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4914 dnia: Października 12, 2016, 06:50:38 »
Wszystko fajnie ale pamiętaj o drugiej połówce spółki, czyli umysłowych. Co wtedy z nimi by się stało? Raz wywalczone miejsca, łatwo nie oddadzą.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4915 dnia: Października 12, 2016, 09:45:56 »
ciekawe czemu catering dla biurowca i dawnego infraparku (nie wiem co tam się teraz dzieje ale wchodzą i wychodzą tam ludzie) zapewnia inna firma a nie sial. dlaczego tak jest, co są lepsi niż pracownicy fizyczni ? Czemu zakład opłaca dwie firmy które zapewniają posiłki ?
A można konkretniej? O ile mi wiadomo to w biurowcu nie ma posiłków profilaktycznych ?

Post Merge: Października 12, 2016, 09:59:35
Ile czasu potrzeba aby wszystkie ZZ doszły do wspólnego zdania na temat paczek???
Pracownicy z różnych zwiazków nie mają problemów z porozumiewaniem się , ciekawe czemu taki klopot mają zarządy związkowe. To faktycznie jest przykra sprawa , związkowcy (zarządy) siedzą na jednym korytarzu , drzwi w drzwi i nie potrafią ze sobą rozmawiać.
Dla mnie wniosek może być tylko jeden . Coraz wyraźniej niestety widać , źe tak jak tu ktoś już napisał , nie dobro pracowników jest tu nadrzędnym celem a własne interesy , własna polityka....
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2016, 09:59:35 wysłana przez jorka »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4916 dnia: Października 12, 2016, 13:17:51 »
Ależ my ze sobą rozmawiamy. Nasza organizacja artykułuje i wnioskuje o sprawy zgłaszane przez naszych członków.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2016, 13:20:21 wysłana przez An_na »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4917 dnia: Października 12, 2016, 14:11:23 »
Więc proszę powiedzieć skoro rozmawiać ze sobą na wiele tematach  dotyczących  pracowników no to prosze poinformować na jakim etapie jest sprawa posiłków jakie jest stanowisko ZZ wszystkich nie pani,  kiedy coś konkretnego się ludzie dowiedzą, jest jakoś konkretny termin do kiedy macie podać jakie jest stanowisko ZZ.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4918 dnia: Października 12, 2016, 14:12:26 »
Ależ my ze sobą rozmawiamy. Nasza organizacja artykułuje i wnioskuje o sprawy zgłaszane przez naszych członków.
Możliwe że rozmawiacie tylko współpracy nie widać więc te rozmowy przypominają takie gdy w domu trwają tzw."ciche dni " . Trudno nazwać konstruktywną rozmową gdy jedna strona "wnioskuje" i "artykuluje" .....

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4919 dnia: Października 12, 2016, 14:24:28 »
Co więc proponujesz? Jakieś pomysły? Chętnie pouczę się od mądrzejszych.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2016, 14:50:10 wysłana przez An_na »