Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7275240 razy)

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17745 dnia: Lipca 04, 2024, 15:16:54 »
Ja jestem uśmiechnięty.ciekawe ile osób się zwolni ?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 897
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17746 dnia: Lipca 04, 2024, 15:23:54 »
Ja jestem uśmiechnięty.ciekawe ile osób się zwolni ?
A kiedy się zaczniecie zwalniać zamiast gadać?

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17747 dnia: Lipca 04, 2024, 16:30:17 »
Cały czas rozmawiamy .mamy silne i niezależne ZZ będzie wszystko ok.Pani Ania i jej koleżanka nas uratują

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 897
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17748 dnia: Lipca 04, 2024, 17:48:04 »
Rozważcie dwa możliwe scenariusze, czyli zwalniacie sie lub nie zwalniacie sie.


Zwalniacie sie - znajdujecie prace, w wiekszosci przypadkow lepsza (zreszta wiadomo ze najpierw znajdujecie druga prace a dopiero potem sie zwalniacie), jak na zakladach sie zrobi lepiej za pare lat to mysle ze spokojnie jako doswiadczeni pracownicy bedziecie mogli wrocic (o ile nie spalicie za soba mostow), wiec w tym scenariuszu praktycznie nie ma negatywow dla pracownika.


Scenariusz drugi - nie zwalniacie sie, zaciskacie zeby (i pasa), odpuszczacie czesc dodatkow itd. no i walczycie zeby bylo lepiej. W tym scenariuszu sa dwie mozliwe sciezki rozwoju sytuacji - zakladom sie poprawia lub zakladom sie nie poprawia. I teraz wam pozostawiam analize tego czy w ktorejs z tych sciezek "zyskacie".

Jak juz sobie na to odpowiecie to kazdemu z osobna pozostawiam ocene ktory scenariusz jest wlasciwym wyborem :)

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17749 dnia: Lipca 04, 2024, 17:52:38 »
Przypuszczam że większość liczy na ZZ.3/4 pracowników tam należy panowie i panie .Police na was patrzą

Offline עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17750 dnia: Lipca 04, 2024, 18:10:27 »
Dokładnie. Macie moje fizyczne i duchowe wsparcie jak to będzie konieczne. Szukać w lokalnej społeczności takich którzy poprą waszą sprawę i razem damy radę ocalić wasze miejsca pracy. Bez lokalnej społeczności  jesteście na przegranej pozycji i bez szans zasłaniając się tylko  ZZ, które przeważnie jest kontrolowane odgórnie. Ze zwyklymi ludźmi możecie wszystko.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 417
    • Zobacz profil

Online Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17752 dnia: Lipca 06, 2024, 09:27:15 »
Zbieram ekipę na kapustę. Bus dziewięć miejsc.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 417
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17753 dnia: Lipca 06, 2024, 11:49:20 »
Zbieram ekipę na kapustę. Bus dziewięć miejsc.
Ja tylko buraki tak więc pal gumę z tą swoją kapustą...Buraku 😉

Offline עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17754 dnia: Lipca 06, 2024, 14:40:12 »
Zjadłbym takie swojskie ziemniaczki i buraczki prosto z pola obgotowane i przetarte a do tego baranina z ogniska.

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17755 dnia: Lipca 06, 2024, 15:11:09 »
A na szparagi jest oferta?

Offline עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17756 dnia: Lipca 06, 2024, 16:29:14 »
To kiedy protestujemy przeciwko zwolnieniom i cięciom?? Proszę o zabranie głosu innych użytkowników forum. Musimy się policzyć ilu nas jest i jaką mamy moc oddziaływania. Obecnie jest mało entuzjazmu. Ja jestem w stanie na protest przyprowadzić z rodziny 4 osoby, z osób postronnych jeszcze muszę poczekać aby nie rzucać zbyt pochopnie liczbami. Pierwszy manifest to będzie manifest poparcia mieszkańców Polic względem pracowników. Bardzo ważne, by było dużo ludzi. Pierwsze wrażenie najważniejsze i to jest punkt startowy do reszty działań, więc tu pracownicy, ich rodziny i mieszkańcy nie mogą dać plamy.

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17757 dnia: Lipca 06, 2024, 16:33:21 »
A na co ci zwykli mieszkańcy. Tu 3/4 pracowników jest w zz to jakieś 2k ludzi .mało nas ?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 897
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17758 dnia: Lipca 06, 2024, 16:45:21 »
To kiedy protestujemy przeciwko zwolnieniom i cięciom?? Proszę o zabranie głosu innych użytkowników forum. Musimy się policzyć ilu nas jest i jaką mamy moc oddziaływania. Obecnie jest mało entuzjazmu. Ja jestem w stanie na protest przyprowadzić z rodziny 4 osoby, z osób postronnych jeszcze muszę poczekać aby nie rzucać zbyt pochopnie liczbami. Pierwszy manifest to będzie manifest poparcia mieszkańców Polic względem pracowników. Bardzo ważne, by było dużo ludzi. Pierwsze wrażenie najważniejsze i to jest punkt startowy do reszty działań, więc tu pracownicy, ich rodziny i mieszkańcy nie mogą dać plamy.
To razem jest was 5

Offline עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17759 dnia: Lipca 06, 2024, 16:56:42 »
w zz to jakieś 2k ludzi .mało nas ?

W takich sprawach im więcej ludzi tym lepiej, pisać to trzeba? Działasz na rzecz pracowników czy przeciwko pracownikom? Teraz się zaczną pojawiać osoby siejące defetyzm. Takich ignorować i robić swoje. To jest dobry zwiastun bo widać kto jest kim i komu na czym zależy i czego kto się boi. Uważnie się temu przyglądać.