Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7258063 razy)

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17700 dnia: Czerwca 30, 2024, 15:01:53 »
Absolutorium chyba za brak bycia w poprzedniej partii 🤭

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17701 dnia: Czerwca 30, 2024, 15:08:41 »
Być może.ale ciekawi mnie za co pani Anna czy Wojnowska dostali [size=0px]Absolutorium?jedna ze znalazła najwięcej  kluczy na parkingu a druga że zwiedziła pol świata.[/size][/color]

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17702 dnia: Czerwca 30, 2024, 17:03:57 »
Być może.ale ciekawi mnie za co pani Anna czy Wojnowska dostali [size=0px]Absolutorium?jedna ze znalazła najwięcej  kluczy na parkingu a druga że zwiedziła pol świata.[/size][/color]

P. Anna była zawieszona, bo za dużo publicznie przekazywała info. Teraz stara się to robić zgodnie z przepisami.


P. Iwona też uczynna kobieta, wystarczy się z obiema skontaktować, wystarczy chcieć.


A twój post o tym, że ktoś gdzieś jeździ i coś zwiedza, albo że nic nie robi to taki typowy post Janusza narzekacza, zazdrościciela.

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17703 dnia: Czerwca 30, 2024, 17:09:27 »
Arkona żartujesz on jest bity przez kobiety

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17704 dnia: Czerwca 30, 2024, 17:41:36 »
Ooo widzę że są dupolizy.i właśnie jest jak jest przez takich ludzi .co ci wojnowska albo pani Anna pomogła?wodę dostałeś na wydział?

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17705 dnia: Czerwca 30, 2024, 18:10:35 »
Ile pracujesz w tej firmie? Dwa lata i płaczesz, że Ci wody nie dali. Idź sobie kup wodę, nie zbiedniejesz. Ja tu trochę przedstawicieli przerabiałem i akurat p. Anna i p. Iwona angażują się, są pomocne. Ale Ty liczysz, że ktoś tu Tobie będzie odpowiadał na każde pytania jakie sobie wymyślisz? Ktoś ma pisać publicznie o sprawach spółki jakiemuś anonimowi z logistyki?

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17706 dnia: Czerwca 30, 2024, 18:18:13 »
Pracuje 8 lat.i nie pier.... .zobaczymy co będziesz pisał 8 lipca.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17707 dnia: Czerwca 30, 2024, 18:27:21 »
Zobacz chłopie co się dzieje w Europie, codziennie kiedy odpalam wiadomości w smartfonie, czytam, że jakiś zakład upada, codziennie. Chora polityka UE ciągnie wszystkich na dno, a nie, przedstawiciele załogi czy członkowie rad nadzorczych.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 893
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17708 dnia: Czerwca 30, 2024, 18:31:37 »
Ooo widzę że są dupolizy.i właśnie jest jak jest przez takich ludzi .co ci wojnowska albo pani Anna pomogła?wodę dostałeś na wydział?
Mi np. p. Tarocinska pomogła. Czemu według twojego januszowo-zakladowego myslenia to, że ktoś stara sie obiektywnie wypowiedziec na czyjs temat to lizanie dupy? Sam osobiscie potrafilem tu zarowno pochwalic p. Tarocinska jak i skrytykowac i nie mialem z tym zadnego problemu. A ty bedziesz siedzial zacietrzewiony na tych zakladach, obrazal ludzi i plakal jak ci zle, zamiast ta energie zuzyc na rozwoj i wziac sie za robote zeby miec lepiej xD nawet mi nie zal takich nieudacznikow zyciowych, bo to jak wyglada twoja sytuacja to tylko i wylacznie twoja wina frustracie

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 972
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17709 dnia: Czerwca 30, 2024, 18:49:21 »
Zobacz chłopie co się dzieje w Europie, codziennie kiedy odpalam wiadomości w smartfonie, czytam, że jakiś zakład upada, codziennie. Chora polityka UE ciągnie wszystkich na dno, a nie, przedstawiciele załogi czy członkowie rad nadzorczych.
Przecież dzięki UE mamy piniendze i możemy jechać do Niemiec.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2024, 18:53:13 wysłana przez Jan z nerką »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17710 dnia: Czerwca 30, 2024, 19:04:53 »
Zobacz chłopie co się dzieje w Europie, codziennie kiedy odpalam wiadomości w smartfonie, czytam, że jakiś zakład upada, codziennie. Chora polityka UE ciągnie wszystkich na dno, a nie, przedstawiciele załogi czy członkowie rad nadzorczych.
Przecież dzięki UE mamy piniendze i możemy jechać do Niemiec.

Dokładnie xd
Absurd goni absurd. Najlepszym ostatnim jest ten by dawać przybyszom zaa gór, lasów i rzek socjal taki sam w każdym kraju UE. Członek UE będzie nedzarzem we własnym kraju, a nierób będzie sobie leżał i brał niezły hajs za nic. To jest właśnie UE.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 972
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17711 dnia: Czerwca 30, 2024, 19:36:48 »
Zobacz chłopie co się dzieje w Europie, codziennie kiedy odpalam wiadomości w smartfonie, czytam, że jakiś zakład upada, codziennie. Chora polityka UE ciągnie wszystkich na dno, a nie, przedstawiciele załogi czy członkowie rad nadzorczych.
Przecież dzięki UE mamy piniendze i możemy jechać do Niemiec.

Dokładnie xd
Absurd goni absurd. Najlepszym ostatnim jest ten by dawać przybyszom zaa gór, lasów i rzek socjal taki sam w każdym kraju UE. Członek UE będzie nedzarzem we własnym kraju, a nierób będzie sobie leżał i brał niezły hajs za nic. To jest właśnie UE.
Przestań tak mówić ruska onuco. Gdyby nie UE, Putin byłby dzisiaj na deptaku Bogusława i nie mielibyśmy dróg.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17712 dnia: Czerwca 30, 2024, 19:42:39 »
Niemiec z Ruskim sztame trzyma, wystarczy spojrzeć na to jak Rosja tutaj pompuje swój gaz w formie nawozów. A po środku uśmiechnięty Polak, obywatel zachodu i UE myślący, że jest wolnym człowiekiem xd

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17713 dnia: Lipca 01, 2024, 08:29:02 »
Nie chcę nic mówić ale chyba ktoś głosował na tych ludzi co są w euro parlamencie i na tych którzy są teraz w rządzie. Zachodniopomorskie pokazało jaka partię popiera i jakich posłów popiera. Tak więc nie bardzo wiem skąd to zaskoczenie,że czeka dokręcanie śruby? Zawsze tak było za rządów rudego faszysty. A wy ludziska jesteście tak tempi ,że to przechodzi ludzkie pojęcie. Niech ktoś mi wymieni chociaż trzy rzeczy jakie ten człowiek zrobił dla kraju,co takie powstało w Polsce za rządów Tuska co zyskało nasze województwo za jego rządów? Słucham co ten człowiek nam dał,czym nas uraczył? Inwestorem z kataru ratującym stocznie szczecińską?😂 Podwyższeniem wieku emerytalnego 😂aptopo wieku emerytalnego wy tam się szykujecie że w przyszłym roku pewnie będzie pomysł żeby wrócić do tego co było za jego rządów. Nami rządzą ludzie którzy chcieli zamknąć kopalnie w Turowie,ludzie którzy robią wszystko to co im Unia karze i tak właściwie nie sprzeciwiają się niczemu. Niemcy nam podrzucają tubylców i nikt z tym nic nie robi, bo jest na to przyzwolenie. Na wschodzie dzikusy dzień w dzień atakują polskie służby i nikt z tym nic nie robi. Ten kraj nie funkcjonuje,a rządzący zajmują się właściwie tylko jednym...rozliczaniem poprzedniej władzy. Obywatele i to co się dzieje w kraju to nie ważne,inflacja nie ważna,kolosalne ceny energii nie ważne. Ja już nie raz pisałem ,że jak będzie nowy prezes to możemy zapomnieć o czymkolwiek na długie lata. To samo było w 2010,różnica jest taka,że wtedy życie nie było takie drogie jak jest teraz. Wybraliście do rządzenia ludzi którzy kompletnie nie dbają o interesy polski, o interesy obywateli tylko o swoje. To tyle w temacie...udanego dnia życzę.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17714 dnia: Lipca 01, 2024, 09:25:15 »
Kolega wodnik szuwarek wyczerpał temat.Poza tym...Uśmiechamy się. Też pracuje w tym zakładzie i brechtam z ludzi co teraz żarem srają.Dobrze Wam tak.Ja już mam plan B i wisi mi to co tutaj będzie się działo.Ja na ten syf nie głosowałem.