Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788078 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15900 dnia: Czerwca 02, 2023, 10:38:21 »
Ludzie wyłączcie te telewizory,bo nie jest tak kolorowo jak to się nam się przedstawia. Wybory to iluzja..  a przedstawienie dopiero przed nami.
Akurat rak się składa że mam go wyłączonego a jeżeli już jest włączony to w celach odpalenia Netflix,Disney,HBO itp.a nie w celu oglądania wiadomości itp. Ja nie potrzebuję oglądać kanałów informacyjnych żeby widzieć co nam może zwojować PO żyje na tym świecie wystarczająco a żeby rozróżnić co zrobił jeden rząd a co robił drugi,i akurat tak się składa,że rząd PO PSL nic kompletnie nie robił dla kraju,mało tego najchętniej to by tu wpuścił wszystkich, rozlokował muzułmanów,sprzedał to czego się sprzedać jeszcze nie dało,odpuścił budowę tunelu ,zamknął Turów,poszedł w walutę Euro i tak jeszcze wiele by wymieniać. Wy powinniście się cieszyć,że to PiS jest u władzy bo macie dzięki nim tunel w Świnoujściu,tor wodny pogłębiony,rozbudowany gazoport,wasze dzieci do 26roku są zwolnione z podatku,wyższe emerytury,krócej pracujecie(wiem emerytalny),niższe podatk,najniższe bezrobocie, minimalną podwyższoną ...ale co tam to nie ważne najważniejsze żeby PiS nie rządził,lepiej niech wróci to co było ,a wtedy nie będziemy mieli nic w zachodniopomorskim,żadnej dużej firmy ,tunel w Policach pójdzie w odstawkę...ja to się czasami zastanawiam gdzie ludzie mają oczy...a i jak mi ktoś napiszę o inflacji,że to wina PiSu to niech wypieprza do Turcji albo do Czech bo tam pewnie mniejsza ,albo na Węgry gdzie jest 25procent...dziękuję i udanego weekendu życzę
Mówisz o tym tunelu w Świnoujściu, na który 100% środków pochodziło z gminy i Unii, a 0% że środków rządowych? Dalej nie czytałem nawet twoich zakłamanych wypocin

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15901 dnia: Czerwca 02, 2023, 11:01:33 »
Mówisz o tym tunelu w Świnoujściu, na który 100% środków pochodziło z gminy i Unii, a 0% że środków rządowych? Dalej nie czytałem nawet twoich zakłamanych wypocin



Tutaj przynajmniej ktoś miał jaja i podjął się decyzji i tematu budowy tunelu, bo realnie widział problemy mieszkańców i turystów. To są fakty, z którymi nie ma dyskusji, pieniądze są ważne, ale skąd pochodziły w tym przypadku jest sprawą drugorzędną. Za PO też było kolesiostwo, i to grubego kalibru, najlepszym przykładem może być Lolopindolo, który teraz z poważnymi zarzutami czeka na proces. W Policach w porcie Z.Ch. też za PO niezłe wałki leciały. Złodziej zawsze miał to do siebie, że wołał: "łapać złodzieja".

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15902 dnia: Czerwca 02, 2023, 11:06:00 »
Pewnie mu chodzi o ten tunel który jak mówisz został zbudowany ze środków gmin i UE. Tej samej UE z której nasza obecna partia tak mocno próbuje nas wyciągnąć. Wystarczy obiektywnie spojrzeć na to co się dzieje a dzieje się bardzo źle. Niestety ceny surowców jakie były mocno w nas uderzyły, ale przecież nikt nie miał wpływu na ceny gazu itp. Może faktycznie masz rację co do tych wałków, lecz naprawdę każdy sam może sobie odpowiedzieć kiedy było gorzej.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15903 dnia: Czerwca 02, 2023, 11:08:27 »
Ludzie wyłączcie te telewizory,bo nie jest tak kolorowo jak to się nam się przedstawia. Wybory to iluzja..  a przedstawienie dopiero przed nami.
Akurat rak się składa że mam go wyłączonego a jeżeli już jest włączony to w celach odpalenia Netflix,Disney,HBO itp.a nie w celu oglądania wiadomości itp. Ja nie potrzebuję oglądać kanałów informacyjnych żeby widzieć co nam może zwojować PO żyje na tym świecie wystarczająco a żeby rozróżnić co zrobił jeden rząd a co robił drugi,i akurat tak się składa,że rząd PO PSL nic kompletnie nie robił dla kraju,mało tego najchętniej to by tu wpuścił wszystkich, rozlokował muzułmanów,sprzedał to czego się sprzedać jeszcze nie dało,odpuścił budowę tunelu ,zamknął Turów,poszedł w walutę Euro i tak jeszcze wiele by wymieniać. Wy powinniście się cieszyć,że to PiS jest u władzy bo macie dzięki nim tunel w Świnoujściu,tor wodny pogłębiony,rozbudowany gazoport,wasze dzieci do 26roku są zwolnione z podatku,wyższe emerytury,krócej pracujecie(wiem emerytalny),niższe podatk,najniższe bezrobocie, minimalną podwyższoną ...ale co tam to nie ważne najważniejsze żeby PiS nie rządził,lepiej niech wróci to co było ,a wtedy nie będziemy mieli nic w zachodniopomorskim,żadnej dużej firmy ,tunel w Policach pójdzie w odstawkę...ja to się czasami zastanawiam gdzie ludzie mają oczy...a i jak mi ktoś napiszę o inflacji,że to wina PiSu to niech wypieprza do Turcji albo do Czech bo tam pewnie mniejsza ,albo na Węgry gdzie jest 25procent...dziękuję i udanego weekendu życzę
Mówisz o tym tunelu w Świnoujściu, na który 100% środków pochodziło z gminy i Unii, a 0% że środków rządowych? Dalej nie czytałem nawet twoich zakłamanych wypocin
https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/drogi-i-autostrady/czy-tunel-w-swinoujsciu-jest-inwestycja-jaroslawa-kaczynskiego-58534.html
Taka ciekawostkę ci powiem bo chyba nie wiesz po co jest UE. Po to żeby wspierać takie inwestycję i dawać właśnie szmal na takie inwestycję i oni ten szmal dają w całej Europie na taki inwestycje bo po to właśnie są to po 1 a po drugie buraku ty myślisz że Świnoujście to z własnej kasy dojazdu do tego tunelu robi,jak rak musisz to śmiem twierdzić że jesteś w błędzie bo przypuszczam ,że robi to albo że środków rządowych,albo z kasy którą odpalił rząd dla miasta. I po trzecie to z tego co się orientuję to rząd PiS i GDDKIA zlecił przetarg na budowę tego tunelu albo inaczej za ich rzędów GDDKiA to zleciła... PO miało to w planach ale dla Rudego ważniejszy Gdańsk i tunel pod sucha Wisła a nie jakieś Świnoujście...to tyle z mojej strony buraku

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15904 dnia: Czerwca 02, 2023, 11:16:57 »
To jest wątek zakładowy a nie na temat unijnego tunelu pod Świną.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2023, 11:19:38 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15905 dnia: Czerwca 02, 2023, 11:48:31 »
Ludzie wyłączcie te telewizory,bo nie jest tak kolorowo jak to się nam się przedstawia. Wybory to iluzja..  a przedstawienie dopiero przed nami.
Akurat rak się składa że mam go wyłączonego a jeżeli już jest włączony to w celach odpalenia Netflix,Disney,HBO itp.a nie w celu oglądania wiadomości itp. Ja nie potrzebuję oglądać kanałów informacyjnych żeby widzieć co nam może zwojować PO żyje na tym świecie wystarczająco a żeby rozróżnić co zrobił jeden rząd a co robił drugi,i akurat tak się składa,że rząd PO PSL nic kompletnie nie robił dla kraju,mało tego najchętniej to by tu wpuścił wszystkich, rozlokował muzułmanów,sprzedał to czego się sprzedać jeszcze nie dało,odpuścił budowę tunelu ,zamknął Turów,poszedł w walutę Euro i tak jeszcze wiele by wymieniać. Wy powinniście się cieszyć,że to PiS jest u władzy bo macie dzięki nim tunel w Świnoujściu,tor wodny pogłębiony,rozbudowany gazoport,wasze dzieci do 26roku są zwolnione z podatku,wyższe emerytury,krócej pracujecie(wiem emerytalny),niższe podatk,najniższe bezrobocie, minimalną podwyższoną ...ale co tam to nie ważne najważniejsze żeby PiS nie rządził,lepiej niech wróci to co było ,a wtedy nie będziemy mieli nic w zachodniopomorskim,żadnej dużej firmy ,tunel w Policach pójdzie w odstawkę...ja to się czasami zastanawiam gdzie ludzie mają oczy...a i jak mi ktoś napiszę o inflacji,że to wina PiSu to niech wypieprza do Turcji albo do Czech bo tam pewnie mniejsza ,albo na Węgry gdzie jest 25procent...dziękuję i udanego weekendu życzę
Mówisz o tym tunelu w Świnoujściu, na który 100% środków pochodziło z gminy i Unii, a 0% że środków rządowych? Dalej nie czytałem nawet twoich zakłamanych wypocin
https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/drogi-i-autostrady/czy-tunel-w-swinoujsciu-jest-inwestycja-jaroslawa-kaczynskiego-58534.html
Taka ciekawostkę ci powiem bo chyba nie wiesz po co jest UE. Po to żeby wspierać takie inwestycję i dawać właśnie szmal na takie inwestycję i oni ten szmal dają w całej Europie na taki inwestycje bo po to właśnie są to po 1 a po drugie buraku ty myślisz że Świnoujście to z własnej kasy dojazdu do tego tunelu robi,jak rak musisz to śmiem twierdzić że jesteś w błędzie bo przypuszczam ,że robi to albo że środków rządowych,albo z kasy którą odpalił rząd dla miasta. I po trzecie to z tego co się orientuję to rząd PiS i GDDKIA zlecił przetarg na budowę tego tunelu albo inaczej za ich rzędów GDDKiA to zleciła... PO miało to w planach ale dla Rudego ważniejszy Gdańsk i tunel pod sucha Wisła a nie jakieś Świnoujście...to tyle z mojej strony buraku
Stara ci się puszcza prostaku. Gadaj co chcesz, nie interesuje mnie czy decyzję podjęła PO czy PiS czy jeszcze SLD, ale pisząc że środki pochodza "od rządu" po prostu kłamiesz. Ale u takich prostaków jak ty to norma że jak się nie ma czym pochwalić to trzeba coś wymyślić ;)

Post Merge: [time]Czerwiec 02, 2023, 11:50:48 [/time]
A co do tunelu pod sucha Wisła to mocne słowa jak na kogos kto wybudował przekop Mierzei żeby przepłynęły nią 2 kajaki dziennie. I zanim się uruchomisz jak typowy pisior (chociaż już to zrobiłeś obrażając ludzi od buraków bo wypunktowali twoje kłamstwo) to ci skrócę męczarnie i powiem że takie samo podejście mam do waszego małego życiowego nieudacznika jak i do "rudego" jak go nazywasz.

Post Merge: Czerwca 02, 2023, 11:52:47
Mówisz o tym tunelu w Świnoujściu, na który 100% środków pochodziło z gminy i Unii, a 0% że środków rządowych? Dalej nie czytałem nawet twoich zakłamanych wypocin



Tutaj przynajmniej ktoś miał jaja i podjął się decyzji i tematu budowy tunelu, bo realnie widział problemy mieszkańców i turystów. To są fakty, z którymi nie ma dyskusji, pieniądze są ważne, ale skąd pochodziły w tym przypadku jest sprawą drugorzędną. Za PO też było kolesiostwo, i to grubego kalibru, najlepszym przykładem może być Lolopindolo, który teraz z poważnymi zarzutami czeka na proces. W Policach w porcie Z.Ch. też za PO niezłe wałki leciały. Złodziej zawsze miał to do siebie, że wołał: "łapać złodzieja".

I nigdzie nie napsialem że decyzja o tunelu była zła czy Dobra, mało mnie to interesuje, po prostu nie lubię kłamstwa, a gość wyraźnie skłamał i to w ramach agitacji politycznej co jest podwójnie obrzydliwe. Ale wy się może już przyzwyczailiście że to norma.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2023, 11:52:47 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15906 dnia: Czerwca 02, 2023, 12:03:31 »
Wodnik napisałeś swój post jak typowy fanatyk PiSu. Niemniej nie zmienia to faktu że za innych u władzy nie było takiego gówna jak w grupie azoty jak teraz

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15907 dnia: Czerwca 02, 2023, 12:08:02 »
Ludzie wyłączcie te telewizory,bo nie jest tak kolorowo jak to się nam się przedstawia. Wybory to iluzja..  a przedstawienie dopiero przed nami.
Akurat rak się składa że mam go wyłączonego a jeżeli już jest włączony to w celach odpalenia Netflix,Disney,HBO itp.a nie w celu oglądania wiadomości itp. Ja nie potrzebuję oglądać kanałów informacyjnych żeby widzieć co nam może zwojować PO żyje na tym świecie wystarczająco a żeby rozróżnić co zrobił jeden rząd a co robił drugi,i akurat tak się składa,że rząd PO PSL nic kompletnie nie robił dla kraju,mało tego najchętniej to by tu wpuścił wszystkich, rozlokował muzułmanów,sprzedał to czego się sprzedać jeszcze nie dało,odpuścił budowę tunelu ,zamknął Turów,poszedł w walutę Euro i tak jeszcze wiele by wymieniać. Wy powinniście się cieszyć,że to PiS jest u władzy bo macie dzięki nim tunel w Świnoujściu,tor wodny pogłębiony,rozbudowany gazoport,wasze dzieci do 26roku są zwolnione z podatku,wyższe emerytury,krócej pracujecie(wiem emerytalny),niższe podatk,najniższe bezrobocie, minimalną podwyższoną ...ale co tam to nie ważne najważniejsze żeby PiS nie rządził,lepiej niech wróci to co było ,a wtedy nie będziemy mieli nic w zachodniopomorskim,żadnej dużej firmy ,tunel w Policach pójdzie w odstawkę...ja to się czasami zastanawiam gdzie ludzie mają oczy...a i jak mi ktoś napiszę o inflacji,że to wina PiSu to niech wypieprza do Turcji albo do Czech bo tam pewnie mniejsza ,albo na Węgry gdzie jest 25procent...dziękuję i udanego weekendu życzę
Mówisz o tym tunelu w Świnoujściu, na który 100% środków pochodziło z gminy i Unii, a 0% że środków rządowych? Dalej nie czytałem nawet twoich zakłamanych wypocin
https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/drogi-i-autostrady/czy-tunel-w-swinoujsciu-jest-inwestycja-jaroslawa-kaczynskiego-58534.html
Taka ciekawostkę ci powiem bo chyba nie wiesz po co jest UE. Po to żeby wspierać takie inwestycję i dawać właśnie szmal na takie inwestycję i oni ten szmal dają w całej Europie na taki inwestycje bo po to właśnie są to po 1 a po drugie buraku ty myślisz że Świnoujście to z własnej kasy dojazdu do tego tunelu robi,jak rak musisz to śmiem twierdzić że jesteś w błędzie bo przypuszczam ,że robi to albo że środków rządowych,albo z kasy którą odpalił rząd dla miasta. I po trzecie to z tego co się orientuję to rząd PiS i GDDKIA zlecił przetarg na budowę tego tunelu albo inaczej za ich rzędów GDDKiA to zleciła... PO miało to w planach ale dla Rudego ważniejszy Gdańsk i tunel pod sucha Wisła a nie jakieś Świnoujście...to tyle z mojej strony buraku
Stara ci się puszcza prostaku. Gadaj co chcesz, nie interesuje mnie czy decyzję podjęła PO czy PiS czy jeszcze SLD, ale pisząc że środki pochodza "od rządu" po prostu kłamiesz. Ale u takich prostaków jak ty to norma że jak się nie ma czym pochwalić to trzeba coś wymyślić ;)

Post Merge: [time]Czerwiec 02, 2023, 11:50:48 [/time]

A co do tunelu pod sucha Wisła to mocne słowa jak na kogos kto wybudował przekop Mierzei żeby przepłynęły nią 2 kajaki dziennie. I zanim się uruchomisz jak typowy pisior (chociaż już to zrobiłeś obrażając ludzi od buraków bo wypunktowali twoje kłamstwo) to ci skrócę męczarnie i powiem że takie samo podejście mam do waszego małego życiowego nieudacznika jak i do "rudego" jak go nazywasz.

Post Merge: [time]Czerwiec 02, 2023, 11:52:47 [/time]

Mówisz o tym tunelu w Świnoujściu, na który 100% środków pochodziło z gminy i Unii, a 0% że środków rządowych? Dalej nie czytałem nawet twoich zakłamanych wypocin



Tutaj przynajmniej ktoś miał jaja i podjął się decyzji i tematu budowy tunelu, bo realnie widział problemy mieszkańców i turystów. To są fakty, z którymi nie ma dyskusji, pieniądze są ważne, ale skąd pochodziły w tym przypadku jest sprawą drugorzędną. Za PO też było kolesiostwo, i to grubego kalibru, najlepszym przykładem może być Lolopindolo, który teraz z poważnymi zarzutami czeka na proces. W Policach w porcie Z.Ch. też za PO niezłe wałki leciały. Złodziej zawsze miał to do siebie, że wołał: "łapać złodzieja".

I nigdzie nie napsialem że decyzja o tunelu była zła czy Dobra, mało mnie to interesuje, po prostu nie lubię kłamstwa, a gość wyraźnie skłamał i to w ramach agitacji politycznej co jest podwójnie obrzydliwe. Ale wy się może już przyzwyczailiście że to norma.
A gdzie ja ci napisałem że pochodzą od rzędu? Mi to koło dupy lata od kogo 9ne są ja pisałem że to ten rząd się za to wziął za realizację tego nie tamten rząd tylko ten bo dla tamtych był ważniejszy Gdańsk z wiadomych powodów,a jak nie wiesz z jakich to przypomnij mi kto jest z Gdańska bo o ile się nie mylę to Donald. To że kasa z unii to chyba to logiczne bo unia daje idę na takie inwestycję w każdym kraju nie tylko w Polsce,w jednym daje mniejsze w innym większe. Przypuszczam że u nas tyle dała bo ten tunel jest wpisany w jakiś ich tam projekt...ale to ten rząd zlecił wykonanie przetargów i całej reszty. Co do mierzei to nie bój żaby zrobią tor jak trzeba to będzie jak trzeba ale żeby to zrobić to muszą się dogadać z Elblągiem,albo inaczej i jedni i drudzy muszą się dogadać między sobą. To tyle misiaczku z mojej strony...spokojnego weekendu życzę

Post Merge: Czerwca 02, 2023, 12:09:50
Wodnik napisałeś swój post jak typowy fanatyk PiSu. Niemniej nie zmienia to faktu że za innych u władzy nie było takiego gówna jak w grupie azoty jak teraz
Haha chłopie ja widzę po prostu co jest robione za tych rządów a co było robione za tamtych rzędów...jednych widzę first fakt że państwo zamykali przedsiębiorstwa zwalniano ludzi strzelano do ludzi a innych to w ogóle nie cieszy i ja się zaliczam do tych których to nie cieszy. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2023, 12:09:50 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15908 dnia: Czerwca 02, 2023, 12:29:18 »
Heh cieszcie się, że to i tam to.. 😃
Tylko, że o wszystko za nasze pieniądze!
A co nam min. unia dała i szykuje możecie sami zobaczyć już dziś na własne oczy. Oni nie są dla nas, ale ludzie ślepo w to wszystko wierza co pokazała mi ostatnia,, pandemia,,  jak  wytresowali lud. Wierzyłem w autorytety ludzi których uważałem za inteligentnych niestety to oni byli pierwsi w kolejce. Szkoda mi w tym tylko dzieci..

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15909 dnia: Czerwca 02, 2023, 12:30:19 »
Pis obniżył podatki... fajnie tylko w zamian mamy co najmniej 30 innych danin, które wprowadziła "dobra zmiana". Malolaci zwolnię z podatków do 26go roku życia... zajebiscie tylko my starsi musimy to odrobić i oddać w wyższych cenach wszystkiego. Cały program socjalny opiera się na idei Robin Hooda, zabierz bogadszemu daj biedniejszemu czyt. nierobowi w większości przypadków. 13 i 14 emerytura to nic innego jak częściowy zwrot tego co wcześniej emerytom zajebali. Inflacja to sprawka tych debili u koryta co było do przewidzenia już dawno ale teraz mają wymówkę bo srandemia bo wojenka a motłoch łyka propagandę jak turystka Angela na płoniach. Tak za peło też był gnuj bo tusek i jego przydupasy to liberałowie więc działają we własnym interesie. Tak dla przypomnienia obecny premierek Vateusz I Kłamliwy za czasów rządów "rudego" był jego prawą ręką i między innymi to on dal zielone światło dla kredytów we frankach po czym zmienił szybko obóz władzy i zgrywa dobrego wujka. Takie pytanie na koniec jak ma być w Polsce normalnie jak wiecznie tylko jest kłótnia o te same swinie u koryta od ponad 30 lat żadnych wniosków te same lewackie komunistyczne patalachy na stołkach

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15910 dnia: Czerwca 02, 2023, 12:41:42 »
100


Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15911 dnia: Czerwca 02, 2023, 13:36:30 »
Cygan jedyny głos normalności na tym forum. Niestety oczy otwarte ma tylko max kilka procent społeczeństwa. Widać to też tu gdzie jedni bronią rudego a drudzy brożki i pinokia. A obie strony to te same gówno u władzy mające w dupie społeczeństwo.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15912 dnia: Czerwca 02, 2023, 13:40:44 »
Takie pytanie na koniec jak ma być w Polsce normalnie jak wiecznie tylko jest kłótnia o te same swinie u koryta od ponad 30 lat żadnych wniosków te same lewackie komunistyczne patalachy na stołkach
Dobrze, że ktoś to widzi, zgadzam się. Swoją drogą po słowach z ryżem nie mam pojęcia jak gość może działać w polityce, a być premierem to już po prostu komedia...(żeby nie było, jestem anty PiS i anty po)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15913 dnia: Czerwca 02, 2023, 15:16:23 »
Cieszę się, że w końcu wszysy są za Konfederacją. Pozdro byki.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15914 dnia: Czerwca 03, 2023, 08:03:25 »
@Anna podoba mi się pomysł prywatnego forum, tylko dla pracowników zakładu. Tak, żeby można było przedyskutować bieżące sprawy, bez spotykania się na wydziałach lub osobiście. Brak jakichkolwiek info na stronach związkowych mnie przeraża...