Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852789 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15885 dnia: Czerwca 01, 2023, 05:50:56 »
Ja wiem jedno.
Jak nie odsuniemy pisu od koryta to stracimy nasz zakład.
Co prawda jestem tylko tym ,,wrednym cieciem,, co stoi na bramie ale też na zakładach pracuję i jadę na tym samym wózku
Jak przyjdzie Tusk, to Zakłady z marszu staną na nogi.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15886 dnia: Czerwca 01, 2023, 07:32:47 »
Ja wiem jedno.
Jak nie odsuniemy pisu od koryta to stracimy nasz zakład.
Co prawda jestem tylko tym ,,wrednym cieciem,, co stoi na bramie ale też na zakładach pracuję i jadę na tym samym wózku

Za platformy też chcieli zamykać zakład "zielone płuca dla Berlina". Nawet było pismo Jałosa z zapytaniem o możliwości zamknięcia bieli. A potem sprowadził ilmenit kenijski który się do niczego nie nadawał i kilka lat leżał na hałdach. Kolejnym pracodawcą naszego prezesa była firma która sprowadzała surowce do produkcji (nie nadające się do niczego). Jestem ciekaw czy już spłaciliśmy naszą fabrykę w Senegalu?

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15887 dnia: Czerwca 01, 2023, 09:21:14 »
Tylko platforma i pis i tak w kółko przez 12 lat. A prawda jest taka czy zarówno jak jedni będą rządzić czy drudzy ten zakład upadnie. PiS dodatkowo doprowadza do upadku już w tej chwili ale co tam zaraz będzie +800, tamci nie dawali tylko sami kradli. Szkoda że ludzie nie wiedzą o prostej zasadzie, żaden rząd nie ma swoich pieniędzy, tylko są one zabierane przez uczciwie pracujących ludzi.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15889 dnia: Czerwca 01, 2023, 10:27:36 »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15890 dnia: Czerwca 01, 2023, 12:59:44 »
Swoją drogą skoro Puławy stoją od paru dobrych miesięcy, to dlaczego część ludzi nie została jeszcze wysłana na postojowe? To działanie na szkodę spółki.

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15891 dnia: Czerwca 01, 2023, 13:20:21 »
Nie mogą wysłać ludzi na postojowe ponieważ zakład pracuje na 10%. Z drugiej strony nie ma  co patrzeć na Puławy tylko to co się dzieje u nas. Ciągle słyszymy że związki rozmawiają ze coś robią dla nas tylko nigdy żadnych rezultatów to nie ma . Każdy kto jest na stołku próbuje najeść się jak najwięcej bo za chwilę z tego stołka spadnie a za czasów covid pokazali kto tak naprawdę jest ważny dla tej fabryki




Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15892 dnia: Czerwca 01, 2023, 22:05:17 »
A jak wygląda sytuacja w innych europejskich zakładach chemicznych ?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15893 dnia: Czerwca 01, 2023, 22:54:24 »
Przenoszą produkcję za granicę UE albo zamykają ze względu na cenę gazu i limity CO2 (BASF i Yara). Główni odbiorcy Indie i Brazylia biorą tanie nawozy z Chin i Rosji. W sumie my także kupujemy z Chin.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15894 dnia: Czerwca 02, 2023, 05:58:01 »
Przenoszą produkcję za granicę UE albo zamykają ze względu na cenę gazu i limity CO2 (BASF i Yara). Główni odbiorcy Indie i Brazylia biorą tanie nawozy z Chin i Rosji. W sumie my także kupujemy z Chin.
Ten wredny PiS nawet w Niemczech niszczy zakłady?

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 393
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15895 dnia: Czerwca 02, 2023, 07:26:46 »
https://www.money.pl/gospodarka/narodowy-czempion-stoi-przez-60-lat-czegos-takiego-nie-bylo-6903982468074176a.html




Fajny ten artykuł i jego tytuł...taki nie do końca prawdziwy bo z tego co jest napisane na końcu tego artykułu to od wczoraj Puławy ruszają z mocą produkcyjną na 100 procent...no ale czego się spodziewać po money.pl
https://www.wnp.pl/chemia/ceny-gazu-zlitowaly-sie-nad-grupa-azoty,716456.html

Post Merge: Czerwca 02, 2023, 07:40:27
Ja wiem jedno.
Jak nie odsuniemy pisu od koryta to stracimy nasz zakład.
Co prawda jestem tylko tym ,,wrednym cieciem,, co stoi na bramie ale też na zakładach pracuję i jadę na tym samym wózku
Jak przyjdzie Tusk, to Zakłady z marszu staną na nogi.
No ba i do tego lasy państwowe przestaną robić wycinkę 😉 albo i nie bo pewnie pójdą na sprzedaż 😂 tak więc śmiało głosujmy wszyscy na PO niech najlepiej wszytko sprzedadzą co by polski rząd nie musiał się o nic martwić 😂 zobaczycie jak będzie kolorowo jak wrócą rzędu rudego...jak sprywatyzują dosłownie wszystko co zostało począwszy od Orlenu,PKO BP, AZOTÓW ,PZU Itd. Do tego pozbędziemy się ZŁOTÓWKI i pójdziemy w euro... Będzie jednym słowem wspaniale
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2023, 07:40:27 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15896 dnia: Czerwca 02, 2023, 08:53:24 »
Ale za to w Europie nas poklepią po plecach, wszyscy się będą uśmiechać i będziemy mogli skrobać dziewczęta niczym zdrapki Lotto.

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15897 dnia: Czerwca 02, 2023, 09:33:44 »
Ludzie wyłączcie te telewizory,bo nie jest tak kolorowo jak to się nam się przedstawia. Wybory to iluzja..  a przedstawienie dopiero przed nami.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 393
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15898 dnia: Czerwca 02, 2023, 10:07:32 »
Ludzie wyłączcie te telewizory,bo nie jest tak kolorowo jak to się nam się przedstawia. Wybory to iluzja..  a przedstawienie dopiero przed nami.
Akurat rak się składa że mam go wyłączonego a jeżeli już jest włączony to w celach odpalenia Netflix,Disney,HBO itp.a nie w celu oglądania wiadomości itp. Ja nie potrzebuję oglądać kanałów informacyjnych żeby widzieć co nam może zwojować PO żyje na tym świecie wystarczająco a żeby rozróżnić co zrobił jeden rząd a co robił drugi,i akurat tak się składa,że rząd PO PSL nic kompletnie nie robił dla kraju,mało tego najchętniej to by tu wpuścił wszystkich, rozlokował muzułmanów,sprzedał to czego się sprzedać jeszcze nie dało,odpuścił budowę tunelu ,zamknął Turów,poszedł w walutę Euro i tak jeszcze wiele by wymieniać. Wy powinniście się cieszyć,że to PiS jest u władzy bo macie dzięki nim tunel w Świnoujściu,tor wodny pogłębiony,rozbudowany gazoport,wasze dzieci do 26roku są zwolnione z podatku,wyższe emerytury,krócej pracujecie(wiem emerytalny),niższe podatk,najniższe bezrobocie, minimalną podwyższoną ...ale co tam to nie ważne najważniejsze żeby PiS nie rządził,lepiej niech wróci to co było ,a wtedy nie będziemy mieli nic w zachodniopomorskim,żadnej dużej firmy ,tunel w Policach pójdzie w odstawkę...ja to się czasami zastanawiam gdzie ludzie mają oczy...a i jak mi ktoś napiszę o inflacji,że to wina PiSu to niech wypieprza do Turcji albo do Czech bo tam pewnie mniejsza ,albo na Węgry gdzie jest 25procent...dziękuję i udanego weekendu życzę

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15899 dnia: Czerwca 02, 2023, 10:25:42 »
Wodnik_szuwarek Za czasów PO nie było takiego kolesiostwa jak teraz jest. Najważniejszy j smak punkt jest taki że za innych czasów nie było mowy a uginaniu pieniędzy na dni chemika i innych przywilejów. Teraz siedzisz i obgryzasz paznokcie bo wiadomo że w tym roku nagrody rocznej nie będzie i w przyszłym też. Pewnie powiesz co to ta opcja polityczna która u władzy jest robi dobrego, przypomnij sobie zmianę roku z 2022 na 2023 niby Wat wzrósł a cena paliwa taka sama.