Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6873972 razy)

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15495 dnia: Marca 31, 2023, 15:31:35 »
http://mzzprc.com/

Właśnie ukazał się komunikat... ktoś tu sobie z nas robi jaja

Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15496 dnia: Marca 31, 2023, 15:42:51 »
Trzeba było tydzień czekać na tak wspaniałą wiadomość. Śmiech na sali.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15497 dnia: Marca 31, 2023, 16:18:16 »
Ja jebie....komunikat pierwsza klasa 🤣 nie no kabaret w ch... że się tak wyrażę 🤣

Offline PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15498 dnia: Marca 31, 2023, 16:29:24 »
Pięknie wydymani.. Ciekawy jestem jak mają się nagrody, premie itd tej watahy z biurowca. Napewno nie narzekają. Ha-tfuuu!!

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15499 dnia: Marca 31, 2023, 16:54:11 »
Pani Ania czyta może zaraz się do tego się odniesie ;)

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15500 dnia: Marca 31, 2023, 17:05:57 »
Ciekawe jak nagroda roczna dla Zarządu i Dyrektorów ?
Bo z tego co kojarzę to maja inne uwarunkowania dostania jej niż my…

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15501 dnia: Marca 31, 2023, 18:31:01 »
Dalej bądźcie zapisani w związkach hahahaha

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15502 dnia: Marca 31, 2023, 19:24:38 »
Dalej bądźcie zapisani w związkach hahahaha
Chłopie żeby nie związki to pracodawca by robił co chcę więc wez wyluzuj bo dzięki np .zwiazka będziemy mieli kasę teraz na święta bo tak sobie myślę że gdyby nie to uzgodnienie które podpisali jakiś czas temu,że kasa na święta po prostu jest ustalona że będzie ,a nie że będzie od prezesa widzi mi się to mamy kasę na święta bo patrząc na sytuację jaką mamy to mogło być różnie...jednym słowem prezes mógł powiedzieć że kasy nie będzie na święta bo jest kiepsko i tyle w temacie...obstawiam że gdyby był Wardacki albo Jalosinski to tak właśnie by było w te święta...a co do nagrody to powtarzam się ostatni raz.. wybory są w tym roku i myślę że nikt by sobie na to nie pozwolił żeby nam nie dać,myślę że dadzą ale nie pełną albo dadzą po równo wszystkim jakąś kasę,a nie że ci co mają większą stawkę to dostaną większą nagrodę tylko wszyscy po równo.Ps.tak na logikę to chyba nie wierzycie w to , że cała grupa dostaję nagrodę tylko nie my bo mamy słaby wynik...wynik wynikiem księgowa po coś jest w tym zakładzie...miłego weekendu buraki polickie 😉

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15503 dnia: Marca 31, 2023, 20:14:36 »
Id%u017A przybij pione w zwi%u0105zkach %uD83D%uDCAA "buraku" :)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2023, 20:16:44 wysłana przez adik144 »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15504 dnia: Marca 31, 2023, 20:30:28 »
Id%u017A przybij pione w zwi%u0105zkach %uD83D%uDCAA "buraku" :)
Spoko ale nie dzisz bo podbijam NIGHT CITY😉

Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15505 dnia: Marca 31, 2023, 21:16:20 »
Chyba to znaczy że ma taksówce jeździsz ;D  i nie wyzywaj ludzi od buraków bo sam się tak zachowujesz.

Post Merge: Marca 31, 2023, 21:22:43
A wybory są jesienią więc dostaniesz 100 zł od sierpnia i pierwszy krzyżyk będziesz stawiał na liście.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2023, 21:22:43 wysłana przez Chivas »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15506 dnia: Marca 31, 2023, 21:47:14 »
Chyba to znaczy że ma taksówce jeździsz ;D  i nie wyzywaj ludzi od buraków bo sam się tak zachowujesz.

Post Merge: [time]Marzec 31, 2023, 21:22:43 [/time]
A wybory są jesienią więc dostaniesz 100 zł od sierpnia i pierwszy krzyżyk będziesz stawiał na liście.
Przeżyj tyle lat co ja szczeniaku i wtedy zaczniemy stawiać krzyżyki wspólnie,ale ja Ci pokaże w którym miejecu co byś wyszedł na tym lepiej...bo jak postawisz tam gdzie nie trzeba to nie będzie o czym dyskutować i gdzie o tym wspominać...zapytaj chłopaków ze stoczni szczecińskiej to Ci powiedzą kto ich sprzedał...i nie duskutuj nawet ze mną bo szkoda twojego prądu 2 telefonie ...połóż się grzecznie spać pomyśl o czymś przyjemnym i to w zupełności wystarczy

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15507 dnia: Marca 31, 2023, 21:59:12 »
Uwielbiam to forum

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15508 dnia: Marca 31, 2023, 22:15:15 »
Chyba to znaczy że ma taksówce jeździsz ;D  i nie wyzywaj ludzi od buraków bo sam się tak zachowujesz.

Post Merge: [time]Marzec 31, 2023, 21:22:43 [/time]
A wybory są jesienią więc dostaniesz 100 zł od sierpnia i pierwszy krzyżyk będziesz stawiał na liście.
Przeżyj tyle lat co ja szczeniaku i wtedy zaczniemy stawiać krzyżyki wspólnie,ale ja Ci pokaże w którym miejecu co byś wyszedł na tym lepiej...bo jak postawisz tam gdzie nie trzeba to nie będzie o czym dyskutować i gdzie o tym wspominać...zapytaj chłopaków ze stoczni szczecińskiej to Ci powiedzą kto ich sprzedał...i nie duskutuj nawet ze mną bo szkoda twojego prądu 2 telefonie ...połóż się grzecznie spać pomyśl o czymś przyjemnym i to w zupełności wystarczy

Ahahha następny dziad komunistyczny który myśli że cudem udalo mu się dozyc starczego wieku to pozjadał wszystkie rozumy XD a szkoła pewnie zawodowa nieskończona na profilu garncarz. Nie powinieneś moc głosować, bo ty głosujesz a ja musze w tym żyć prostaku.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15509 dnia: Kwietnia 01, 2023, 11:08:01 »
Głosujcie na KO, oni napewno zadbają o Wasz interes, szczególnie ci, co srają we własne gniazdo w UE... Jak można być tak ślepym i naiwnym? I tutaj wiek nie ma nic do rzeczy, wystarczy zebrać fakty i wyciągnąć wnioski. Nie bronię obecnie rządzących, ale to trzeba im przyznać, że walczą o dobre imię Polski i nie dają się wykorzystywać, jak to było wcześniej. Czy wy nie widzicie tych podwójnych "ónijnych" standardów? Dalej chcecie robić za parobasów? Oczywiście nie życzę Wam tego, ba, nawet chciałbym, żebyście za kilka lat na tym forum napisali, że pracujecie w nowoczesnym światowym koncernie i w końcu zarabiacie godne pieniądze, za które spokojnie utrzymacie swoje rodziny, że nie będziecie skamleć o premie, które w porównaniu z dochodami menadżerów, są niczym kieszonkowe ich pociech. Uważam, że zasługujecie na godne życie w Europie, w Polsce, dlatego dobrze przemyślcie, na kogo będziecie głosować w tym roku. Za granicą wcale nie żyje się tak kolorowo, poza pojedynczymi wyjątkami, jak się niektórym wydaje. Uważam, że w Polsce można kiedyś stworzyć realia, z których Polacy będą dumni. To jednak nie uda się, gdy władzę będą pełnić ludzie, którym się tylko wydaje, że mają układy w UE. Może i mają, ale raczej tylko dla własnych korzyści.