Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: oświetlenie przednie sklep  (Przeczytany 11204 razy)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« dnia: Stycznia 02, 2012, 11:34:45 »
Witam,
czy orientuję się ktoś z was czy w Szczecinie bądź okolicach znajduje się sklep w którym można kupić reflektory do samochodu?
Wiem że na Allegro jest tego pełno ale zanim kupie chcę zobaczyć i dotknąć, ponieważ już dwukrotnie kupowałem reflektory na Allegro dla innych osób i zawsze coś było nie tak.
Są jeszcze szroty ale mnie zależy na nowych.
Pozdrawiam.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2012, 11:42:49 »
Na Przyjaźni jest jakiś motoryzacyjny. Powinni mieć przynajmniej możliwość sprowadzenia.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 02, 2012, 13:08:18 »
Cytat: "cooker"
Na Przyjaźni jest jakiś motoryzacyjny. Powinni mieć przynajmniej możliwość sprowadzenia.


w spółdzielni mieszkaniowej Odra też jest sklep moto

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 02, 2012, 13:15:52 »
Na Słonecznej również są 2 sklepy motoryzacyjne.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 02, 2012, 14:34:17 »
Towar kupiony przez internet od firmy można odesłać bez podania przyczyny w ciągu 10 dni, wówczas sprzedawca ma obowiązek zwrócić koszt towaru + kwotę za wysyłkę do Ciebie.

Towar nie może nosić znamion używania, musi być w oryginalnym opakowaniu. Reflektory raczej zbindowane nie są, jak już to w jakiejś folii w kartonie więc myślę, że spokojnie można je obejrzeć i jak będzie coś nie tak to odesłać. Używane tym bardziej.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 02, 2012, 14:56:21 »
cooker, rbk, mirkuls,  dzięki ale chodzi mi raczej o sklepy typowo z reflektorami i oświetleniem samochodu. W motoryzacyjnych sklepach z częściami samochodowymi takimi np. które podaliście reflektory są z reguły dużo droższe.
Cytat: "KrP"
Towar kupiony przez internet od firmy można odesłać bez podania przyczyny w ciągu 10 dni, wówczas sprzedawca ma obowiązek zwrócić koszt towaru + kwotę za wysyłkę do Ciebie.

KrP, w teorii wszystko wygląda pięknie, ale jeśli komuś zależy na czasie i nie może sobie pozwolić na odsyłanie i mailowe bądź telefoniczne przepychanki ze sprzedawcą to wybierze kupno towaru w sklepie gdzie można go obejrzeć i zawsze jest bliżej w razie reklamacji.
Cytat: "KrP"
Towar nie może nosić znamion używania, musi być w oryginalnym opakowaniu. Reflektory raczej zbindowane nie są, jak już to w jakiejś folii w kartonie więc myślę, że spokojnie można je obejrzeć i jak będzie coś nie tak to odesłać.

W jednym przypadku lampa którą kiedyś kupiłem przez internet nie miała wyraźnej granicy światła i cienia i był problem podczas ustawiania. Towar już był zamontowany i pozostała mi tylko reklamacja na podstawie gwarancji, a wtedy przepychanka ze sprzedawcą w 99 procentach przypadków. Nie wszystkie wady są widoczne na pierwszy rzut oka niestety.
Pozdrawiam.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 02, 2012, 15:03:52 »
Siwy spróbuj może tutaj: http://www.swist.pl/kontakt.html

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 02, 2012, 15:18:44 »
Siwy: oczywiście masz rację, ale to jest właśnie ryzyko zakupów przez internet.

W sumie sam od jakiegoś czasu staram się omijać Allegro bo w ostatnich latach sporo syfu tam sprzedają i coraz trudniej znaleźć coś dobrej jakości.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 02, 2012, 19:22:17 »
kiedyś zaopatrywałem się w lampy w firmie Kolmet na ul. Bieszczadzkiej w Szczecinie. Zgogluj jakiś adres.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
oświetlenie przednie sklep
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 02, 2012, 20:17:23 »
Cytat: "konDonek"
Kolmet na ul. Bieszczadzkiej w Szczecinie.


Z tego, co wiem, to Kolmet  do Mierzyna się przeniósł, przed HTL-em po prawej stronie, jadąc w kierunku Lubieszyna.