Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 81143 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #15 dnia: Września 01, 2011, 19:07:48 »
A ja sie coraz bardziej zastanawiam, czy przypadkiem roli czarnego konia tych wyborów nie odegra PSL???
W ostatnim czasie trwa dosyć poważna ofensywa medialna przeciw SLD. Sami dżentelmeni z lewicy sami zreszta dają ku temu powody.
Tymczasem PSL powoli, po cichu ale konsekwentnie, niczym świstaki ze sreberkami, zdobywają punkty. Zdaje sie, że wreszcie udalo im się znaleźć patent na połączenie swego tradycyjnego przaśnego, chłopskiego wizerunku z elementami nowoczesności i otwartości na młodsze środowiska.
Do tego dzieki takim wydarzeniom jak piosenka wyborcza i Pan Hoffman nie schodza z ekranów i czołówek gazet.

Momentami podoba mi sie równiez Palikot. Uważam, ze to piekielnie inteligentny facet. Niestety dobre wrażenie(jak chocby z przepytywanką ws. języków obcych) potrafi zdemolować wrzutkami o kościele albo Smoleńsku. Więc raczej nie wybije sie ponad swoją maleńką niszę.

zobaczymy, przeciez to dopiero przygrywka do prawdziwej kampanii.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #16 dnia: Września 01, 2011, 20:11:32 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
A ja sie coraz bardziej zastanawiam, czy przypadkiem roli czarnego konia tych wyborów nie odegra PSL???



To zagłosujmy na dr inż. Agnieszkę Magdalenę Łapin...Próbowała sił swoich w samorządówce (wybory samorządowe), ale chyba było to dla niej przetarcie. Jest osobą wykształconą, znającą jezyk, wykształcenie pasujące do naszej polickiej społeczności w przededniu zwolnień w zakładach chemicznych Police....Kompetentna, niewywyższająca się, skromna osoba, nie zadziera nosa...patrząc na nią w warzywniaku u rodziców, bo od czasu do czasu im pomaga warto zastanowić się nad nią.....Taka nasza ZIELONA KOŃCZYNKA

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #17 dnia: Września 01, 2011, 20:27:54 »
Cytat: "monika1980"
To zagłosujmy na dr inż. Agnieszkę Magdalenę Łapin...


Prima aprilis jest 1 kwietnia. :)

Cytat: "monika1980"
Jest osobą wykształconą


Nie mającą żadnych problemów z polską gramatyką... :)

Cytat: "monika1980"
Kompetentna, niewywyższająca się, skromna osoba, nie zadziera nosa...


...bywająca na salonach, takich, o których nam się w życiu nie śniło... :)

Monika, ze swoimi aluzjami trafiłaś w 10. Miejmy nadzieję, że policcy wyborcy pamiętają o bardzo "profesjonalnej" kampanii wyborczej szanownej pani doktor. :razz:

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #18 dnia: Września 01, 2011, 20:46:54 »
Cytat: grzegorz.ufniarz
A ja sie coraz bardziej zastanawiam, czy przypadkiem roli czarnego konia tych wyborów nie odegra PSL???
Momentami podoba mi sie równiez Palikot. Uważam, ze to piekielnie inteligentny facet.

A co z Pis-em,  to w końcu jest ta lojalność koalicyjna, i poparcie Gryfa w wyborach, bo po tych pańskich rozmyślaniach to mam poważne wątpliwości?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #19 dnia: Września 01, 2011, 21:02:19 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
A ja sie coraz bardziej zastanawiam, czy przypadkiem roli czarnego konia tych wyborów nie odegra PSL???


Coś mi to pachnie bardzo korzystnymi rabatami na zakup warzyw dla stołówki. ;)  :razz:

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Września 01, 2011, 21:10:53 »
Cytat: "Wykidajło"
Bo nikt na tym forum nie potrafi aż tak dobrze jak ty przekonywać innych, żeby głosowali na Platformę


Cieńka prowokacja, ale niczego lepszego się po tobie nie spodziewałem :lol2:
Może odważnie zadeklarujesz, czy będziesz popierał Platformę ? Obiecuję, że nie będę się śmiał.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Września 01, 2011, 21:31:29 »
Cytat: "speedbax"
monika1980 napisał/a:
To zagłosujmy na dr inż. Agnieszkę Magdalenę Łapin...


Prima aprilis jest 1 kwietnia.  

monika1980 napisał/a:
Jest osobą wykształconą


Nie mającą żadnych problemów z polską gramatyką...  

monika1980 napisał/a:
Kompetentna, niewywyższająca się, skromna osoba, nie zadziera nosa...


...bywająca na salonach, takich, o których nam się w życiu nie śniło...  

Monika, ze swoimi aluzjami trafiłaś w 10. Miejmy nadzieję, że policcy wyborcy pamiętają o bardzo "profesjonalnej" kampanii wyborczej szanownej pani doktor.


Wszyscy mieli kampanię taką jaką mieli....To przeszłość a nie teraźniejszość.....Należy patrzeć w przyszłość....Jakoś obroniła tytuł doktorski, ma niezły dorobek naukowy a Pan/Pani czym może się pochwalić poza wytykaniem błędów czyiś i nie patrzeć na swoje (to dopiero zarozumiałość)......To Pana/Pani zazdrość i czyste z Pana/Pani strony mankolmenctwo - bywała na salonach i godnie Polskę reprezentowała....

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #22 dnia: Września 01, 2011, 21:38:24 »
Cytat: "franczeska"
A co z Pis-em,  to w końcu jest ta lojalność koalicyjna, i poparcie Gryfa w wyborach, bo po tych pańskich rozmyślaniach to mam poważne wątpliwości?


Proszę nie mylić prywatnych opinii uzytkownika forum z oficjalnymi działaniami politycznymi lokalnego stowarzyszenia, nawet jesli ten forumowicz jest tego stowarzyszenia członkiem.

Powiedziałem o swoim przeczuciu co do PSL, a nie o tym na kogo zagłosuję, a juz napewno nie o tym, kogo poprze GRYF.

Pani Agnieszka, przy całej mojej symaptii i życzliwości dla Niej, mojego poparcia nie otrzyma.

speedbax
Żart kąśliwy ale niezły;)

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #23 dnia: Września 01, 2011, 21:44:15 »
Cytat: "monika1980"
Wszyscy mieli kampanię taką jaką mieli....


Nie wszyscy.

Cytat: "monika1980"
To przeszłość a nie teraźniejszość....


Dobra przyszłość wymaga wyciągania wniosków z przeszłości.

Cytat: "monika1980"
Jakoś obroniła tytuł doktorski, ma niezły dorobek naukowy


Dobrze powiedziane, jakoś. I z tym się zgadzam.

Cytat: "monika1980"
a Pan/Pani czym może się pochwalić poza wytykaniem błędów czyiś i nie patrzeć na swoje (to dopiero zarozumiałość)......


Mogę się chwalić, ale to za niski dla mnie poziom. Nie jestem człowiekiem idealnym, o czym większość szanownych forumowiczów doskonale wie. :)

Cytat: "monika1980"
To Pana/Pani zazdrość i czyste z Pana/Pani strony mankolmenctwo


Nie wiem dlaczego, ale nie potrafię być zazdrosny. "Mankolmenctwo" ? Wybacz, ale nie znam tego słowa.  :cry:

Cytat: "monika1980"
bywała na salonach i godnie Polskę reprezentowała....


Ja też bywałem i bywam. I co z tego? Reprezentowała? Ale jak? Sądząc po ukazanym stopniu obycia, śmiem twierdzić, że poziom reprezentowania był nade "szlachecki".

TomaszTokarczyk

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #24 dnia: Września 01, 2011, 21:55:18 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Prawo i Sprawiedliwość. Jedyna partia, która ma szansę odsunąć od władzy fachowców od pijaru i zagwarantować, że na pierwszym miejscu będzie interes narodowy Polski.
Tomku, masz 100 porcent pewności, że tak będzie?

Mam 100% pewności, że obecny rząd nie myśli w kategoriach interesu narodowego. Ale nie może być inaczej, skoro dla premiera "polskość to nienormalność" (jego własne słowa).
Cytat: "TrzebieżCITY"
Powiedz kogo widzisz na strategicznych stanowiskach?

Myślę, że to rzecz drugorzędna. Jeśli wybory wygra partia, która naprawdę chce reformować państwo, to odpowiedni wykonawcy się znajdą.
Cytat: "TrzebieżCITY"
Czy policki PiS będzie lobbował za Panem Drzazgą?

O jaki lobbing Ci chodzi? Policki PiS będzie wspierał kampanię Pana Drzazgi, co jest zresztą naturalne.
Cytat: "TrzebieżCITY"
Konsolidacja ponad podziałami naszych lokalnych ugrupowań od PO do Gryfa aby wynieść do parlamentu policzanina byłaby super... Pytanie tylko czy jest to możliwe?

Sam jestem ciekaw. Wydaje się, że Gryf, sam nie mając aspiracji wykraczających poza nasz powiat, mógłby poprzeć kandydatów swojego koalicjanta w wyborach parlamentarnych. Ale czy to zrobi? Wkrótce się przekonamy.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #25 dnia: Września 01, 2011, 22:00:57 »
Cytat: "speedbax"
Nie wszyscy.



Jakoś sobie nie przypominam, czy ktoś się wyłamał z kandydatów i nie robił sobie brudnej i butnej kampani - czyli był nijaki.

Cytat: "speedbax"
Dobra przyszłość wymaga wyciągania wniosków z przeszłości.


Widzę, że wiciągnęła wnioski na przyszłość i już nie udziela się między nami...czyli mankolmentami.... :rotfl: Duży plus dla niej...

Cytat: "speedbax"
Dobrze powiedziane, jakoś. I z tym się zgadzam.


"Jakoś" - każdy rozumie jak rozumie...Tutaj chodziło mi oto, że Pan/Pani niestety nie ma tego dr przed nazwiskiem.... :devil: a ona już go ma. Obroniła bardzo ładnie,ponieważ byłam zaproszona tą obronę...Poszło jej gładko i przyjemnie....

Cytat: "speedbax"
Mogę się chwalić, ale to za niski dla mnie poziom. Nie jestem człowiekiem idealnym, o czym większość szanownych forumowiczów doskonale wie.  


Dla mnie Pan/Pani osiągnął/osiągnęła 1663 postów na forum...To dla mnie za niski jest poziom tego forum....Ona odważyła się i wystapiła z tego szarego tłumu ludzi i chce coś robić....A Pan/Pani jest tylko anonimowym pisadłem...jak większości tutaj...

Cytat: "speedbax"
Nie wiem dlaczego, ale nie potrafię być zazdrosny. "Mankolmenctwo" ? Wybacz, ale nie znam tego słowa.  


Proszę pprawdzić powyżej.

Cytat: "speedbax"
Ja też bywałem i bywam. I co z tego? Reprezentowała? Ale jak? Sądząc po ukazanym stopniu obycia, śmiem twierdzić, że poziom reprezentowania był nade "szlachecki".


Nio chyba Pan/Pani bywa tylko między anonimami i swoimi postami.... :devil:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #26 dnia: Września 01, 2011, 22:19:54 »
Cytat: "monika1980"
Jakoś sobie nie przypominam, czy ktoś się wyłamał z kandydatów i nie robił sobie brudnej i butnej kampani - czyli był nijaki.


Nijaka była tylko jedna kandydatka, co się potwierdziło w wynikach.  

Cytat: "monika1980"
Widzę, że wiciągnęła wnioski na przyszłość i już nie udziela się między nami...czyli mankolmentami.... :rotfl: Duży plus dla niej...


Czyli totalnie olała krytykę ludzi, którzy próbowali ją normalnie odebrać. Żenada i totalny samobój.

Cytat: "monika1980"
"Jakoś" - każdy rozumie jak rozumie...Tutaj chodziło mi oto, że Pan/Pani niestety nie ma tego dr przed nazwiskiem....


Mógłbym mieć, jednak dla mnie stało się to w Polce za proste, więc postawiłem sobie wyższe i bardziej ambitne cele. Dziś jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. ;)

Cytat: "monika1980"
la mnie Pan/Pani osiągnął/osiągnęła 1663 postów na forum...To dla mnie za niski jest poziom tego forum....Ona odważyła się i wystapiła z tego szarego tłumu ludzi i chce coś robić....A Pan/Pani jest tylko anonimowym pisadłem...jak większości tutaj...


Szanowny szary policki tłumie, jestem pewien, że zrozumiałeś co autor miał na myśli. :) Kolejny strzał w kolano...

Cytat: "monika1980"
pprawdzić


Pprawdzić??? To chyba nie po polsku?

Cytat: "monika1980"
Nio chyba Pan/Pani bywa tylko między anonimami i swoimi postami.... :devil:


Nio! oczywiście!!!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #27 dnia: Września 01, 2011, 22:32:34 »
Bartek za wysokie progi jak na forumowiczów nogi :rotfl: Hrabiostwo z plebsem rozmawiac nie będzie, więc szkoda zachodu...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #28 dnia: Września 01, 2011, 22:50:04 »
Paweł, tacy na starcie sami się eliminują... ;)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #29 dnia: Września 02, 2011, 10:32:08 »
Cytat: "monika1980"
Jakoś obroniła tytuł
Słusznie ktoś zauważył że jakoś i niech tak zostanie . ;D