Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wymiana oleju w automatycznej skrzyni - Scenic I  (Przeczytany 7205 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni - Scenic I
« dnia: Czerwca 15, 2011, 10:31:39 »
Mam pytanko: będę potrzebował wymienić olej z filtrem w automatycznej skrzyni biegów w Scenicu (1.6 16V, 2000 r.) i szukam jakiegoś warsztatu w Szczecinie, który się tym specjalizuje. Może ktoś z forum wymieniał olej w swoim automacie i podzieliłby się opinią o warsztacie, w którym to robił?

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni - Scenic I
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 15, 2011, 13:28:36 »
Ponieważ jeżdżę automatami od 1998r. to wymieniam olej i filtr w skrzyni systematycznie. Zlecam tę czynność zawsze w tym samym serwisie-warsztacie i jestem zadowolony. Serwis mieści się w Dąbiu przy ul. Gryfińskiej 89 tel. 91/4 612 838. Jest to firma specjalizująca się w naprawach Forda (dawniej autoryzowany Ford-Raźniewski na Struga), lecz wykonują – tak naprawdę – naprawy wszystkich marek. Również aut amerykańskich. Wykonują z bardzo dobrym efektem m.in. naprawy automatycznych skrzyń biegów, a więc także wymianę oleju i filtra w takowych. Firma nazywa się FORDCAR. Dojazd jest banalnie prosty: jedziemy w stronę Słonecznego, przed wiaduktem przy Struga skręcamy w lewo w kierunku na Dąbie i po 150-200m w prawo (za przystankiem autobusowym) do końca. Obok Fordcar jest wulkanizacja, a wcześniej po lewej automyjnia ręczna. Adres strony do nich www.fordcar.pl Polecam
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!